Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Kondzio 17:26, 26 cze 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ciekawy jestem twojego ogrodu
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ewakatowice 17:44, 26 cze 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Będzie bombonierka… ze smakiem będziemy się zajadać czyli podglądać "))
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Loosiuu 18:14, 26 cze 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Fajnie wychodzi widać, że solidna ręka i nie pozwoli na prowizorkę
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Ozz 18:21, 26 cze 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Aaaa... jestem złaaa...

Szachownica źle wypoziomowana, ale chyba dam już sobie spokój, bo mi ręce odpadają, no i przy próbach ,,poprawienia" rozwaliłam drugą płytkę ,,Lepsze" jest wrogiem ,,dobrego" powiadają. Po zimie pewnie i tak trzeba będzie poprawiać, więc nie będę się przejmować rzeczami przyziemnymi
Pokażę jeszcze, bo zrobiłam foto miejsce pod Różę 'Veilchenblau' z powojnikiem (proszę wykazać się ślepotą na bałagan i wszędobylskie worki z różną zawartością)
,,Wizja artysty"
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
stychaz 18:31, 26 cze 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Fajna wizja artysty, róża będzie Ci do okna zaglądać.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
ewakatowice 18:31, 26 cze 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Jak masz całe ręce to jedna płytka to nie jest strata.
Sądzę, że jakbyś zatrudniła „fachowców budowlańców” to byłaby już pokaźna lista.
Późną jesienią zleciłam profesjonalnej firmie (robili ogródek u sąsiadów z przeciwka to ich zwerbowałam ), która zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem ogrodów wycięciem dwóch starych orzechów włoskich i jedyne co miałam to za płotem posadzony żywopłot (fakt, lichy ale widoczny, było wypielone, bez chwastów to na oko widać, że coś rośnie, hiihh)i zdeptali!!!!
Podpytywali, czy nie chcę projektu, bo oni profesjonaliści i że zawodowo…. Wskazałam podeptane „moje nasadzenia” i podziękowałam.
Ale… orzechy to piknie i szybko i sprawnie …


Więc TY to biust do przodu i jak paw krocz po swoich pozostałych płytach…. A jedna… taki los ))

Działaj działaj
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Ozz 18:43, 26 cze 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Ewa - znam ten ból, jak chodzi o fachowców Projekt to ja sama potrafię walnąć, ale jak znajomi szukali kogoś kto zrealizuje to tragedia... przytoczę ot taki przykład, że np. hortensja bukietowa wyceniona była na 120zł za sztukę... ja rozumiem marżę, ale nie złodziejstwo...

Biust już wypięłam, teraz idę spacerować po płytkach
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
ewakatowice 18:48, 26 cze 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Ozz napisał(a)
Ewa - znam ten ból, jak chodzi o fachowców Projekt to ja sama potrafię walnąć, ale jak znajomi szukali kogoś kto zrealizuje to tragedia... przytoczę ot taki przykład, że np. hortensja bukietowa wyceniona była na 120zł za sztukę... ja rozumiem marżę, ale nie złodziejstwo...

Biust już wypięłam, teraz idę spacerować po płytkach



Należę do tych co chętnie zapłaci ale nie chce naciągana i nie dam się naciągnąć. Bo nie znoszę głupoty i lenistwa

a chyba bardziej fizyczna jestem bo "projektowanie" to jakoś pod górę, z łopatą łatwiej idzie



____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Ozz 19:33, 26 cze 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Wychodzę z tego samego założenia Mogę zapłacić za coś więcej, ale tylko wtedy jeśli jest warte swojej ceny
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Ozz 21:34, 26 cze 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
No dobra, nie byłam nigdy harcerzem... więc spełnię obietnicę z poślizgiem Dla żądnych pisma obrazkowego, taki kwiotek. Uwaga, kłujący jak jeż!
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies