Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

ewa004 21:49, 10 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Jestem z rewizytą i miło mi bardzo a teraz pozwól ze połażę troszkę po Twoim ogrodzie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewa004 21:54, 10 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Połaziłam i ......już tu byłam
Zaczynam nie ogarniać gdzie ,kto i z kim
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Nikita 22:02, 10 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krys napisał(a)
Piękny avatarek,pozdrawiam


Nooooo mnie też się podoba. Oj, Krysiu żeby tak w realu było…..musiałabym być jakieś 10 kilo młodsza…..
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 22:03, 10 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Sebek napisał(a)
Witam się oficjalnie, bo Twój wątek już znam White Christmas - to chyba jakiś rarytas - i nie piszę tylko o hoście Bo widzę, że masz ich cudną kolekcję - a jak pewnie u mnie wyczytałaś to moje ulubione byliny

Masz już piękne i wysokie żywopłoty - tło dla rabat idealne - jedyne co musisz zrobić to planować, planować, planować - potem sadzić - a jak już skończysz to będziesz przesadzać wszystko od nowa, bo Ci się wizja ogrodu zmieni jak wielu osobom na tym forum - ale to jest chyba najfajniejsze

Piesa jest cudna, choć współczuję sierści w domu.....Węża boa nie pokazuj... co strach siem bać


Witaj, Sebek – hosty widziałam, chyba kupię sobie od ciebie pomysła na te donice przy huśtawce – jakoś tego nie zaiskrzyłam, że można w donicach hosty uziemnić…..a Ty na zimę je chowasz?

Co do ogrodu to rozumiem, że najpierw mam planować, planować, planować potem sadzić, sadzić, sadzić, a jak już wszystko będzie gotowe, a przeciążony kręgosłup dojdzie do siebie po długotrwałej i kosztownej rekonwalescencji to czas zaczynać od nowa….

Piesek czesany 2 razy w tygodniu przez M i na razie to wystarcza, żeby sierści nie było. Węża nie pokażę, bo pod kamień wlazła i już dwa dni tam siedzi.

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 22:07, 10 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margarete – Hosty jak urosną chętnie się podzielę. Jesienią to chyba tylko hosta NN nadawała się do podziału (czytaj: wypasiona była) ale ona taka zwykła najzwyklejsza, zielona…zdjęcie
Oooo …może jeszcze ICE AND FIRE, ona w prawdzie z tych mniejszych, ale dużo liści miała. Jak będziesz ją chciała to w maju zobaczę co da się zrobić.

Wątek ze spotkania przejrzałam – super relacja…. a Pani Przyroda to z Kutna jest ?????

W tym centrum na Rzgowskiej kiedyś byłam, szukałam ciekawych odmian host – znalazłam hostę białą WHITE FEATHER, ostatnia była, pan właściciel się zlitował nad nią i dał mi ją gratis. Ale po trawki chętnie wiosną tam zajrzę.

Dajana – Wężem opiekuje się mój syn – karmi ją raz w miesiącu….nie wiem czym i nie chcę wiedzieć – bo to też nie na moje nerwy. Ale tak w ogóle to miła gadzina – patrzy się na nią jak na film przyrodniczy, bo przez szybkę w terrarium. Po za tym bardzo przydatna jest w negocjacjach z mężem…..albo nowa sukienka albo ona rano na poduszce…ha ha ….zawsze działa!
Futrzak coraz grzeczniejszy i coraz mniejsze straty…..ostatnio wykopał mi dołek średnicy opony od kombajnu i głęboki na 70 cm….zajęło mu to jakieś 8 minut.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

EWA 4 – Dziękuję za odwiedziny, od razu pobiegłam zobaczyć twój „maleńki” ogródeczek…. u ciebie już się coś zadziało i widać efekty, u mnie reorganizacja zaplanowana dopiero na wiosnę. Będę zaglądała…może jakiegoś pomysła sobie od ciebie pożyczę….

Wojtas2101 - Dzięki Wojtku, wiadomość na pw dotarła. Zaraz sobie wygoogluję i popatrzę. Jeszcze raz bardzo, bardzo dzięki. Pozdrawiam

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 22:08, 10 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Robertop napisał(a)
Witam serdecznie. Przeczytałem Twój wątek jednym tchem z uśmiechem na ustach Masz dużo wypielęgnowanych roślin, które będą wspaniałym tłem do nowych nasadzeń. Zazdroszczę tych zimozielonych, bo u mnie ich mało i dopiero w tym roku będę uzupełniał.
Dzięki Tobie dowiedziałem się o nowym miejscu zakupowym na Listopadowej. Nie znałem tego miejsca i pewnie wybiorę się tam wczesną wiosną
Pozdrawiam i życzę miłego dnia


Witam w szmaragdowym, iglaki i zimozielone to prawie 100% mojego ogrodu, brakuje koloru, ale to się zmieni jeszcze w tym roku. Na jednej rabatce Danusia już rewolucje przeprowadziła.
Robert – widziałam, że umawiałeś się z Krys na wiosenne zakupy pod Zduńską Wolą – będziesz miał okazję uzupełnić kolekcję o zimozielone. W tej szkółce co Krysia poleca jest dużo ciekawych odmian iglaków.
A wiosennego wyjazdu z Krysią też się podłączam.

O tym punkcie na Listopadowej też nie wiedziałam, ale słyszałam, że warto tam zaglądnąć.

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 22:09, 10 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Anita1978 napisał(a)
No hej! Jestem!
Pięknie zielono, rh już okazałe, funkie kolekcja spora, psinka, leżaczek, pięknie!
Choć ja bym jakąś różę dosadziła
Odpowiedziałam na Twoje pytania u siebie!


Dzięki za przepis na te paskuctwa, troszkę boję się sadzić takie piękne róże, żeby potem były pożywką dla tych potworów. Po za ty ja róże u siebie mam… jakieś takie wielokwiatowe rosną w żywopłocie nie wiem dokładnie, bo odziedziczyłam je razem z działką. Rosła też kiedyś (chyba 3 lata temu) piękna, bardzo stara, różowa róża o dużych kwiatach, bardzo mi się podobała, ale mszycom też – zjadły ją w ciągu jednego sezonu (mimo różnych oprysków). Już nie odbiła następnego roku wiosną…..
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Krys 23:52, 10 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Nikita to jesteś ode mnie rzut beretem mieszkasz w centrum Ł...?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:54, 10 sty 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
To Karolina-Popcarol tez ma bliziutko
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Nikita 00:21, 11 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krys napisał(a)
Nikita to jesteś ode mnie rzut beretem mieszkasz w centrum Ł...?


Krysiu, zaraz wyslę ci na pw dokładne namiary
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies