Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Wioli

Wiola 23:44, 20 kwi 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Dziękuję że wpadlas ☺
Tak tam gdzie spis jest dom, to co niebieskie to bedzie chodnik, mam nadzieję ze w ciagu kilku najbliższych dni doczekam sie plotu i kostki to wstawie konkretne zdjecia. A z rozpedu kupilam juz 4 rh i magnolie... Ten plan musi byc dobry hehe
____________________
Ogród Wioli
Marta 00:49, 21 kwi 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Wiola napisał(a)
Dziękuję że wpadlas ☺
Tak tam gdzie spis jest dom, to co niebieskie to bedzie chodnik, mam nadzieję ze w ciagu kilku najbliższych dni doczekam sie plotu i kostki to wstawie konkretne zdjecia. A z rozpedu kupilam juz 4 rh i magnolie... Ten plan musi byc dobry hehe


Ok. Czekam

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Wiola 11:28, 21 kwi 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Zanim będą foty kostki i planu rabat mam to:




i przyjaciel domu

____________________
Ogród Wioli
Wiola 11:31, 21 kwi 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Tak sobie myśle że mi tu te wierzby wogole nie pasują, może jak będą różowe to ok ale teraz.... chyba przesadzę tu trzmieliny na pniu z mojej poczekali.... tej rabaty już nie ma a przed nowym garażem chce różaną rabatę zrobić.... więc kulki szukają domu...
____________________
Ogród Wioli
Wiola 11:49, 21 kwi 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
W poczekalni jeszcze:

____________________
Ogród Wioli
Marta 23:20, 21 kwi 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Ślicznie wiosennie u Ciebie

Te wierzby to zapewne hakuro? Jak na moje oko to za blisko siebie rosną. One dużo przyrastają nawet cięte. Trzmieliny będą ładnie się odznaczały na tle tui.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Wiola 07:44, 22 kwi 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
U mnie to chyba wszystko rośnie za blisko, teraz to widze. Mus pozmieniac...
____________________
Ogród Wioli
Marta 09:09, 29 kwi 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Jak tam kostka? Są jakieś postępy?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Wiola 13:34, 01 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
chodniczki
troche nie ma się czym chwalić bo mąż zakończył dzieło wczoraj późnym wieczorem... wszędzie jeszcze piach i syf ale idziemy w dobrą stronę muszę te sterty piachu wywież i w to miejsca dać ziemię... i obsadzić
było....

jest widok z drugiej strony



od razu plan terenu i proszę o rady co do obsadzenia, musze tu sporo miejsca niestety tylko kamykiem obsypać bo mamy tu zbiornik czyt. szambo, w tej chwili zasypywane ale niszyć jakoś nie widze sensu.... ścieżki rozrysowałam, wzdłuż nich może być kora albo dalej kamyk, to samo przed płotem choć tu kamyk napewno a obsadzenia małe bo droga bardzo wąska....
pierwszy plan
____________________
Ogród Wioli
Wiola 13:37, 01 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408


tu jeszcze myśłałam że wzdłuż tej ścieżki od domu będzie miejsce żeby coś posadzić ale wyszło na to że nie... więc te bukszpany małe wypadają....
____________________
Ogród Wioli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies