Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

MIKRO ogród 2.0 - czyli szewc bez butów chodzi

Ozz 22:05, 04 wrz 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Kilka bardziej aktualnych zdjęć

Aspirin Rose, nadrabia, kwitnie i kwitnie i końca nie widać. Kwitną też miniaturki Green Ice


Jeżówki zaczęły spektakl Białe i ,,pnące" różowe od Alinki
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Ozz 22:15, 04 wrz 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Udane połączenia moim zdaniem: monohromatycznie - białe jeżówki, proso 'North Wind' i Cis 'Dawid'. Na drugim foto hortensja ,,Little Lime', ,żurawka 'Tiramisu (???)' paprocie i ,,mysie" hosty

Widok ogólny.. niestety po spektaklu z szałwią w roli głównej inni aktorzy wypadają nieco blado... czyli trzeba poprawić rośliny na drugą połowę lata (i wczesną wiosnę)


____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Ozz 22:16, 04 wrz 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
I bodziszek 'Rozanne' zaczyna szaleć! Piękna roślina, kwitnie nieprzerwanie...
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Gardener27 22:25, 04 wrz 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
A nie mówiłem
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Anda 07:36, 05 wrz 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Witaj Pieknie tu u Ciebie. Male jest piekne Ladnie wszystko pomiescilas. Chyba juz nie powinnam marudzic, ze moj ogrodek jest maly.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ozz 21:49, 05 wrz 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Przemku - a prawdę mówiłeś, z takiego malutkiego odratowanego korzonka, a już cieszy Kwitnie i kwitnie, naprawdę rewelacyjna roślina. Chyba będę musiała się zająć rozmnażaniem jej do siebie do szkoły A jak długo go masz u siebie? Masz jakieś ciekawe obserwacje na jego temat? Tzn. że lubi może przycinanie w określonym momencie etc.

Anda - witaj, w porównaniu z moim to masz hektary!
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
nicol21 22:00, 05 wrz 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Widzę, że wszystko ma się dobrze u Ciebie!! Jak tam warzywnik? zrobiony?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
malgorzata_s 08:03, 06 wrz 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Pięknie wszystko rośnie. Widzę, że poszłaś raczej w jasne kolory- podoba mi się
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Joku 11:36, 06 wrz 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Bodziszek dobre znosi przycinanie. Mam wrażenie że termin jest dla niego bez znaczenia. Ja go tnę kiedy robi się dla mnie za duży
Pozwoliłam sobie odpowiedzieć za Przemka.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Anda 11:56, 06 wrz 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Ozz napisał(a)


Anda - witaj, w porównaniu z moim to masz hektary!


No prawie

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies