Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

Kasia_CS 21:06, 17 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)


Aaa jeszcze zakupy małe były Ale z małżonkiem, więc do ogrodniczego nie dało rady



ha! i kupiliście najprawdziwszy serek o wyglądzie serka ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 21:19, 17 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
No, no, pięknie pani, pięknie. Niech zgadnę - pojechałaś od Tess prosto na lotnisko .
Podziwiam Cię, kawał roboty za Tobą. Sama sadziłaś czy miałaś pomoc? Ja przebimbałam cały weekend i dobrze mi z tym .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 21:27, 17 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A jeszcze się zapytam jak eM ocenił efekty Twoich działań ogrodowych? Chyba nie poznał ogrodu
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
UrsaMaior 09:24, 18 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8292
kwartet napisał(a)
kanciki, z Krzysiulą krokusy upychałam, bratki mi sąsiadka wcisnęła to też wcisnęłam i takie tam


Aaa bratki kocham, jeden z przedwiosennych jeszcze do tej pory mi kwitnie! Może skoczę na targ po kilka... Wysiałam trochę czarnych w doniczkach, powschodziły i czekam aż da się je przesadzić do gruntu.

tulucy napisał(a)
Nie wiem gdzie, czym Wy dziewczyny czarujecie i jak, ale chciałabym wiedzieć... U mnie leje od wczoraj... Od popołudnia...


Tu całą noc, teraz chyba przestało...

Kasia_CS napisał(a)



ha! i kupiliście najprawdziwszy serek o wyglądzie serka ?


Hahaah A i owszem Ze ślubnym tak już jest

mrokasia napisał(a)
No, no, pięknie pani, pięknie. Niech zgadnę - pojechałaś od Tess prosto na lotnisko .
Podziwiam Cię, kawał roboty za Tobą. Sama sadziłaś czy miałaś pomoc? Ja przebimbałam cały weekend i dobrze mi z tym .


Nieee, ale prawie Jak tylko dojechałam do domu, to trzeba było startować. Zdążyłam tylko rośliny wyładować i wio!
Do sadzenia miałam warunki luksusowe - stary się dzieckiem zajmował, a do kopania dołów i siekiery miałam pomocnika. Żyć nie umierać!

Zana napisał(a)
A jeszcze się zapytam jak eM ocenił efekty Twoich działań ogrodowych? Chyba nie poznał ogrodu


Widział tylko nową przy garażu, a potem Krzyś tak na nim wisiał, że do ogrodu nawet nie miał jak wyjść
____________________
ogród pod lasem
Kawa 13:05, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Iza tylko się nagadałaś bo widzę 43 posty są foty
a tu nic
eeee tam


lepiej pismo obrazkowe byś pokazała bo chwalić to się wszyscy umieją
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
UrsaMaior 13:10, 18 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8292
Haha wieje strasznie, będą jak przestanie Dojrzewam do kontynuacji sadzenia, ale głodnam, więc chyba najpierw jakiś żer będzie.
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 13:39, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
U mnie wieje strasznie, zrezygnowałam z działania na frontowej bo to grubsza robota ale postaram się chociaż wypielić pod karaganą i posadzić tam te 3 bodziszki...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UrsaMaior 13:59, 18 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8292
Tu podobnie, choć powiem Ci, że zimno nie jest. Właśnie zrobiłam rundę podlewania Korzonkiem, mąż znów obiad pod nos podstawił i chyba jak zjem to ruszę w ogród.
____________________
ogród pod lasem
kwartet 18:29, 18 wrz 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Chętnie się dowiem gdzie nabyć te silvery
jutro ładna pogoda przybywacie?
UrsaMaior 19:24, 18 wrz 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8292
Możemy koło 15-tej? Mrokasia ma jeszcze sadzenie od rana.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies