Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

April 12:01, 17 lip 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10795
Fajnie że płotek udało się zrobić. W przyszłym sezonie już się ładnie wybarwi na szaro i nie będzie się rzucał w oczy. Chociaż teraz z różą konweniuje
Buczek tricolor świetnie wygląda na tle ogrodzenia.
Floksy jeszcze dokupiłaś? Czy tylko te dwa purpurowe co miałaś ostatnio? Ciekawe czy szybko się zagęszczą, bo tam przyda się więcej takiego akcentu. Ja kupiłam ostatnio fiolet Autumn Joy. Fajny jest. Dosadzałam do białych host, bo mi Kwartet kazała złagodzić nasadzenia
____________________
April April podbija las Mazowsze
Helen 16:43, 17 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8537
April napisał(a)
Fajnie że płotek udało się zrobić. W przyszłym sezonie już się ładnie wybarwi na szaro i nie będzie się rzucał w oczy. Chociaż teraz z różą konweniuje
Buczek tricolor świetnie wygląda na tle ogrodzenia.
Floksy jeszcze dokupiłaś? Czy tylko te dwa purpurowe co miałaś ostatnio? Ciekawe czy szybko się zagęszczą, bo tam przyda się więcej takiego akcentu. Ja kupiłam ostatnio fiolet Autumn Joy. Fajny jest. Dosadzałam do białych host, bo mi Kwartet kazała złagodzić nasadzenia

Zazdraszczam nakazów od Kwartecika
____________________
Helen - Hortensjowo
UrsaMaior 19:07, 17 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8912
Gosiek33 napisał(a)
Płotek? A nie miałaś takiego?


Nieee, tam był szpaler, 3 grujeczniki, z których 2 zostały ostatnio przesadzone. Odsłoniły pie...nik sąsiadki, na który nie mogłam już patrzeć. Teraz zmieniam, dosadzam i w końcu mam piękne tło

Gosiek33 napisał(a)
Derenia wygooglalam, śliczny tylko czy zmieści się pod brzozami?


On nie jest pod brzozami, tylko w środku ogrodu, centralnie pod gwiazdami
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 19:09, 17 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8912
TAR napisał(a)
ten plotek to tam gdzie byla szmata?


Niee, tam były 3 grujeczniki, szmata jest u dalszego sąsiada i wciąż wisi:/ To jest najdłuższy bok działki, 75 metrów, więc będziemy chyba stopniowo ciągnęli płotek wzdłuż niego.

TAR napisał(a)


policzylam swoje i sie za glowe zlapalam 11 szt. rosnie sobie


Ja mniej, ale dziś przytargałam kolejnego
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 19:12, 17 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8912
April napisał(a)
Fajnie że płotek udało się zrobić. W przyszłym sezonie już się ładnie wybarwi na szaro i nie będzie się rzucał w oczy. Chociaż teraz z różą konweniuje
Buczek tricolor świetnie wygląda na tle ogrodzenia.
Floksy jeszcze dokupiłaś? Czy tylko te dwa purpurowe co miałaś ostatnio? Ciekawe czy szybko się zagęszczą, bo tam przyda się więcej takiego akcentu. Ja kupiłam ostatnio fiolet Autumn Joy. Fajny jest. Dosadzałam do białych host, bo mi Kwartet kazała złagodzić nasadzenia


Płot piękny, ale faktycznie czekam aż się spatynuje, nie wolę nowych rzeczy Te floksy były, muszę je w końcu posadzić. Tego AJ miałam na liście, ale kupiłam w końcu inną odmianę, fioletowo-białą. Śliczna, muszę sprawdzić nazwę na rozpisce.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 19:12, 17 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8912
TAR napisał(a)
Gosia ten Controversa to rosnie jak slimak, u Izy bedzie moze ciut szybszy ślimak. Izi dokup sobie jeszcze Marginata Nord i skrętnolistnego sa cudowne.

Ta róza ma zarabisty kolor, ostatnio lubie pomaranczowe kwiaciory wtykac tu i tam, buki i klony palmowe ciemne ładnie podkrecaja kolorystycznie


Ty wiesz, że miejsca już za bardzo nie mam? Nie mogę się z tą myślą pogodzić

____________________
ogród pod lasem
TAR 22:32, 17 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9088
oj tam, wolno rosna, nawet bardzo wolno docelowo mojego skretka chyba przesadze teraz nie ma odpowiedniej oprawy a jest slicznosciowy. jakby co sluze namiarem

jakiego buka?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
jolanka 22:46, 17 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16508
UrsaMaior napisał(a)


Ty wiesz, że miejsca już za bardzo nie mam? Nie mogę się z tą myślą pogodzić


Działkę masz obok wolną
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
UrsaMaior 14:20, 18 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8912
Dziś przy okazji wizyty u Kasyi (dzięki, kochana, za zaproszenie!) zrobiłyśmy z Kwartetem drobne zakupy. Kupiłam kolejnego buka. Czas pomyśleć o terapii.

____________________
ogród pod lasem
tulucy 14:30, 18 lip 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12948
jolanka napisał(a)

Działkę masz obok wolną


To samo jej mówię
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies