Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Matka 22:25, 17 lis 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Panie Emilku,

podziwiam prace jaką Pan wykonał-zapraszam do siebie - u mnie to by się znalazło mnóstwo pracy, hehe...
____________________
U Matki
Emilianoparm... 15:56, 19 lis 2010


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
Wczoraj odebrałem od kuriera sekator, paczkę rozerwałem jak dziecko prezenty pod choinką na razie jeszcze nie testowałem aczkolwiek na "sucho" widać że ma niezłą moc....może mi się zdaje ale nieliczne drzewa i krzewy na mojej posesji trzęsą już gałęziami bo wiedzą co je czeka
dziękuję serdecznie i pozdrawiam

p.s. przeprowadziłem dzisiaj przy okazji pewnego spotkania rekonesans i być może załatwię sobie ozdobną starą pompę, jeśli nie to przyjdzie mi wykonać któryś z kilku pomysłów...ale to jak puszczą śniegi dopiero więc na razie nie rozwijam myśli, niech sobie pomysły dojrzewają
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
tyna 16:12, 19 lis 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
No właśnie.... odnalazłam swój sekator na kamieniu.....po tygodniu poszukiwań, w stanie opłakanym - padało ostatnio - jednak żałuję, że nie miałam odwagi, hi, hi...
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 18:31, 19 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Emilu, ten sekator tnie tak grube gałęzie, jakie jesteś w stanie mu wsunąć w paszczę. Tylko dosuń do końca i dopiero naciskaj. Cięcie w pół może wyszczerbić, ja tak miałam. Uwielbiam nimi ciąć. A u Ciebie chyba te okolice za płotem trzęsą się ze strachu?
Tyno nic nie stoi na przeszkodzie, szykuj się na następny konkurs. Na pewno bedzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
alinak 22:01, 20 lis 2010


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Emil jest po prostu pracowity i pomysłowy.ach te zdjęcia !!!! przepiękne.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Emilianoparm... 08:33, 23 lis 2010


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
gardenarium napisał(a)

A pierwsza osoba, to kto? Już wypróbowałeś?

Ano był niewielki epizod bo nie wytrzymałem
Faktycznie tnie wszystko co mu się w "paszczę" zmieści. Początkowo trochę się obawiałem, bo łączenie części metalowej z ta z tworzywa sztucznego jest zawsze miejscem newralgicznym, ale jednak Fiskars nie na darmo ma swoja renomę.
Co do młodszego brata jest nim sekatorek







____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Emilianoparm... 08:36, 23 lis 2010


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824







____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 09:56, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Jejku, zabójcze zdjęcia i te stopy w błocie !!!!

Faktycznie spustoszenie w lasku. Ja uwielbiam ten sekator. Te plastyki też nie bardzo mi pasują, ale jest lekki dzięki temu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tyna 14:34, 23 lis 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Emilu, jakie gustowne gumiaczki i to ujęcie: ujmujące Rany, co to za grunt!
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 16:10, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Gumofilce pierwsza klasa, ciepło i sucho. To najważniejsza sprawa przy takiej robocie. To ile lasu wyrąbałeś?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies