Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 08:48, 18 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magleska napisał(a)
macham


Odmachuje wiosennie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:53, 18 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Gierczuś...zdjęcie z myszami i królem domu - bomba!!! Ale nie zazdroszczę. Mam trutkę na myszy, chcesz? Tylko nie wiem czy Twój kot się nie będzie chciał chycić...chyba nie, to nie pachnie tak dla kotów, poza tym to jest w pudełku z okienkiem.
U mnie myszy balują w drewutni, M dba o nie wykładając im odpowiednie jedzonko. Wygryzają mi dziury w workach z nawozem!

Buziole


Ha, ha..noooo nieźle nawet nawóz wpierniczaja ale mam pomysla jak juz mój grubas wróci z tego szlajania się to Ci go wylizinguje .. a Figo pomieszka w tym czasie u mnie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:58, 18 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Eluś, masz rozrywki z tym kotem Dobrze mu z Wami
Eluś, liczę na jakieś spotkanko z Wami w tym roku
Nieustająco zapraszam Was do nas Wiem, że nie lubisz naszego zimnego morza, ale wierzę, że kiedyś się skusisz
U mnie znowu pada śnieg


Ewciu kocham to nasze morze. Bele nie do kąpieli mój kolega załatwia coś w różnych regionach kraju..ostatnio miał drogę do Rzeszowa więc wyladowałam u Ani... teraz podobno ma robotę w gdańsku ...więc. .kto wie ???? buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kasik 09:18, 18 kwi 2018


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Myszy musiałam polubić, bo one z pól jesienią czmychają prosto do mojego garażu. Metę tutaj mają i zawsze są.

Wystawiamy łapki i tyle . Wiosną już idą do siebie.

Kiedyś przyszły do kuchni i zamieszkały za zabudową. Mesli ktoś umie je stamtąd wypędzić bez demolowania - czapki z głów. Jedna była tak odważna, że wlazła za tył lodówki i jak Synciu robił sobie kanapeczkę na blacie przeciwległym (oczywiście lodówka była otwarta) to ona go obserwowała prosto z balkonu , lub jak kto woli z foteli najwyżej umieszczonych, czyli z jajeczek.

Po zrobieniu kanapki, chcąc odłożyć produkty do lodówki Synek spotkał sie oko w oko z myszą.
To coś dla mnie
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Monia81 09:33, 18 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8001
Elu pozdrawiam wiosennie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Pszczelarnia 09:39, 18 kwi 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Czytam o kursowaniu kota z myszami i Twoich podróżach w romantycznym stylu "gdzie auto powiezie".
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 10:41, 18 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Poczytałam , ściskam chętnie bym coś obejrzała wiosennego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gierczusia 18:06, 18 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Milka napisał(a)
Myszy nie zazdraszczam, ale kot dba o domek.
U mnie juz nornice na ogrodzie rządzą.
Jak się duzo dzieje, to nie ma nudy, buź

No patrz Irenko a ja myślałam ,że psy załatwia kwestię nornic...a tu pomyłka niestety kot o dziwo bardzo łowny jak na rasowego kota iście salonowego...zaskoczona jestem Ania rzeszowska mówiła ,że jej kot to mysz przyniesie , ale potem i tak jà sam wsunie a nasz dokarmia nas regularnie
Na nudę nie ma czasu buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:09, 18 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasik napisał(a)
Myszy musiałam polubić, bo one z pól jesienią czmychają prosto do mojego garażu. Metę tutaj mają i zawsze są.

Wystawiamy łapki i tyle . Wiosną już idą do siebie.

Kiedyś przyszły do kuchni i zamieszkały za zabudową. Mesli ktoś umie je stamtąd wypędzić bez demolowania - czapki z głów. Jedna była tak odważna, że wlazła za tył lodówki i jak Synciu robił sobie kanapeczkę na blacie przeciwległym (oczywiście lodówka była otwarta) to ona go obserwowała prosto z balkonu , lub jak kto woli z foteli najwyżej umieszczonych, czyli z jajeczek.

Po zrobieniu kanapki, chcąc odłożyć produkty do lodówki Synek spotkał sie oko w oko z myszą.
To coś dla mnie

Toś mnie powaliła na cycki serio już se wyobraziłam , jak Synek zamyka lodówkę z myszà w środku widok bezcenny a potem...lodowa rzeźba myszy .. Na jajkach mam opluty monitor
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:10, 18 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Monia81 napisał(a)
Elu pozdrawiam wiosennie

Ja również zasyłam wiosenne buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies