Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 21:06, 30 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Rumianka napisał(a)

W tekście piosenki są słowa..."a ja mam słońce w kapeluszu...", a u Ciebie słonko rozlokowało się w rozplenicy...Wspaniałe zdjęcie...

Dziękuję ślicznie Jestem u Ciebie na bieżąco.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
sylwia_slomc... 21:11, 30 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
ryska napisał(a)
I foteczki do relacji z telefonu

Renia a jak one w szklarni to nie wystarczyło korzeni zadołować , a góry włóknina okręcić?
Moja mama ma na polu 4 krzaczki na pniu, nigdy ich nie zakopuje, posadzone w ziemię, góra owinięta i tyle, problemów z przemarzaniem nie miała do tej pory, a kilka lat ma
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ryska 21:45, 30 lis 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Sylwia trawy, bukszpany i róże na pniu są ze mną od początku ogrodniczkowania czyli jakieś 15 lat.
Trawy i bukszpany wciąż rosną.
Róże na pniu wymieniałam kilka razy.
Najpierw żółte, rosły niezabezpieczanie parę lat a potem padły jednej zimy.
Potem miałam 3 bordowe. Kilka lat przyginałam na zimę, okrywałam ale zdrewniały tak bardzo, że pewnego razu jedna pękła przy naginaniu. Po zimie była słaba mimo opatrunku. Dwie pozostałe obatulone zmarzły kolejnej zimy.
Teraz mam te dwie różowe, rosną sobie całe lato w donicach a na zimę zakopuję je w szklarni. W poprzednim roku się to sprawdziło. Nawaliłam tylko przez nieostrożne wyciąganie, bo uszkodziłam jedną gałązkę.
Nie jest to uciążliwy sposób
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Dorota123 19:34, 01 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Też mam 4 róże na pniu, moje zimują w budynku gospodarczym już trzecią zimę.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ryska 21:12, 02 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Też dobry sposób Dorotko. Ja mam zapchaną całą pralnię w piwnicy od roślin. Szklarnia pusta więc idealna dla róż.
Pozdrawiam i miło mi, że zaglądasz
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
gosika67 21:14, 02 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
No jesteś.A co Ty działasz z tą różą? Fotki jak zwykle czarują.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ryska 21:37, 02 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Jestem Gosiu często, ale anonimowo zaglądam do ulubionych wątków
Róże zakopałam całe, fotki i opis wyżej.
Dziękuję za pochwały, u Ciebie też jest na czym oko zawiesić.
Również pozdrawiam.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 22:48, 11 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Zaktualizowałam sobie wizytówkę, zapraszam

https://www.ogrodowisko.pl/watek/7324-wizytowka-podworko-ryski
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kokesz 23:13, 11 gru 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6615
Obejrzałam wizytówkę.
Cudnie u Ciebie...chciałoby się już tego kwiecia, wiosny i lata a tu jeszcze zimy nie ma...
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
anka_ 23:14, 11 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Wizytówkę obejrzałam z ogromną przyjemnością. Super ogród i cudowne fotki. Mam nadzieję, że się nie obrazisz- jedną podkradłam na pulpit.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies