Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

Mirella 20:44, 25 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
asiach napisał(a)

Dziękuję i pozdrawiam. Przyrodę kocham i jestem szczęśliwa jak ludzie zaczynają dbać o zieleń.


Jak kupiłam działkę od razu zaczęłam myśleć o roślinach, budowałam dom i sadziłam rośliny, działka mała cztery ary , robotnicy nic nie zniszczyli. W okolicy nikt nie dbał o swoje ogródki co mnie dziwiło, a tym czasem to miejscowi patrzyli na mnie dziwnie , ale teraz ich ogrody się zmieniają , jest coraz ładniej miło popatrzeć też kocham przyrodę i jestem szczęśliwa jak inni ją kochają.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
asiach 22:58, 25 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Mirella napisał(a)


Jak kupiłam działkę od razu zaczęłam myśleć o roślinach, budowałam dom i sadziłam rośliny, działka mała cztery ary , robotnicy nic nie zniszczyli. W okolicy nikt nie dbał o swoje ogródki co mnie dziwiło, a tym czasem to miejscowi patrzyli na mnie dziwnie , ale teraz ich ogrody się zmieniają , jest coraz ładniej miło popatrzeć też kocham przyrodę i jestem szczęśliwa jak inni ją kochają.


Czyli masz podobne podejście do życia. U nas było podobnie. Mało kto z rdzennych mieszkańców wsi cokolwiek robił. Płot waliły się a gospodarze siedzieli na ławkach - chyba je podtrzymując Teraz też wszystko się zmienia i w obejściach i na terenie gminy. Posprzątane, uporządkowane a ludzie robią nawet przedogródki na terenie należącym do powiatu, a gmina zrobiła chodniki i inwestuje w zieleń. Jest super. Pozdrawiam
Luckaa 23:05, 25 mar 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Witam się, Twój ogród jest piękny i bajeczny, ąz chce się przysiąść na trawce i pomarzyć. Pozdrawiam
____________________
Lucyna
asiach 23:48, 25 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Luckaa napisał(a)
Witam się, Twój ogród jest piękny i bajeczny, ąz chce się przysiąść na trawce i pomarzyć. Pozdrawiam

Dziękuję. A mnie ciężko tak sobie poleżeć i pomarzyć. Jak już ustawię leżak na trawniku zaczyna mnie nosić i mam wyrzuty sumienia - czemu nie pracuję? przecież w tym czasie można podłubać Samo życie. Muszę nauczyć się wypoczywać. Pozdrawiam
Marga 01:03, 26 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Asiu,
U Ciebie jest tak pięknie, że az dech zapiera. Podłamałam się nieźle, że ja nigdy nie będę miała TAKIEGO ogrodu.
Gratuluję dobrego gustu i serdecznie pozdrawiam.

Oczywiście zapisuję w ulubionych
____________________
Ogród dla moich synków
KasiaWB 01:08, 26 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Asiu,
wspaniałych zmian dokonałaś jestem pod ogromnym wrażeniem
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
asiach 08:18, 26 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Marga napisał(a)
Witaj Asiu,
U Ciebie jest tak pięknie, że az dech zapiera. Podłamałam się nieźle, że ja nigdy nie będę miała TAKIEGO ogrodu.
Gratuluję dobrego gustu i serdecznie pozdrawiam.

Oczywiście zapisuję w ulubionych


Witam serdcznie! Oczywiście dziękuję tylko mam małą uwagę nigdy nie mów nigdy!!!! Ja nigdy nie myślałam o domu o ogrodzie ale ciężką pracą udało się i mam nadzieje, że tak będzie dalej. Pozdrawiam
asiach 08:45, 26 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
KasiaWB napisał(a)
Asiu,
wspaniałych zmian dokonałaś jestem pod ogromnym wrażeniem
Serdecznie pozdrawiam

Dziękuję! Pozdrawiam
Betka 09:45, 26 mar 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Jestem pod ogromnym wrażeniem !!! Te zdjęcia porównawcze robią wrażenie
Prze cudny ogród !!!! Oglądam już wiele razy zdjęcia i wciąż do nich wracam , podoba mi się bardzo
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
dominika_rew 13:43, 26 mar 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Powtórzę tylko to, co powiedzieli inni: Cudna przemiana gruzowiska w ogród! Podziwiam i będę zaglądać
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies