Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Dorota123 22:10, 25 mar 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mam wrażenie, że ta działka przeorana przez dziki jest ogrodzona. Więc się pytam jak one tam weszły? Na prawdę nie zazdroszczę Ci takich gości. Też jestem ciekawa jak się to zakończy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
AgataM 22:18, 25 mar 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Nallar napisał(a)

A zrobi coś?


Trzeba spróbować.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Nallar 23:51, 25 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dorota123 napisał(a)
Mam wrażenie, że ta działka przeorana przez dziki jest ogrodzona. Więc się pytam jak one tam weszły? Na prawdę nie zazdroszczę Ci takich gości. Też jestem ciekawa jak się to zakończy.

Dorotko, ogrodzenie jest tylko z dwóch stron.
To jest to samo miejsce które kiedyś na kolanach, nożycami do żywopłotu i sekatorem czyściłam z chaszczy, pamiętasz?
Kiedy już doprowadziłam tą część działki do takiego stanu że można było wjechać kosiarką to te wstrętne świnie wszystko zniszczyły.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 23:52, 25 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
AgataM napisał(a)


Trzeba spróbować.

Będę, ja tak łatwo nie odpuszczam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Urszulla 15:06, 26 mar 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Nallar napisał(a)

Dorotko, ogrodzenie jest tylko z dwóch stron.
To jest to samo miejsce które kiedyś na kolanach, nożycami do żywopłotu i sekatorem czyściłam z chaszczy, pamiętasz?
Kiedy już doprowadziłam tą część działki do takiego stanu że można było wjechać kosiarką to te wstrętne świnie wszystko zniszczyły.


To pech. Może po kawałku ogradzaj.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Nallar 15:51, 26 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Urszulla napisał(a)


To pech. Może po kawałku ogradzaj.

W tym roku nie dam rady zrobić nic, nie mam funduszy, czasu ani zdrowia. Są sprawy ważniejsze Tą część działki odpuszczam w tym sezonie.
Jutro wysyłam pisma do Urzędów i mam nadzieję że coś w tej sprawie ruszy, a przynajmniej dowiem się kto jest odpowiedzialny za państwowe świnie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
barbara_kraj... 01:22, 27 mar 2018


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do pism dołącz zdjęcia!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Basilikum 08:36, 27 mar 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no kurcze felek glupie swinie. Mam nadzieje, ze chociaz na madrych urzednikow trafisz.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nallar 18:42, 27 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
barbara_krajewska napisał(a)
Do pism dołącz zdjęcia!

Basiu, Pan który był z Urzędu Miasta na inspekcji fotki zrobił. Po co? nie wiem, mogę tylko przypuszczać że musiał jakoś swojemu przełożonemu udowodnić że u mnie był, bo po kiego diabła komuś fotki skoro podobno dziki to nie sprawa Urzędu Miasta.
Wysłałam dzisiaj pocztę do wszystkich możliwych urzędów, chcę sprawdzić czy pisemnie będą mieli odwagę wciskać mi taki kit jak podczas rozmowy telefonicznej.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 18:53, 27 mar 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Basilikum napisał(a)
no kurcze felek glupie swinie. Mam nadzieje, ze chociaz na madrych urzednikow trafisz.

Dziś byłam w Kole Łowieckim, myślałam że może tam uzyskam jakąś informację, na progu przedstawiłam problem i usłyszałam: A co pani mysli że my w mieście miedzy domami będziemy strzelać...

Też mam nadzieję że może kiedyś trafię na mądrych urzędników.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies