Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Margarete 20:40, 01 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Małgosiu, czytałam, ale dodam jeszcze, że nasza Madzia w pasażu Róży(chyba dobrze zapamiętałam) tez ładnie błyszczy

Oj tak ! I to nie dla tego piszę że nabroiłam....
Dzisiaj dałam ciała. Magda wpadła do mnie po hosty które u mnie zostawiła dla niej Krysia od Karoliny ( pół Polski przejechały) Ale do rąk Magdy nie trafiły.....
Podczas gdy ona do mnie dzwoniła do drzwi i dobijała się telefonicznie bo byłyśmy umówione to ja głucha i ślepa sobie spokojnie i beztrosko sadziłam cebule w krzaczorach w ogrodzie tak że nawet zaglądając przez bramę nie było mnie widać a telefon został oczywiście w domu... Pierdoła że mnie....cóż ...już przeprosiłam...
Wybacz Madziu!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 20:54, 01 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Margarete napisał(a)

Oj tak ! I to nie dla tego piszę że nabroiłam....
Dzisiaj dałam ciała. Magda wpadła do mnie po hosty które u mnie zostawiła dla niej Krysia od Karoliny ( pół Polski przejechały) Ale do rąk Magdy nie trafiły.....
Podczas gdy ona do mnie dzwoniła do drzwi i dobijała się telefonicznie bo byłyśmy umówione to ja głucha i ślepa sobie spokojnie i beztrosko sadziłam cebule w krzaczorach w ogrodzie tak że nawet zaglądając przez bramę nie było mnie widać a telefon został oczywiście w domu... Pierdoła że mnie....cóż ...już przeprosiłam...
Wybacz Madziu!

Z telefonem norma, Magda zrozumie
Ja widzę, że ktoś dzwonił jak budzenie nastawiam. Dzisiaj od 15.00 nikt nie dzwonił
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Nikita 02:28, 10 paź 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
yolka – zapraszamy na festiwal w przyszłym roku!!! Przyjedziesz?

Margarete – też mi się bardzo podobało…w przyszłym roku na pewno podpiszę listę obecności na kolejnym festiwalu.

Gosiek33 – pasaż Róży jest imponujący i zachwyca chyba wszystkich.
Na pewno nie wiesz, że autorką tego mozaikowego podwórza jest ta sama projektantka co Waszej (znaczy warszawskiej) palmy na skrzyżowaniu Al.Jerozolimskich i Nowego Świata.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 02:29, 10 paź 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
yolka napisał(a)
Małgosiu, czytałam, ale dodam jeszcze, że nasza Madzia w pasażu Róży(chyba dobrze zapamiętałam) tez ładnie błyszczy
yolka – dziękuję Jolu !!!

Margarete – no coś Ty !!! Nic się nie stało. Ważne że hosty już dotarły do mnie.

yolka – oczywiście, że się nie obrażę i focha nie strzelę…przecież to zupełnie nie w moim stylu.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 02:33, 10 paź 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ostatni weekend były prześliczny. Piękna, słoneczna pogoda zachęcała do spacerów, albo do…odwiedzin na „zaprzyjaźnionej” działce. Na przykład u naszej Mariolki.
Jej zielone królestwo, już od wejścia zachwyca cudowną aleją „mandżurską”




jest kolorowo i smacznie…






a nad wszystkim czuwa, schowany pod krzaczkiem, uroczy elf

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 02:37, 10 paź 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Było wesoło i bardzo smacznie. Kiełbaski z ogniska, sałatki i słodkości na deser. Szef kuchni polecał przepyszną zupę maślakową z pulpecikami. To popisowe danie naszej gospodyni. Uwierzcie mi…pychota !!!
Goście oczywiście dopisali


Ale nie tylko. Na imprezie pojawili się także kot i …króliczek!


Niektórzy zamiast relaksować się w piękny, jesienny dzień ciężko pracowali
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 02:39, 10 paź 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
A popołudniu obowiązkowo spacer w pobliskim lesie








____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 02:40, 10 paź 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Mariolko dziękujemy za wszystko.
Gościnę, cudownie spędzony dzień i oczywiście za przepyszną maślakową zupę !!!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Kasiolaaa 08:55, 10 paź 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Piekny las piekne Polskie grzybki te jadalne i trujace
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
malgorzata_s... 10:49, 10 paź 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jak milo się Was ogląda Pozdrowienia i całusy dla Łodzianek
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies