Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

asiach 22:21, 24 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
c.d.



asiach 22:32, 24 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Życzę dobrej nocy
iwonaal 22:34, 24 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Pięknie, gratki na 3- setkę Asiu.
____________________
Zakochana w ogrodach
Jag_58 22:36, 24 sie 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
asiach napisał(a)
c.d.




Asiu znowu zaskoczenie takiej odsłony nie widziałam pięknie i myślę,ze Twój Tato mam rację ,real zawsze piękniejszy niz fotki Asiu gratki z okazji 3 setki i ode mnie również moja miłość ogrodowa
Dobrej nocki idę spać
____________________
Jagoda
sylwiap 23:27, 24 sie 2014

Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 37
asiach napisał(a)

Dla mnie przypomnienie a dla innych myślę, że przykład, który pomaga i buduje


I to jeszcze jak buduje
Tak sobie myślę, że kiedy w 97 roku zdawałam maturę, wtedy w Twoim ogrodzie "wiało" jeszcze pustką, a teraz taki piękny, dojrzały, czarodziejski.
1997 rok, to dla mnie jak wczoraj. Dlatego tak sobię myślę, że znowu minie chwila i u mnie będzie podobnie
Podoba mi się u Ciebie wszystko. Naturalność ale też dbałość o najdrobniejsze szczegły. Widać upływ czasu jak i świeżość Widzę u Ciebie tylko wytwory natury, te szyszeczki powrzucane między roślinki, kawałek gałęzi zdobi obwódkę rabaty. No bobma, po prostu moje klimaty i nic się nie zmarnuje w takim ogrodzie. Nawet skorupki jaj spełniają swoją rolę, haha. Jak znasz jeszcze takie podobne triki, to dawaj, chętnie skorzystam
Mam nadzieję, że się jeszcze załapałam na 300!

Dobrej nocy
Viola 23:45, 24 sie 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Asiu, gratulacje Asterki ode mnie! Mogą zostać ?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
asiach 00:26, 25 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
iwonaal napisał(a)
Pięknie, gratki na 3- setkę Asiu.

Dziękuję
asiach 00:28, 25 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jag_58 napisał(a)

Asiu znowu zaskoczenie takiej odsłony nie widziałam pięknie i myślę,ze Twój Tato mam rację ,real zawsze piękniejszy niz fotki Asiu gratki z okazji 3 setki i ode mnie również moja miłość ogrodowa
Dobrej nocki idę spać

Dziękuję Jagódka
Ja też pędzę spać
asiach 00:32, 25 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
sylwiap napisał(a)


I to jeszcze jak buduje
Tak sobie myślę, że kiedy w 97 roku zdawałam maturę, wtedy w Twoim ogrodzie "wiało" jeszcze pustką, a teraz taki piękny, dojrzały, czarodziejski.
1997 rok, to dla mnie jak wczoraj. Dlatego tak sobię myślę, że znowu minie chwila i u mnie będzie podobnie
Podoba mi się u Ciebie wszystko. Naturalność ale też dbałość o najdrobniejsze szczegły. Widać upływ czasu jak i świeżość Widzę u Ciebie tylko wytwory natury, te szyszeczki powrzucane między roślinki, kawałek gałęzi zdobi obwódkę rabaty. No bobma, po prostu moje klimaty i nic się nie zmarnuje w takim ogrodzie. Nawet skorupki jaj spełniają swoją rolę, haha. Jak znasz jeszcze takie podobne triki, to dawaj, chętnie skorzystam
Mam nadzieję, że się jeszcze załapałam na 300!

Dobrej nocy

Sywia, dziękuję
Jak na jakiś tryk wpadnę to dam znać zawsze starm się dzielić ale juz jest późno i nic nie przychodzi n głowy
Jeżeli chodzi o patyczki, szyszki czy jakieś inne przedmioty staram się wszystko wykorzystać i zanim wyrzucę pomyślę a nóż .... może ....
P.s oj to duża różnica lat pomiedzy nami - wieki muszę coś z tym zrobić
00:33, 25 sie 2014
Asiu zmykam już do spania ale muszę jeszcze odpisać bo napisałaś o Tacie..
Asiu jak masz dobrze,że jest Tato.Napisałam z dużej litery bo mam szacunek, tak ciepło się o Nim wyrażasz.Podziela Twoją pasję i raduje się z Twojego ogrodu.Na pewno cudowne są Wasze spacery,rozmowy.Mój też taki był.Łza w oku się kręci bo to już tyle lat...zebrało mnie na wspominki coś dzisiaj,nie wiem ale chyba taki dzień....
Spokojnej nocki Asiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies