Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

gobasia 15:57, 23 mar 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Zapisuję nazwę śmierdziucha...podrzucę eM...u nas dziki robią sobie ucztę w kukurydzy...tylko jak zasmrodzić kilkanascie hektarów?
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Nallar 18:10, 23 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
No tak....Przemiły pan i równie miła pani przyjechali o umówionej porze, pokazałam dzieło nieproszonych gości i zaczęło się...
Usłyszałam że Urząd naszego miasta nie bierze odpowiedzialności za tego typu szkody i praktycznie w tej sprawie nic zrobić nie może. Dostałam namiary na Koło łowieckie z którym muszę tą sprawę sama załatwić. Urząd nie ma narzędzi i zmusić nikogo do działań nie może, tym bardziej że owe koło nie podlega pod Urząd.
Rozmowę telefoniczną z kołem łowieckim mam też już za sobą. Pan wypytał mnie o wszystko, jaki rodzaj działki, gdzie, numer karty, klasyfikacje gruntu i kiedy już zaczynałam się cieszyć że coś z tego będzie okazało się że: Zgłoszenia telefonicznego pan nie uznaje, poczty elektronicznej nie posiada Pan zatrzymał się w czasach gdzie dokument ważny to list w formie papierowej z pieczątką Poczty Polskiej. Dokładnie to co powiedziałam swojemu rozmówcy przez telefon mam przelać na papier.
Pytam co dalej? W odpowiedzi usłyszałam że jak pan dostanie papier to przyjedzie żeby to obejrzeć.
Ręce opadają.

Może macie jakieś pomysły gdzie to można jeszcze zgłosić.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 18:31, 23 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
A to mały fragment mojej działki.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 18:55, 23 mar 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Jak już masz tak wstępnie ładnie przekopane to teraz przyjedź po glebogryzarkę i możesz poszerzyć rabaty.
Sorki ale nie mogłam się oprzeć
A tak serio to wychodzi na to, że nikt nie ponosi odpowiedzialności...
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 19:12, 23 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)
Jak już masz tak wstępnie ładnie przekopane to teraz przyjedź po glebogryzarkę i możesz poszerzyć rabaty.
Sorki ale nie mogłam się oprzeć
A tak serio to wychodzi na to, że nikt nie ponosi odpowiedzialności...

Nie musisz przepraszać, pomyślałam o tym samym.
Świnie są własnością skarbu państwa więc urząd miasta odpowiedzialności za nie bierze.
Dzwoniłam do Centrum Zrządzania Kryzysowego, jedną z porad jakie tam dostałam było zgłosić fakt na policje. Zadzwoniłam, odesłano mnie do straży miejskiej. Zadzwoniłam, przyjęto zgłoszenie i poinformowano mnie że moje zgłoszenie trafi do Urzędu miasta do wydziału leśnictwa i coś tam. Czyli sprawa zatoczyła koło i trafi tam gdzie ja zaczęłam.
Nie tylko ręce opadają.

Renatko Sinek nie było ci.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 21:12, 23 mar 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Kogiel-mogiel z tymi dzikami.
Widzę, że opowieści mojej J. przypadły Ci do gustu
Ja też to uwielbiam.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 21:47, 23 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
To także opowieści moich wnuczek.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
AgataM 22:13, 24 mar 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Koło Łowieckie odpowiada.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
anpi 23:11, 24 mar 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
O jeny ,nie zazdroszczę takich gości w ogrodzie...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Kokesz 23:38, 24 mar 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
anpi napisał(a)
O jeny ,nie zazdroszczę takich gości w ogrodzie...


Masakra współczuję...
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies