Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 11:22, 16 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8214
Ja też sobie Joli zdechłej nie wyobrażam
____________________
ogród pod lasem
April 13:20, 16 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Zana napisał(a)


Nieee, no coś Ty! Całkiem żwawa byłaś


To teraz to już nikt nie doceni jak ciężko tyrałam
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:23, 16 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
UrsaMaior napisał(a)
Ja też sobie Joli zdechłej nie wyobrażam


To jeszcze mało widziałaś Ja z tych leniwych, co bardzo chętnie spędzają czas z książką lub przed telewizorkiem przy dobrym filmie
Wenę i energię mam od 5 rano do 13.00, potem jest powolne umieranie i praca na zasadzie: jeszcze ciut, jeszcze ciut, to jutro będzie mniej - ale już bez przyjemności tworzenia
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 13:51, 16 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8214
O rany Jola, koło 13 to się dopiero budzę;D
____________________
ogród pod lasem
April 14:19, 16 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
UrsaMaior napisał(a)
O rany Jola, koło 13 to się dopiero budzę;D


Ty masz taki rytm jak mój syn rzadko się więc widujemy, mimo że z nami mieszka Oczywiście mam na myśli weekendy, bo pozostałe dni praca narzuca rygor. Nie mamy tak dobrze jak ty. Choć pewnie każdy system ma wady i zalety.
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 14:24, 16 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8214
Wiesz, wstaję rano, bo wiadomo, mały, obowiązki, ale broń Boże żeby ktoś coś wtedy ode mnie chciał Najfajniej jest kiedy mogę sobie poleżeć

Właśnie leci reklama Biovitalu z Urszulą Dudziak - ja mogłabym być tą drugą panią z lokami
____________________
ogród pod lasem
April 14:45, 16 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Mnie zaraz plecy bolą jak leżę a nie śpię Jak się obudzę to mnie zaraz coś podrywa z łóżka.
Ale teraz, niemal zasypiam nad papierami. Wykrzeszę może coś z siebie jak wrócę do domu, ale pewnie nie za wiele. Walczy we mnie obecnie poczucie obowiązku jaki wyznaczyłam sobie na wtorki czyli siłownia, z koniecznością ogarnięcia jeszcze paru rzeczy w ogrodzie korzystając z pogody.
A może by tak nie narażać się na trudne wybory i zlec na kanapie z paczką wafelków w czekoladzie

ps. no i jeszcze a'propos tej pani z lokami, to ona jest we mnie zawsze, taka lekko drzemiąca Moja druga natura. Zaraz prześlę ci zdjęcie sms, które chyba sobie wrzucę jako avatarek, hi, hi, hi
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 15:40, 16 paź 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8214
Wystawiłam nos na zewnątrz, ale jesień... Pięknie jest.






____________________
ogród pod lasem
malgol 18:56, 16 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
No nie mogę się napatrzec na te Twóje foty...no ile to słońca się zrobilo w Twoim ogrodzie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
April 07:05, 17 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
U mnie też bajkowo, kolorowo, dęby się przebarwiły i winobluszcze w lesie.
Jak ty to robisz że twoje jarzmianki wyglądają tak świeżo? Moje już w większości przekwitnięte.

Miśki fajnie się wpasowały w otoczenie. Ale na zdjęciach ciągle nie widać jakie duże są w realu. Musisz jakiegoś modela tam postawić dla porównania
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies