Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 21:19, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
filipkam napisał(a)
W rok uzbierałem 23 odmiany. Ale teraz zwolnię, bo będę kupował inne byliny. Finansowo nie wyrobię inaczej.


No to w tym roku cię dogonię i nawet przegonić mam zamiar.
Masz jakieś ciekawe odmiany, albo rarytasiki.... ja poluje na EXTREME.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
paniprzyroda 21:27, 06 sty 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Niezła kolekcja funkii, a miniaturowe też masz?
____________________
Dwa ogrody
filipkam 21:30, 06 sty 2014


Dołączył: 25 gru 2013
Posty: 67
Nie potrafię powiedzieć czy mam rarytasiki. Racze nie, choć poluję. W moich okolicach większość jest rarytasami. Na razie moje ulubione z tych co mam to:
-Guacamole
-Dream Weaver
-Zounds
-Cherish
-Lemon Lime
____________________
Filip - Na dawnym nasypie kolejowym...
Nikita 21:33, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
paniprzyroda napisał(a)
Niezła kolekcja funkii, a miniaturowe też masz?


Miniuturek nie mam.... jeszcze.... ale napewno kupię bo mi się bardzo podobają.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 21:37, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
filipkam napisał(a)
Nie potrafię powiedzieć czy mam rarytasiki. Racze nie, choć poluję. W moich okolicach większość jest rarytasami. Na razie moje ulubione z tych co mam to:
-Guacamole
-Dream Weaver
-Zounds
-Cherish
-Lemon Lime


Oooooo, żadnej nie mam. Zaraz sobie wygoogluję, żeby je obejrzeć
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
paniprzyroda 21:39, 06 sty 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zakupiłam kilka w ubiegłym sezonie, na ryneczku, więc jak zwykle bez nazwy, ale poradziły sobie dobrze i nawet trochę się rozrosły. Zobaczymy, jak przezimują.
____________________
Dwa ogrody
Nikita 21:49, 06 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
paniprzyroda napisał(a)
Zakupiłam kilka w ubiegłym sezonie, na ryneczku, więc jak zwykle bez nazwy, ale poradziły sobie dobrze i nawet trochę się rozrosły. Zobaczymy, jak przezimują.


Ja mam jedną szkółkę pod Sochaczewem upatrzoną, może wiosną tam zaglądnę i coś przygarnę.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Krys 22:25, 06 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Piękny avatarek,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Mag 22:45, 06 sty 2014


Dołączył: 28 lis 2013
Posty: 66
Nikita napisał(a)


Wczoraj i dziś wolne było, piękna pogoda, cieplutko, słonko grzało... to się troszkę po ogrodach przespacerowałam. Aż mnie nogi bolą, ale warto było...
A do pani Więckowskiej to chyba naprawdę mus podskoczyć, zaraz wujka google zapytam o dokładne namiary



Jesli chodzi o pania Wieckowska, to jej gospodarstwo ogrodnicze znajduje sie na ul. Listopadowej 34. Jadac z centrum Brzezinska w strone Brzezin skrecasz w prawo (to chyba 2 przecznice za ul. Janosika), gospodarstwo znajduje sie po lewej stronie. To niewielkie miejsce, ale godne polecenia.
Bogdziu - pani Wieckowska nadal zajmuje sie sprzedaza roslin. To rzeczywiscie niezwykle sympatyczna, ale tez kompetentna osoba. Corka i ziec przejeli chyba wiekszosc obowiazkow (to panstwo Rys) ale pani Kazimiera nadal jest Szefowa.
Mam wizytowke - sa tu numery telefonow oraz email. Jak bedziecie chcialy - Nikito i Bogdziu- to podam. Tylko teraz to jeszcze chyba nie czas na wizyty w szkolkach? Tak mi (b. raczkujacej ogrodniczce) sie przynajmniej wydaje.
____________________
Ogrodowe rozterki
Sebek 22:48, 06 sty 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witam się oficjalnie, bo Twój wątek już znam White Christmas - to chyba jakiś rarytas - i nie piszę tylko o hoście Bo widzę, że masz ich cudną kolekcję - a jak pewnie u mnie wyczytałaś to moje ulubione byliny

Masz już piękne i wysokie żywopłoty - tło dla rabat idealne - jedyne co musisz zrobić to planować, planować, planować - potem sadzić - a jak już skończysz to będziesz przesadzać wszystko od nowa, bo Ci się wizja ogrodu zmieni jak wielu osobom na tym forum - ale to jest chyba najfajniejsze

Piesa jest cudna, choć współczuję sierści w domu.....Węża boa nie pokazuj... co strach siem bać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies