Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

April 13:28, 03 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10407
Ale duje, dobrze że w robocie siedzę Właśnie pożarłam tort bezowy a tu kolejna słodziutka niespodzianka
Świetnie wygląda u ciebie jesień. Jednak trawy to jest to. Zatrawkuję się na maksa w przyszłym sezonie
Miskanty Memory też mam dwa. Trochę mnie denerwują te jego gołe łydki. U was też tak mają?
Od tego roku testuję Miskant Rosie i Goliath - też z białymi kłosami. Sie zobaczy co to warte
____________________
April April podbija las Mazowsze
malgol 13:31, 03 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No mi właśnie zaczęło brakować miskantów z białymi czuprynami.Moje wszystkie maja czerwono brazowe i czas to zmienić
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 13:32, 03 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8362
kwartet napisał(a)
Dzisiejszy wiaterek

najmłodszy pomógł wkleić
Iza no nie mogłam się powstrzymać


No brawo! Oby tak dalej, to wszystkie tu będziemy szczęśliwe Kurczę no, u Ciebie jeszcze gorzej niż u mnie, jednak te moje wielkie drzewa trochę biorą na siebie... Koparka nic nie demoluje? Masz na nich oko?
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 13:33, 03 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8362
April napisał(a)
Ale duje, dobrze że w robocie siedzę Właśnie pożarłam tort bezowy a tu kolejna słodziutka niespodzianka
Świetnie wygląda u ciebie jesień. Jednak trawy to jest to. Zatrawkuję się na maksa w przyszłym sezonie
Miskanty Memory też mam dwa. Trochę mnie denerwują te jego gołe łydki. U was też tak mają?
Od tego roku testuję Miskant Rosie i Goliath - też z białymi kłosami. Sie zobaczy co to warte


Ty mnie nie denerwuj lepiej z tym tortem! Ja drugi dzień dietuję, a u mnie w lodziarni promocja, za 4 gałki dają kolejne 4 gratis! No jak tak można, ja się pytam???
____________________
ogród pod lasem
April 13:34, 03 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10407
Oooo, i Ania swoje dołożyła Cudnie powiewają. Jednak te białe "czuprynki", jak napisała Gosia, wydają się takie bardziej eleganckie od rudych. Teoria nie ma zastosowania do włosów
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 13:35, 03 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8362
malgol napisał(a)
No mi właśnie zaczęło brakować miskantów z białymi czuprynami.Moje wszystkie maja czerwono brazowe i czas to zmienić


Ja kupiłam, bo jednak ML czy gracki nie dają tej naturalnej nonszalancji. Są sztywniackie, a Memory takie boho Kupiłam jeszcze Dronning Ingrid i Fireworks, ciekawa jestem jak się będą spisywały.
____________________
ogród pod lasem
kwartet 13:37, 03 paź 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Siedzę w oknie,lampion z tego niskiego stolika zdmuchło,całe szczęście cały.
Z białasków to jeszcze gracjela u mnie,a i w ZP widziałam dużastego Rosi piękny był.
No 37 to taki bardziej złotawy jest.
UrsaMaior 13:38, 03 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8362
Łomatko... Ty pochowaj lepiej. Ja idę sprawdzić czy Weeping ciągle w jednym kawałku.
Rosi nie widziałam, co nic nie mówiłaś?
____________________
ogród pod lasem
April 13:42, 03 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10407
Tortem koleżanka mnie w pracy zaskoczyła, już chciałam tradycyjnie, grzecznie się wymówić, ale jakiś chochlik kazał mi najpierw zapytać "jaki" No i jak bezowy to szlag trafił silną wolę i zapomniałam jak się wczoraj katowałam na siłowni. Mi już nic nie zaszkodzi, gruba jestem to kawałka tortu nikt nie zauważy w boczkach
____________________
April April podbija las Mazowsze
kwartet 13:44, 03 paź 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Czytam że on liście na bordowo przebarwia tylko wielgachny 2-2,6 m.
Na końcówce go widziałam to już w amoku byłyśmy,ale trzeba naprawić błąd i go przygarnąć.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies