Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

kosolka 18:54, 12 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ja jestem za Pytaj dalej, zobaczymy inne opinie.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
pasjonatkaam... 18:58, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
dzięki Ola,zobaczymy co dalej Ja mam chęć na tą zmianę,tymczasowo ciesze się tym ROD-em to mogę poszaleć, noo ale zależy mi,żeby piknie było)
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
kachat 18:59, 12 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Podcięte od dołu świerki wyglądają O-K-R-O-P-N-I-E, straszliwie żałośnie. Masz takie piękne, gęste świerki, ludzie płaczą że im z czasem od dołu łysieją, a ty chcesz je podcinać i w szkaradztwa zamieniać . Po co ma ci pod nimi cokolwiek rosnąć, tam już rosną świerki, piękne i dostojne, są panami tego miejsca. Ale to moje zdanie oczywiście
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
pasjonatkaam... 19:02, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
kachat napisał(a)
Podcięte od dołu świerki wyglądają O-K-R-O-P-N-I-E, straszliwie żałośnie. Masz takie piękne, gęste świerki, ludzie płaczą że im z czasem od dołu łysieją, a ty chcesz je podcinać i w szkaradztwa zamieniać . Po co ma ci pod nimi cokolwiek rosnąć, tam już rosną świerki, piękne i dostojne, są panami tego miejsca. No


Kachat aleś mi zimny prysznic zrobiła,dzięki
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 19:06, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
z drugiej strony mówię do siebie "babo jak nie widzisz rabat z tarasu to pierdyknij sobie ławkę bliżej rabaty"

____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
kachat 19:11, 12 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ewulka, to oczywiście tylko moje zdanie, po prostu co widzę podciętego świerka to mi się na jego widok płakać chce. Przepraszam za tamten wpis taki, może u ciebie by te świerki tak fatalnie nie wyglądały, ale dobrze przemyśl sprawę bo potem będzie ciężko z powrotem gałęzie przyklejać
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kosolka 19:13, 12 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ot, i widzisz, ile ludzi, tyle będzie opinii Pytaj jeszcze, poszukaj w necie jak to wygląda, na spokojnie.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
pasjonatkaam... 19:17, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Wcale nie przepraszaj,pytałam bo nastrój mam na radykalne zmiany i mogłabym tym sekatorem jutro pojechać chyba potrzebowałam tego co napisałaś bo zawsze jak patrzę na te drzewa to mam szacun do tych 30 lat przez które sobie tu rosły..
dziękuję!ochłonełam
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 19:18, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
kosolka napisał(a)
Ot, i widzisz, ile ludzi, tyle będzie opinii Pytaj jeszcze, poszukaj w necie jak to wygląda, na spokojnie.


wszystkie opinie cenię i dziękuję.Dla mnie to nie są łatwe decyzje szczególnie jesli chodzi o takie dorosłe okazy,bużka!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 19:20, 12 cze 2015


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Trochę już podglądałam.Swierk po obcięciu gałęzi puści żywicę i póki bluszcz nie zasłoni to będzie brzydko.
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies