Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Nallar 10:38, 08 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Pobiegałam po Twojej trawce (do koszenia na wczoraj) i zmęczona przysiadłam na mamusinej miejscówce, popatrzyłam na to co zrobiłaś w ogródku, popodziwiałam i wracam do plewienia u siebie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
pasjonatkaam... 11:16, 08 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Nallar napisał(a)
Pobiegałam po Twojej trawce (do koszenia na wczoraj) i zmęczona przysiadłam na mamusinej miejscówce, popatrzyłam na to co zrobiłaś w ogródku, popodziwiałam i wracam do plewienia u siebie.


cieszę się ,że wpadłaś,wiem,wiem,mus kosić!!!pozdrawiam!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 11:20, 08 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Agatek napisał(a)
Ewa jak ładnie
A sąsiedztwo lasu, boskie


dzięki Aga,pozdrówka!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
kachat 12:49, 08 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Fajna rabata z kosówką i szałwią się robi, kamyczek bardzo ładny Lubię takie rabaty, może dać więcej zdjęć
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
pasjonatkaam... 13:38, 08 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
będzie ładnie jak bedzie dokończona i rosliny się rozrosną,kosówce uszczykiwałam pędy w tym roku,może szybciej ruszy
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 17:42, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Powstała w mojej głowie pewna koncepcja ale chciałam się poradzić.Myślę o tym,żeby obciąć od dołu gałęzie tym świerkom,które stoją przed domkiem.Kilka osób mi to na działkach podpowiadało ale się zapierałam.Teraz chyba zmienię zdanie,ponieważ trawa w poblizu nie chce rosnąć,poza tym siedząc na tarasie,który będzie zupełnie nie widzę rabat,trochę mnie to denerwuje..a z drugiej strony daja te drzewa trochę prywatności..doradzcie proszę bo łatwo obciąć,gorzej przywrócić stan poprzedni


fot z tamtego roku
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
kosolka 18:35, 12 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ewka, jestem. A jaki plan miałabyś po podcięciu? Jakieś podsadzenia?Za nimi jest płot? Sąsiedzi?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
pasjonatkaam... 18:38, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
kosolka napisał(a)
Ewka, jestem. A jaki plan miałabyś po podcięciu? Jakieś podsadzenia?Za nimi jest płot? Sąsiedzi?


Ola za świerkami jest domek i dalsza częśc działki (owocowo-warzywna) a tu gdzie mąż z młodym część ozdobna.Między świerkami można wtedy przykładowo powiesić hamak i dać trochę koloru bo będzie już doświetlone a teraz to tylko od strony domku wchodzą w grę paprocie i hosty czyli trochę nudno..poza tym przed domkiem bedzie taras i widok na...świerki ,zupełnie nie będzie widać części ozdobnej,moich kolorów..
Początkowo mi się to podobało..taki cienisty zakątek przed tarasem ale brakuje mi widoków na całość
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
kosolka 18:45, 12 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Wcale nie nudno Cień i tak będzie, tylko zrobi się miejsce na nasadzenia. Nie lubisz leśnych klimatów? Do paproci i host dojść mogą parzydła, tawulki,konwalie, zawilce, bergenie.. Wg mnie to dobry pomysł. Plus ten hamak- super!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
pasjonatkaam... 18:51, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
kosolka napisał(a)
Wcale nie nudno Cień i tak będzie, tylko zrobi się miejsce na nasadzenia. Nie lubisz leśnych klimatów? Do paproci i host dojść mogą parzydła, tawulki,konwalie, zawilce, bergenie.. Wg mnie to dobry pomysł. Plus ten hamak- super!


tam są paprocie,funkie,zawilce,konwalie i bluszcz puszczony na pnie..lubie leśne klimaty bardzo .Czyli podciąć gałezie na "ludzką" wysokość?
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies