Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Milka 13:37, 07 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agnieszko, u mnie już po krokusach, a u ciebie całe poletka. Wiosna w słońcu radosna, życzę nam ciepełka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Napia 20:34, 07 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
hankaandrus_44 napisał(a)
W romantycznym ogrodzie dawno byłam temu, ale wiosna już jest, to i na romantyzm czas. Optymizm nam zabiera ta pandemia, ale nie damy się.

Można położyć się i czekać na zmiłowanie, a można szukac wyjścia z sytuacji. Ja szukam optymizmu nawet [pod płotem. Jak juz widzę kępki mleczy rozchylone, to wiem, że czas wstawać na pewne nogi a nie wylegiwać się w barłogu.


Wczoraj w ogrodzie pokrzywy znalazłam. Na własną sałatkę było za mało, ale jak dodałam do tego jeszcze 2 mlecze, to akurat zrobił sie pełny słoik zielonego. Zalałam w domu wrzątkiem, odczekałam do ostrygnięcia i pomidorową rozsadę podlałam. Dziś moje pomidory jak odmienione. MOże i sobie taką herbatke jutro uszykuję?

Czas się wzmacniać.
Miłego świątecznego


Haniu, bardzo się cieszę, że mnie odwiedziłaś i dziękuję za to

Wiosna jest dla mnie zawsze momentem przebudzenia. Późną jesień i zimę chętnie przespałabym w jakiejś gawrze i obudziła się, gdy schodzą śniegi, ale gdy przychodzi wiosna i pojawia się słońce, to ruszam na spacer i do ogrodu, ciesząc się z każdego drobiazgu. Każda chwila jest ważna i dobra

Sałatka mleczno-pokrzywowa dla pomidorów? Nie słyszałam o takim wynalazku, ale chętnie zastosuję. Ale sobie na wzmocnienie zaaplikuję herbatkę z pokrzywy lub mięty w sam raz na wiosenne przesilenie

Pozdrawiam poświątecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:37, 07 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Kasya napisał(a)
Oj jak duzo krokusów
Lubie ta twoja duza pergole
A bodziszki jeszcze będą u ciebie ?


Krokusy były piękne, w tej chwili pod śniegiem, więc w weekend zobaczę, co z nich zostało.

Na pergoli dosadziłam jeszcze jedną różę, więc mam nadzieję, że w końcu pergola będzie ukwiecona trochę bardziej

Bodziszki rozsadziłam, tak że nie będzie już takiego niebieskiego łanu, ale i tak powinny ładnie wyglądać. Sama czekam na efekty jesiennych przesadzeń
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:41, 07 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ewik napisał(a)


U mnie tez Tereski i Baronesse w złej kondycji .
Wiosna u Ciebie pełną gębą .u nas nadal pada i pada .


Wiosna się skończyła, u mnie też pada - śnieg, śnieg z deszczem, czasem grad. W weekend przystępuję do cięcia róż i lawendy i szczerze mówiąc, będzie co robić. Ok. 100 róż i 60 sztuk lawendy

Marietheresie przytnę mocniej i dobrze zasilę, chciałabym, żeby została w moim ogrodzie, ale jeżeli uschnie to trudno
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:44, 07 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Milka napisał(a)
Agnieszko, u mnie już po krokusach, a u ciebie całe poletka. Wiosna w słońcu radosna, życzę nam ciepełka


Dziękuję za dobre życzenia - potrzebne bardzo, bo na dworze klimaty raczej zimowe a mnie tęskno do ogrodu Czasem mam wrażenie, że im bardziej się zmęczę, tym jestem szczęśliwsza. I zastanawiam się, dlaczego ten patent nie działa podczas sprzątania domu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Alija 21:06, 07 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
Napia napisał(a)


Piękne krokusiki i piękne ciemierniki, wiosna!!!
Tylko tego potrzebnego ciepełka życzę i pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Napia 19:52, 08 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Alija napisał(a)


Piękne krokusiki i piękne ciemierniki, wiosna!!!
Tylko tego potrzebnego ciepełka życzę i pozdrawiam!


Dziękuję Alicja
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agatorek 21:24, 08 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Napia napisał(a)


Wiosna się skończyła, u mnie też pada - śnieg, śnieg z deszczem, czasem grad. W weekend przystępuję do cięcia róż i lawendy i szczerze mówiąc, będzie co robić. Ok. 100 róż i 60 sztuk lawendy

Marietheresie przytnę mocniej i dobrze zasilę, chciałabym, żeby została w moim ogrodzie, ale jeżeli uschnie to trudno


Ale się zaróżowiłaś . 100 sztuk to już niezła kolekcja .
Czy jest jakiś gatunek, który poleciłabyś kompletnemu amatorowi?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Napia 22:05, 08 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Agatorek napisał(a)


Ale się zaróżowiłaś . 100 sztuk to już niezła kolekcja .
Czy jest jakiś gatunek, który poleciłabyś kompletnemu amatorowi?



Pięknych róż zawsze mało Ale tak prawdę mówiąc - na więcej nie mam już miejsca, chociaż oczy świecą się jeszcze do kilku odmian

W moim ogrodzie za niezawodne uważam:
- lovely fairy
- aspirin rose
- artemis
- laguna

Lubię też jasminę, knirps, Louis Odier i Jaques Cartier, ale to te pierwsze uznałabym za najlepsze
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Milka 07:18, 09 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Napia napisał(a)


Dziękuję za dobre życzenia - potrzebne bardzo, bo na dworze klimaty raczej zimowe a mnie tęskno do ogrodu Czasem mam wrażenie, że im bardziej się zmęczę, tym jestem szczęśliwsza. I zastanawiam się, dlaczego ten patent nie działa podczas sprzątania domu

Ha, ha...u mnie też ten patent w sprzątaniu nie działa.
Bodziszki po podzieleniu zakwitną?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies