Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod trzema dębami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod trzema dębami

malkul 18:40, 24 mar 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Jest pusto to fakt ale niebawe to będzie jeden z piękniejszych jak dla mnie na forum, duzo daje architektura w Twoim ogrodzie. Całuski
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 20:07, 24 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nawet o tej porze za rok byliny przeplatane cebulowymi będą piekne. Nie myślisz o wiekszej ilosci traw i tu i ówdzie bukszpany lub cisy?

Kocham byliny i nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich, przy nowoczesnych wnętrzach udusiłabym się w minimalistyczny, ogrodzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 20:37, 24 mar 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marto, ogród bylinowy jest przepiękny... jak jest U mnie tylko 1 duża rabata, a i tak mnie denerwuje teraz Dosadziłabym parę kul bukszpanowych tak tu i ówdzie - teraz byłyby numerem jeden na rabatach, a później nie będzie ich widać w buszu Poza tym, tak jak zauważyła Gosia-Malkul - u Ciebie nawet jak pusto na rabatach to architektura robi ogród.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
tusiawka 22:09, 01 kwi 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
W końcu powstają moje skrzynie na warzywa. Liczę, że w weekend pierwsza będzie skończona.

Ja pielę, nawożę i niestety nadal sprzątam po zimie. Najgorsze, że dwa dęby nadal mają liście, więc całe grabienie czeka mnie jeszcze raz.
O tej porze roku ich nie lubię.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
tusiawka 22:17, 01 kwi 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Dziewczyny mam w planach dodać coś zielonego, poza rododendronami na tyle działki.
Ten sezon skupiam się jednak na obserwowaniu jak ogród sobie radzi, co i w jakiej kolejności wyrasta.
Już wiem, że dosadzę krokusów i innych cebulowych. To będzie pierwszym pełny rok w moim ogrodzie.
Nie chcę wprowadzać zmian na szybko.

Plan na ten rok to warzywnik, zakup donic i zmiany na centralnej rabacie. Wymienimy pewnie krzywe drzewko, tak jak radziła Danusia.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
bleebla 22:51, 01 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Relecja z roboty skrzyń mam nadzieję będzie ?
____________________
Aga - Mała eLeczka
Magda70 23:01, 01 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Oj...czekam na gotowe skrzynie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ana_art 23:13, 01 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marta bo ogród to takie właśnie obserwację, gdzie można co dosadzić by było lepiej i nie ma co się spieszyć bo to co nagle to po diable...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
21:52, 02 kwi 2014
Piękny ten Twój ogród, nowoczesny i geometryczny. Cudowny.
mirabilum_aga 01:53, 03 kwi 2014


Dołączył: 02 kwi 2014
Posty: 28
Gratuluję ogrodu! Chyba w samą porę trafiłam na ten wątek... Ja co prawda swojego ogrodu podpatrywać jeszcze nie mogę, za to gorliwie podpatruję ogrody na Ogrodowisku w tym twój, który jak się okazuję jest bardzo zbliżony do mojej koncepcji. Ja co prawda jestem dopiero teraz na etapie planowania mojego ogrodu, ale wiosna za pasem więc nie ma na co czekać i pora zaczynać. Będę z uwagą śledzić twoje wpisy.... Pozdrowienia
____________________
Fioletowy zawrot glowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies