Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 19:33, 28 maj 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Kordina napisał(a)


Cudnie z bokeh

Ogniskowa 250mm daje radę
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Joku 20:07, 28 maj 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
W telefonie też umiem przyciąć, programy do obróbki zdjęć są dla mnie nie do przebrnięcia. Instrukcja obsługi aparatu zresztą też .
Podziwiam ostrość twoich zdjęć.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gruszka_na_w... 20:55, 28 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21930
Jedno jest pewne! W Twoim przedogródku żaden chwast nie ma szans na przeżycie. Bujność nad bujnościami.
Kiedy już zakończysz nauki filmowania, to koniecznie załóż kanał, na którym dane nam będzie podziwiać efekty szkolenia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ryska 20:57, 28 maj 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Joku napisał(a)
W telefonie też umiem przyciąć, programy do obróbki zdjęć są dla mnie nie do przebrnięcia. Instrukcja obsługi aparatu zresztą też .
Podziwiam ostrość twoich zdjęć.

Właśnie też chcę się nauczyć aparatu, żeby zrozumieć a nie tylko działać intuicyjnie.
Buziaki Jolu
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:12, 28 maj 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jedno jest pewne! W Twoim przedogródku żaden chwast nie ma szans na przeżycie. Bujność nad bujnościami.
Kiedy już zakończysz nauki filmowania, to koniecznie załóż kanał, na którym dane nam będzie podziwiać efekty szkolenia.


W przedogródku małe istoty mogą zjadać sobie do woli rośliny a ja i tak tego nie zauważę (nie dotyczy ćmy). Czasem wybije coś w kwiat typu podagrycznik to usunę
Moje introwertyczne usposobienie by tego nie ogarnęło. W sensie tego kanału
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 22:53, 28 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21930
ryska napisał(a)


W przedogródku małe istoty mogą zjadać sobie do woli rośliny a ja i tak tego nie zauważę (nie dotyczy ćmy). Czasem wybije coś w kwiat typu podagrycznik to usunę
Moje introwertyczne usposobienie by tego nie ogarnęło. W sensie tego kanału


Oj tam, oj tam. Zrobisz selekcję materiału. I wszyscy będą zadowoleni.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Muszelka 09:43, 30 maj 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Bardzo dobre fotki! Z ogromną przyjemnością je oglądam Rozwijaj tę pasję, masz oko.
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
antracyt 10:02, 30 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Nowe portrety, jak fajnie Piękne jak zwykle.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
ryska 21:57, 30 maj 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Ale mi dmuchacie w skrzydła Ślicznie Wam dziękuję za wsparcie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 22:04, 30 maj 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Ślimak przyszedł i stoliczek na balkon zakupiłam.
Ślimak to bęben na wąż.

Urządzam sobie obserwatorium kosów. Z balkonu super widać całe podwórko a przy okazji nie boją się.
Jednak brak liści na powojniku Mayleen spowodował, że zrobiły sobie drugie gniazdo. Tym razem w hortensji pnącej.


Jeszcze parapet potrzebuję. Na następny rok tu gdzie słomianka dam skrzynie z kratkami pod a jakże powojniki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies