Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 19:51, 21 paź 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
popcorn - bluszcz odrasta z prędkością światła, już zarósł całą ścianę.
A świeczniki to tylko chwilka pracy i gotowe.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 19:59, 21 paź 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Informuję wszem i wobec, trąbiąc na cztery strony świata, że oficjalnie dziś zostałam babcią !!!!






Filipek przyszedł na świat dziś nad ranem, mamusia się "uwinęła" w 45 minut a tatuś stanął na wysokości zadanie i też dał radę "urodzić"
W tej chwili wraz ze szczęśliwymi rodzicami brzdąc jest już w domu i smacznie śpi!!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
sylwia_slomc... 20:36, 21 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Gratuluję żonie dziadka Bo babcia będziesz jak będzie wnuczkaGratulacje dla rodziców To teraz w tym samym dniu wypisują do domu??? A jak będzie żółtaczka to co wtedy?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 21:10, 21 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Babcia! Gratulacje!!! 45 minut, szczęściara!!!

Dużo zdrówka maluchowi i całej rodzince włącznie z Tobą Madzia!
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 21:45, 21 paź 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
sylwi_slomc... - Sylwia,dziękuję. Filipek urodził się w Holandii tam jest normą, że po trzech godzinach po porodzie (jeśli wszystko jest ok) matka wychodzi do domu, żeby jak najmniej szpitalnych bakterii załapać. W domu czeka położna która przez cały tydzień od rana do wieczora pomaga przy dziecku a matka może sobie odpoczywać. Ta położna jeśli jest taka potrzeba to nawet ugotuje obiad, zamówi zakupy albo wyjdzie w psem na spacer.
W ogóle w Holandii jest teraz moda na rodzenie w domu...ok. 70-80% kobiet rodzi w domu.
Przecież nie ma znaczenia czy dziecko dostanie żółtaczkę w domu czy w szpitalu...to jest żółtaczka fizjologiczna więc nie wymaga leczenia i ustępuje sama.

popcorn - dzięki Carola, bardzo się cieszę. Babciowanie jest super !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 23:55, 21 paź 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Oficjalnie zostałam babcią, z nadmiaru emocji aż spać nie mogę…i tak mnie coś wzięło na wspomnienia i przemyślenia…
Słowo „babcia” - kojarzy się z kobietą starszą z siwymi włosami, często uśmiechniętą, spokojną, dbającą o przekazywanie tradycji rodzinnych. Ja taką babcię właśnie miałam i taką babcię pamiętam. Oprócz zdjęć i wspomnień, mam też pamiątkę po babci…fotel bujany, który po prostu uwielbiam!!!

Ja właśnie zostałam babcią. Ale czy dam radę? Czy spełnię oczekiwania?
Dam …na pewno dam radę!!!
I już wiem, że będę babcią troszkę w innym wydaniu…babcią bez mohera, babcią aktywną zawodowo, trochę szaloną, ekstremalną i zwariowaną.
Jestem po prostu babcią XXI wieku…śmigam po internecie, chodzę do kina, lubię tańczyć i słuchać muzyki (zwłaszcza na koncertach). Majsterkuję, jeżdżę na łyżwach, chodzę na basen, moim marzeniem jest skok ze spadochronem, a w domu mam ogromnego węża Boa.
Moje życie towarzyskie „kwitnie”, jestem ciekawa świata, uwielbiam wycieczki i podróże. Czuję się młoda duchem, cenię swoją niezależność i mimo doświadczeń życiowych mam niesłabnącą energię oraz niezliczone pokłady dobrego humoru.
I jedno wiem na pewno – w moim życiu i sercu już zawsze będzie miejsce dla ukochanego wnuka… zwariowałam na punkcie tego małego bąbelka !!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 07:31, 22 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Babcią bedziesz super, nie mam co do tego żadnych wątpliwości Buziaki Madzia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Kokesz 08:28, 22 paź 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Madzia jeszcze raz gratulacje
Śliczny Bąbelek Szkoda, że tak daleko...
Będziesz Babcią pełną gębą, trochę szaloną ale masz tyle pomysłów i energii, że Mały będzie Cię uwielbiał
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Gosiek33 09:21, 22 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Babciu ależ z Ciebie szczęściara Gratuluję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
AnnaCh 17:04, 22 paź 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Madzia, jeszcze raz gratuluję
Wszytskiego naj dla Ciebie, Filipka i świeżo upieczonych rodziców
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies