Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

sierotka 19:24, 27 mar 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj zarejestruj sie na tym forum i popytaj o drogę postępowania .
Porady bezpłatne;

https://forumprawne.org/
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 19:30, 27 mar 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Poczytaj jak powinnas zgłosic szkodę i co dalej :

http://www.bip.podkarpackie.pl/index.php/sprawy-do-zalatwienia-w-urzedzie/rolnictwo-i-ochrona-srodowiska/1367-szkody-lowieckie
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Nallar 21:11, 27 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
sierotka napisał(a)
Witaj zarejestruj sie na tym forum i popytaj o drogę postępowania .
Porady bezpłatne;

https://forumprawne.org/

Dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy.
Forum odwiedziłam i czekam na jakieś wskazówki.

Co do odszkodowania to opisany jest tam przypadek gruntów rolny, a moje takimi nie są.
O odszkodowanie powinni walczyć rolnicy którym gadzina niszczy uprawy a co za tym idzie możliwość zarobkowania.
Zniszczony trawnik, kilka owocowych krzewów i przekopana rabata to nie to co mnie martwi. Najbardziej niepokoi nas mieszkańców to że one mogą stanowić zagrożenie dla nas, naszych dzieci i zwierząt domowych. O tej porze roku szybko robi się ciemno a stado upodobało sobie teren przy drodze która jest uczęszczana przez nasze dzieci wracające ze szkoły. Nie czujemy się z tym bezpiecznie.
Jeśli wpadnie Ci jeszcze jakiś pomysł do głowy to pisz, za już dziękuję.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Napia 22:04, 28 mar 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
O matko, Twoja działka wygląda jak po przejściu trąby powietrznej
Współczuję... u nas w pobliżu też można spotkać dziki, które w ogóle nie boją się ludzi i żerują przy ulicach, ale ja jednak mieszkam na wsi i niedaleko lasu. U Ciebie zbyt blisko i niezbyt bezpiecznie.

Życzę powodzenia w działaniach. Mówią, że gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, więc jestem dobrej myśli Może dałoby się namówić np. Straż Miejską do wywiezienia dzików do lasu?
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Nallar 23:31, 28 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)
O matko, Twoja działka wygląda jak po przejściu trąby powietrznej
Współczuję... u nas w pobliżu też można spotkać dziki, które w ogóle nie boją się ludzi i żerują przy ulicach, ale ja jednak mieszkam na wsi i niedaleko lasu. U Ciebie zbyt blisko i niezbyt bezpiecznie.

Życzę powodzenia w działaniach. Mówią, że gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, więc jestem dobrej myśli Może dałoby się namówić np. Straż Miejską do wywiezienia dzików do lasu?

Tylko czekać jak dziki zaczną spacerować po alejach, za dwa, trzy miesiące zaczyna się ich okres rozrodczy więc będzie ich jeszcze więcej.
Agnieszko, Straż Miejska przyjęła zgłoszenie, mają sprawę przekazać do Urzędu Miasta, sami działań podjąć nie mogą, chyba że:
Wpuszczę gadzinę do ogródka i zamknę bramę żeby nie uciekły
To wszystko zaczyna mnie już śmieszyć, ale boję się że ta komedia może zmienić się w dramat.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
AgataM 23:52, 28 mar 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Te dziki to zmora wszystkich, U mnie dorwały się do korzeni porzeczek. Niektóre krzaki poprzewracane albo odsłonięty mają korzeń.Nawet zasypać się nie dało bo ziemia była zmarznięta.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Nallar 14:27, 29 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
AgataM napisał(a)
Te dziki to zmora wszystkich, U mnie dorwały się do korzeni porzeczek. Niektóre krzaki poprzewracane albo odsłonięty mają korzeń.Nawet zasypać się nie dało bo ziemia była zmarznięta.

U mnie podobnie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 14:31, 29 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Wiosna w wazonie.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
AgataM 14:32, 29 mar 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Nallar napisał(a)
Wiosna w wazonie.






Słodkie........................................
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
anpi 14:41, 29 mar 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Takie pastelowe uwielbiam...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies