Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Wioli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Wioli

Marta 06:55, 05 maj 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Nie wiem gdzie można kupić tanio kule bukszp w Twojej okolicy. Ja też już dawno nie kupowałam, ale jak się natknę na fajne tanie to dam znać. W mojej pobliskiej szkółce jeszcze nie mieli. Wiem, że są w Obi, czasem w Lidlu, Biedr ale tam nie kupowałam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Wiola 21:33, 05 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Dziękuje ci Marta serdecznie za podpowiedzi!! Też mi przykro że nikt inny się nie wypowie no ale co zrobić. Twoje pomysły są świetne!! Niesamowita jesteś!!!
Tak sobie myśle że zrezygnuje wogole z sadzenia dużych drzew i zostane przy trzmielinie i RH. Twój przedostatni pomysł.
____________________
Ogród Wioli
Marta 06:30, 06 maj 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Cieszę się, że mogłam pomóc Co do kulek bukszpanowych to mogło by być też po 4 tak jak rozrysowałam. Myślę, że też fajnie by wyglądało. Sadziłabyś co metr i mogłabyś im pozwolić na osiągnięcie większych rozmiarów niż przy 5ciu,no i kasy wydasz mniej. Pisałam o 5ciu, bo Danusia zawsze radzi sadzić nieparzystą ilość. Wybór należy do Ciebie. Trzymam za Ciebie kciuki
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Wiola 08:03, 06 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Zobacze jakie ceny beda, widzialam w A. Po 25 zł ale mikrusy no i 6 mieli tylko, potem dosc duze po 60zł ale jeszcze do szkolek podjade jak sie ogarne troche.
Wczoraj wreszcie zamontowali nam garaż, bramę. Musze teraz kamyka dowieźć na wiazd, chyba jutro...
No jest co robic. Do tego dzieci i mąż chorzy a mnie tez zaczyna podbierac chorobsko.
____________________
Ogród Wioli
Wiola 21:59, 06 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Ech nie daje se rady z tym wyznaczaniem rabat i żwiru... Pojechałam wiec po te zielone plastiki, potem je wywale... Wyglada to tak

Tam gdzie ten piach dam mate i kamień, pod spodem jest beton z szamba. Przy chodniku buksy chyba jednak 5.

Miedzy RH troche łyso...
____________________
Ogród Wioli
Wiola 22:08, 06 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Z drugiej strony tak




Strasznie się napracowalam coby zebrac ten piach i ziemię dac... Do tego chora jestem no ale nie narzekam.
Wieczorem jeszcze jedna trzmieline udalo sie posadzić ale nie mam fot. No i stwietdzam ze ML to mi tam juz na bank nie wejdzie a ze plot raczej bym zamaskowala to moze co innego? Tam za nim jeszcze jedno miejsce parkingowe jest, tez tam kamien będzie a moze za nim tuje posadze.
Pomyslow to ja mam
____________________
Ogród Wioli
Wiola 22:18, 06 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
A na tylach...
____________________
Ogród Wioli
Marta 08:39, 07 maj 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Ślicznie na tyłach Na płot możesz puścić bluszcz, powojnik albo winobluszcz tylko ten ostatni ekspansywny jest. Z tujami za płotem też dobry pomysł, z tego co czytałam to najlepsze tuje Szmaragd. Między Rh możesz posadzić coś zadarniającego, np. Żółtą tojeść rozesłaną - dosyć szybko się rozrasta., lub coś innego. Jak Rh podrośnie to przesadzisz. Tojeści nie będziesz musiała przesadzać. Zdrówka życzę całej rodzince.

60 zł za kulki normalnej wielkości to strasznie dużo, chyba że były już bardzo duże
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Wiola 12:10, 07 maj 2016


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Będą z tego kulki?
____________________
Ogród Wioli
Marta 20:56, 07 maj 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Będą kulki. Tylko troczę cierpliwości. Jak je posadzisz to przytnij je od razu żeby się zagęściły. Tak bardziej z góry
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies