Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 20:42, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
zawitka dziękuję za odwiedziny i miłe słowa. Szmaragdy podlewaj, a napewno ci się odwdzięczą. Zapraszam ponownie

Mag - dzięki,że wpadłaś. Na Listopadowej u pani Więckowskiej nie byłam i chyba wiosną mus zajechać.... kilka trawek potrzebuję kupić. A wspólne zakupy.....to ja zawsze chętnie. Pozdrawiam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:46, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
dorciabe napisał(a)
Witaj Nikita, iglaki też mają swój urok, byłaś już w Igiełkowym Ogródeczku? Masz co trzeba Teraz tylko dopieszczanie Pięknie się zapowiada


Iglaczki są piękne tylko jakieś takie monotematyczne....zielone. Mojemu "szmaragdowemu"koloru trzeba. A do Igiełkowego Ogródeczka zaraz poskoczę. Buziole przesyłam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:48, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
ewalm napisał(a)
Nikito, piękna ta pompa. A i futrzak sympatyczny.


A dzięki, dzięki miło mi, a i futrzak się ucieszył. Pozdrawiam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Betka 20:48, 06 sty 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witam w końcu przeczytałam od początku do końca Masz zadbany ogród super że jest tworzony z myślą o psiaku , a co do tych poprawek to chyba nigdy nie ma tak żeby ich nie było. Ja też jestem "nową" ogrodniczką i już widzę błędy jakie popełniłam i co już bym zmieniła Poczucie humory też masz nie złe
Będę odwiedzać i podziwiać !!
Hosty masz bardzo ładne aż mi wiosny się chce
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Bogdzia 20:53, 06 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Szybko Ci stronek przybywa ale i Ty szybka jestes , widzę ze obleciałas sporo wątków. U pani Więclawskiej kupuję rośliny od prawie 40 lat , dokładnie od 38. Ostatnio ją zaniedbałam przez zakupy internetowe. Nie wiem czy jeszcze sprzedaje je seniorka rodu która kiedys często występowała w audycjach tv ,,Rok w ogrodzie" , byc może że juz nie ale jesli nadal sprzedaje to miejcie sie na baczności . tak potrafi opowiadac o roślinach ze wszystko od niej kupicie. Jest niezwykle sympatyczna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
polinka 21:00, 06 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Nikita dzięki serdeczne za info o smaragdach. Wiosną dostaną dużą dawkę wody a ja duży rachunek
Pozdrawiam wieczorowo
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Nikita 21:06, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Betka napisał(a)
Witam w końcu przeczytałam od początku do końca Masz zadbany ogród super że jest tworzony z myślą o psiaku , a co do tych poprawek to chyba nigdy nie ma tak żeby ich nie było. Ja też jestem "nową" ogrodniczką i już widzę błędy jakie popełniłam i co już bym zmieniła Poczucie humory też masz nie złe
Będę odwiedzać i podziwiać !!
Hosty masz bardzo ładne aż mi wiosny się chce
Pozdrawiam


Zaraz zajrzę do ciebie bom bardzo ciekawa....
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
filipkam 21:07, 06 sty 2014


Dołączył: 25 gru 2013
Posty: 67
W rok uzbierałem 23 odmiany. Ale teraz zwolnię, bo będę kupował inne byliny. Finansowo nie wyrobię inaczej.
____________________
Filip - Na dawnym nasypie kolejowym...
Nikita 21:11, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Bogdzia napisał(a)
Szybko Ci stronek przybywa ale i Ty szybka jestes , widzę ze obleciałas sporo wątków. U pani Więclawskiej kupuję rośliny od prawie 40 lat , dokładnie od 38. Ostatnio ją zaniedbałam przez zakupy internetowe. Nie wiem czy jeszcze sprzedaje je seniorka rodu która kiedys często występowała w audycjach tv ,,Rok w ogrodzie" , byc może że juz nie ale jesli nadal sprzedaje to miejcie sie na baczności . tak potrafi opowiadac o roślinach ze wszystko od niej kupicie. Jest niezwykle sympatyczna.


Wczoraj i dziś wolne było, piękna pogoda, cieplutko, słonko grzało... to się troszkę po ogrodach przespacerowałam. Aż mnie nogi bolą, ale warto było...
A do pani Więckowskiej to chyba naprawdę mus podskoczyć, zaraz wujka google zapytam o dokładne namiary
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 21:14, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
polinka napisał(a)
Nikita dzięki serdeczne za info o smaragdach. Wiosną dostaną dużą dawkę wody a ja duży rachunek
Pozdrawiam wieczorowo


Polinka no coś za coś - albo niski rachunek, albo duma z pięknego ogrodu i achy i ochy zazdrosnych sąsiadów......
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies