Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

yolka 09:59, 12 maj 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Soczyście zielono u Ciebie, pięknie i kolorowo. Powojnik cudo
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
greg66 11:07, 12 maj 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję moja świadomość ogrodnicza dużo zyskała tu na forum.




Bardzo ładnie,ogród piękny pewnie na żywo jeszcze cudowniejszy

Ponieważ u mnie jest mało miejsca na oczko, za dużo drzew miałbym albo liście albo igły to wymysliłem zrobić wodę w takiej wielkiej bani cynkowej. Jedyne miejsce gdzie może stać to przed tarasem. Obsadzą ją roślinami i zamontuję fontannę, która miałem do tej pory. Nie będzie to duże ale zoabczymy.

Twoja kałuża nabiera już uroku
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
anabuko1 11:32, 12 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję moja świadomość ogrodnicza dużo zyskała tu na forum.





Pięknie sie ogrody prezentuje.
Bardzo elegiacki.
Jestem ciekawa co to kwitnie przy ścianie domku ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 21:16, 12 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Cała masa koloru w ogrodzie pieknie zakomponowana, Relację z budowy oczka obejrzałam z ciekawościa teraz będę czekać na kolejny etap
Ten tydzień ma być deszczowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 08:46, 13 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorotko, powtórzę się: piękny masz ogród
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 14:32, 13 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Waclaw napisał(a)

Moim trochę poskręcało liście. Jeden z posadzonych w 2018 zakwitnie jedynie jednym kwiatem. Inne pąli tak jakby w uśpieniu. Może jeszcze zakwitnż ale słabo to widzę. No, zobaczę
Kiedy Ty podlewałeś tym kurzeńcem? U mnie nie zauważam nic złego na rh, ale na wszelki wypadek leje im co dzień wodę.
Lilaki pięknie kwitną i upajają swoim zapachem.






____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 14:48, 13 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Doranma napisał(a)
Jupi! Jest kałuża Jakie ma wymiary? I jaką folię zastosowałaś?
Folię kupiłam budowlaną, sprawdzałam, żeby była jak najgrubsza. Położone jest dwie warstwy folii. Koszt około 20 zł. Ta kałuża jest mała, bo ja nie chciałam dużej. Jej wymiary przy trawniku to : 140X 140 cm.

Bardzo zimno i wietrznie u nas, ale wybieram żwir z rabaty przed domem w celu wyczyszczenia go z wysianych szafirków, których wyzbierałam prawie pół wiadra. Wykorzystam je do zaznaczenia miejscówek z liliami.Jak będzie cieplej będzie wypukany i to on będzie w kałuży. Przypomniałam sobie, że nowy żwir ma bardzo dużo pyłu, który robi że woda ma mleczny kolor. Nowy pójdzie na żwirową rabatkę, a stary do kałuży.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 14:53, 13 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Milka napisał(a)
Obejrzałam jest przepięknie, bogato, kolorowo No i tworzysz oczko, ciekawa jestem końcowego efektu
Dziękuję właścicielko cudownego ogrodu. W przyszłym tygodniu kałuża powinna być gotowa.



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ewa777 14:56, 13 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18484
Dorotko, jaka piękna zieleń u Ciebie, to się bardzo rzuca w oczy Bzy wprost pachną z ekranu. Powojnik zaraz da czadu. Super masz z tym obornikiem kurzącym, rośliny na pewno będą wdzięczne
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dorota123 14:59, 13 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
yolka napisał(a)
Soczyście zielono u Ciebie, pięknie i kolorowo. Powojnik cudo
Dziękuję maj to piękny miesiąc. Rabaty wprost kipią od roślin. Mam dwa Rubensy, ten rośnie od wschodniej strony i już kwitnie. Drugi jest od zachodniej strony w pobliżu świerków i jeszcze nie ma ani jednego kwiatuszka.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies