Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

Pierwszy dzień lata u Małej Mi - czerwiec 2014

malgorzata_s... 21:19, 23 cze 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Luki napisał(a)
Śmiej się Gosiu śmiej, ale to ja mam dwa ary więcej od Ciebie i to jeszcze niezagospodarowane

Zbieram się do relacji.. tylko zdjęcia trzeba jakoś wybrać


Oj to na tych arach to zmieścisz taką rabatkę Więc to inspiracja była tak?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 21:23, 23 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tak jak napisałam u siebie na wątku..dom zrobił się pusty i smutny...
Ostatni goście wyjechali.... bezpiecznej podroży... bo musimy sie spotkać jeszcze nie jeden raz
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgorzata_s... 21:29, 23 cze 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Aniu zawsze tu jesteśmy o każdej porze dnia i nocyNie bądź smutna zawsze możesz wsiąść w samochód i teraz ty po kolei odwiedzać Buziaczki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 21:42, 23 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Spotkanie z założenia miało być integracją grupy podkarpackiej.. przy okazji moich gości specjalnych, szczególnych i wyjątkowych.
Spotkanie było z założenia tylko na popołudnie.. do południa były inne plany... i to był błąd.. spotkanie jednak od godziny 15 to pomyłka
Każdy miał przywieźć coś na ząb... czyli tyle ile sam zje... i teraz zastanawiam sie, czy tak dużo moi goście jedzą, czy nie dopisał im apetyt??? Jak zjem nadwyżki, to mnie nie poznacie.. będę Wielka Mi

Dostałam od każdego upominki..... nie dziękuję każdemu z osobna, dziękuję wszystkim.... wszystkie dary...były prezentami trafionymi. Nie otrzymałam ani jednej rzeczy, która sprawiłaby kłopot co z tym począć.. nawet Soplicę z aronią teraz konsumuję.. pychotka (nie pamiętam od kogo była..sorki). Miało być bez prezentów.... powinnam Was wszystkich obsztorcować jak to tylko Mała Mi potrafi.. ale dziękuję Wam.
Co jedne prezent to fajniejszy.... dziękuję jeszcze raz.. i na drugi (tzn trzeci raz) zrobię rewizję przy wejściu.. ... naprawdę nie ma potrzeby dawania prezentów.. jedyna rzecz jaka była potrzebna to coś na ząb.. by mieć przy czym posiedzieć.. Ja udostępniłam tylko ogród czyli miejsce do spotkania... bo tak powinne wyglądać spotkania, bez kłopotu dla gospodarzy .. i dla gości... Taki spontan by sie poznać w realu... Wtedy innym będzie łatwiej otworzyć swoje ogrody dla innych.
Chciałam pokazać, że można sie spotkać ot tak.. na popołudnie, posiedzieć , pogadać i sie rozjechać .. z głowa i sercem pełnym pozytywnych emocji. Zobaczyć uśmiechnięte twarze.. bo jednak real to nie świat wirtualny... tu można nawet sie ogrzać w cieple takiej Cioci Gosi..... a raczej jej sweterka
Dzięki Forum zdobyłam prawdziwych przyjaciół... rzecz wydawałoby sie kiedyś niemożliwa i nierealna...... a jednak.. to Forum to taki fenomen na skalę światową.. zaprzeczenie stereotypom, że w internecie czai sie tylko zło...
Musiałam raz na poważnie napisać.... tak ja Ja a nie Małą Mi..... to takie moje przemyślenia...
Dziękuję Was za wszystko, i przepraszam, że to było takie chaotyczne spotkanie, bez fajerwerków, bez przygotowania.... bez atrakcji.... taki spontan... nagotowany gar leczo będziemy jeść jeszcze przez kilka dni ... M sie cieszy..bo ja jak wiecie z gotowaniem zawsze jestem do tyłu... ale Królowa nie gotuje

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:00, 23 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ciocia Gosia... skąd takie fajne prezento wytrzaskałaś???
Mus sie tam zaopatrywać w przyszłości

I kubeczek (ofiarodawca wie jaki) jest mój ulubiony.. nawet moje z Małą Mi poszły w odstawkę..

Agata.. Twoje pelaśki (nadwyżki) to powinnaś sprzedawać na allegro.. ... są najlepsze w Polsce.... to takie moje przemyślenie...

Aldona.. kolekcja buteleczek się powiększyła.. dzięki za pamięć o moim hobby

Oj i tak mogę długo i bez końca.. miało być bez szczegółów.. wróbelki sie pluskają w poidełku... i jak mam tego nie napisać ????

Klonik już ma lokalizację.... Danusia nawet w tak zapchanym ogrodzie znalazła idealna lokalizację.. co fachowiec to fachowiec.. a i hosta jest piękna.. takiej nie mam..

Chyba znacie mnie jak własną kieszeń.. bo to niemożłiwe, by nie dostać ani jednej rzeczy która jest kłopotem

A teraz wrzucę moje fotki ..tzn to co zrobił M, bo ja nie wyrabiałam z niczym...

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
andziulka 22:02, 23 cze 2014


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Aniu, gratuluję wspaniałego spotkania!!!!!! Szkoda, że tak daleko mieszkam Ogród cudowny!!!!!!! bajeczne widoki
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
jotka 22:02, 23 cze 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Mam nadzieję,eze Soplicą z aronią podzielisz się z Kazkiem
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Mala_Mi 22:04, 23 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wrzucam po kolei.. bo kurki już śpią i pora na mnie..

Poważne rozmowy..


To mi wygląda na oswajanie się z sobą..


Tu widzę mój synuś się oswaja z bracią ogrodowiskową


Rozmowy w podgrupach..




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:09, 23 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
andziulka napisał(a)
Aniu, gratuluję wspaniałego spotkania!!!!!! Szkoda, że tak daleko mieszkam Ogród cudowny!!!!!!! bajeczne widoki

Autobus Biały-Rzeszów kursuje.. i nie łapie opóźnień 2,5 godziny jak Rzeszów-Łódź przez Kraków i Katowice (dobrze, że nie przez Hono-lulu) !!!!!

Jotka- .... to już wiem komu to było... i od kogo.... niech będzie.. zdrowie mojego eMusia wypiję

I fotki z Tobą wstawię Wrzucałam ale u siebie... a teraz na wątku spotkaniowym.. '




I nie mam lampek na wodzie... może ktoś zrobił foto..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:12, 23 cze 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Takie spotkanie to zadanie logistyczne.... gdzieś trzeba zaparkować auta.. dziękuję sąsiadom za zgodę na parkowanie A i duży własny parking to dobra sprawa Niby kilka rabatek by tu mogło powstać...
I cześć aut.... reszty nie widać.. zasłaniają drzewa..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies