Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 20:23, 17 wrz 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
basia3012 napisał(a)
Dorotko, i kto tu narzeka na brak kwiatów i kolorów w ogrodzie? Pięknie, kwitnąco masz. Cudnie po prostu. A dekoracje w tym całym kwieciu brylują. Masz na nie pomysły dziewczyno.
Basiu coś tam kwitnie, ale większość nie wytrzymało konkurencji z suszą i to mnie martwiło. Za pochwały ślicznie dziękuję.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:38, 17 wrz 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ewsyg napisał(a)
Dorotko, Twoja Garden of rose zachwyca. Moja jest niższa i węższa. Jak zwykle piękne dekoracje, cudnie się w tym realizujesz. Zlikwidowałaś kałuże. U mnie doniczki są, a w nim mieszkają żabi, które lubię obserwować.
Ewo moja Garden of rose ma już około 5 lat to i zdążyła się rozrosnąć. Mogę ją polecić każdemu, jestem z niej bardzo zadowolona.
Też lubiłam obserwować przylatujące ptaki, owady, jaszczurki i koty. Nie pozbawiłam ich wody całkiem. Nalałam do dużej miednicy wody, włożyłam tam kamienie i rośliny i postawiłam w takim miejscu , żeby nie paradowały mi przez altanę do wodopoju. Miło mi, że podobają Ci się moje dekoracje.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 20:46, 17 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Dorotko ślicznie jest, dekoracje zachwycają. Rośliny za rok znów pokażą na co je stać teraz i tak nadchodzi czas porządków
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 21:17, 17 wrz 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dorotko ślicznie jest, dekoracje zachwycają. Rośliny za rok znów pokażą na co je stać teraz i tak nadchodzi czas porządków
Dziękuję masz rację. Rabata wzdłuż drogi prawie wysprzątana, jeszcze trzeba przyciąć tuje kuliste i i narożną rabatkę wyczyścić i jedna z głowy. Z moimi możliwościami jakieś 3 dni i gotowe.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
KasiaBawaria 08:01, 18 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dorota123 napisał(a)
Kasiu oglądając Twój ogród nigdy nie pomyślałabym, że możesz mieć problem ze swoją ziemią. Ja powoli sprzątam mój ogród, zostają bukszpany, tawuły i trawy. Róże po przekwitnięciu przycinam, a resztę wycinam. Syn przyjedzie wkrótce to może zdąży mi zrobić kanciki.


]

Przypomnij mi jaka to roza?
I jak to tylko jednej osobie podobaja sie twoje ozdoby? a mi?
Moze nie widac problemow, ale cos mi sie zdaje, ze z czasem bedzie sie ich wiecej pojawiac. Pod kazda rosline zaprawiam dolek, bo inaczej wszystko by mi po zimie padalo. Teraz bede sadzic carex buchanii i wykopalam spore doly a na dno sporo lawy dalam. Moze im to pomoze u mnie w zimowaniu. Scinasz trawy na zime?
____________________
Zapraszam na kawe
AgataM 09:13, 18 wrz 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Ogród przepiękny mimo strasznej suszy. Dekoracje bardzo gustowne i przemyślane. Jestem zachwycona
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Aneta1309 09:56, 18 wrz 2020


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Dorotko bardzo klimatyczna ta Twoja jesień w ogrodzie
Widać, że ogród ładnie się pozbierał po suszy.
Może przyszły sezon będzie łaskawszy
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Waclaw 10:44, 18 wrz 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)






ach!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 18:31, 18 wrz 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)

Przypomnij mi jaka to roza?
I jak to tylko jednej osobie podobaja sie twoje ozdoby? a mi?
Moze nie widac problemow, ale cos mi sie zdaje, ze z czasem bedzie sie ich wiecej pojawiac. Pod kazda rosline zaprawiam dolek, bo inaczej wszystko by mi po zimie padalo. Teraz bede sadzic carex buchanii i wykopalam spore doly a na dno sporo lawy dalam. Moze im to pomoze u mnie w zimowaniu. Scinasz trawy na zime?
Może niefortunnie napisałam, ale bardzo mi miło jak komuś podobają się moje dekoracje.
Ja też w każdy dołek daje dużo kompostu, a na wierzch ziemię rodzimą, żeby tak szybko nie wysychało podłoże.
Trawy zaczynam ciąć pod koniec stycznia.


Ta róża o którą pytasz to Garden of roses, wyszukałam zdjęcia z lata. Ona jest bardzo zdrowa, w sezonie ma tylko ze 2 tygodnie odpoczynku od kwitnienia.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:40, 18 wrz 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AgataM napisał(a)
Ogród przepiękny mimo strasznej suszy. Dekoracje bardzo gustowne i przemyślane. Jestem zachwycona
Dziękuję tylko czekam czym Ty nas zaskoczysz. Wiem że coś tam knujesz

Ta eszeweria jest bardzo duża, jutro zmierzę jej średnicę.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies