Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

babka 22:13, 12 cze 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Witaj Ewa, przydreptałam do Ciebie od Olki Kosolki. Przewertowałam początek i zachwyciłam się Twoją pasją i zacięciem w przywracaniu staroci do życia Super sprawa i jaka oszczędność
Bardzo miły klimat panuje na Twojej działce i czytam, że zamierzasz podciąć świerki by doświetlić i otworzyć na resztę działki. Kłóci mi się to z Twoją pierwotną koncepcją stworzenia tajemniczego, urokliwego zakątka.
Pod podciętymi świerkami trawa i tak rosnąć nie będzie, dodatkowe nasadzenia nie dodadzą uroku tylko udziwnią to miejsce. Poza tym jak sama doczytałaś nacięte miejsca puszczają żywicę i wygląda to tak sobie, pień z bliznami też nie grzeszy urodą a przede wszystkim jak kachat rzekła serce boli kiedy się widzi tak okaleczone drzewa. Twoje świerki są piękne i ja bym je zostawiła ale ... diecezja należy do Ciebie
Pozdrawiam
Ola
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
pasjonatkaam... 22:20, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
babka napisał(a)
Witaj Ewa, przydreptałam do Ciebie od Olki Kosolki. Przewertowałam początek i zachwyciłam się Twoją pasją i zacięciem w przywracaniu staroci do życia Super sprawa i jaka oszczędność
Bardzo miły klimat panuje na Twojej działce i czytam, że zamierzasz podciąć świerki by doświetlić i otworzyć na resztę działki. Kłóci mi się to z Twoją pierwotną koncepcją stworzenia tajemniczego, urokliwego zakątka.
Pod podciętymi świerkami trawa i tak rosnąć nie będzie, dodatkowe nasadzenia nie dodadzą uroku tylko udziwnią to miejsce. Poza tym jak sama doczytałaś nacięte miejsca puszczają żywicę i wygląda to tak sobie, pień z bliznami też nie grzeszy urodą a przede wszystkim jak kachat rzekła serce boli kiedy się widzi tak okaleczone drzewa. Twoje świerki są piękne i ja bym je zostawiła ale ... diecezja należy do Ciebie
Pozdrawiam
Ola


Ola ,dziękuje za miłe słowa! Dokładnie tak jak napisałaś,kwestia podcięcia kłoci się z moją wizją pierwotną.Jakos tak mnie naszło przez te podpowiedzi działkowiczów,przekonywania,że będzie lepiej i dlatego zaczełam się zastanawiać.Dziękuję Ci za opinię!!Pozostawiam je takie jakimi są czyli prawdziwymi ,pieknymi świerkami))
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
kachat 22:23, 12 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Popieram, mądra decyzja! A świerków zazdroszczę, wyjątkowo pięknie rosną, takie ślicznie zieloniutkie, gęste
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
pasjonatkaam... 22:28, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
kachat napisał(a)
Popieram, mądra decyzja! A świerków zazdroszczę, wyjątkowo pięknie rosną, takie ślicznie zieloniutkie, gęste


pamiętam,że jak kupiłam działke ich ogrom robił na mnie największe wrażenie!! Takie proste ,wielkie strzały.
Dziekuję!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
babka 22:38, 12 cze 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
kachat napisał(a)
Popieram, mądra decyzja! A świerków zazdroszczę, wyjątkowo pięknie rosną, takie ślicznie zieloniutkie, gęste

Prawda ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
pasjonatkaam... 22:46, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
cmokam Was!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jola54 23:22, 12 cze 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Ewuniu! nie obcinaj świerków.....
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
pasjonatkaam... 23:23, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
jola54 napisał(a)
Ewuniu! nie obcinaj świerków.....


Jolu,zostaja jakie sąPozdrwka!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Mathildis 00:52, 13 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Byłam pooglądałam, świerków bym nie podcinała... i nic więcej nie napiszę bo mózg nie pracuje na tyle sprawnie by jeszcze coś mądrze i składnie napisać
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
pasjonatkaam... 09:24, 13 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
dzięki,że wpadłaś Ania
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies