Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

sylwia_slomc... 23:53, 11 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Renia świetna wizytówka I fajnie podzielona na ogród ozdobny i użytkowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 11:38, 12 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Obejrzałam wizytówkę Pięknie masz, warzywnik super. A mur z klematisem boski
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gobasia 11:46, 12 gru 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Renata!! wizytówka miód- malina...Warzywnik przepiękny ogród cudny a ten bialy płotek ..brak słow
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Joku 13:00, 12 gru 2018


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
I ja zajrzałam do zaktualizowanej wizytówki. Jestem pod wrażeniem.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Rumianka 13:10, 12 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10021
Ogród w pigułce zachwycający... ale, żeby taki był kosztował maaasę pracy i wysiłku, gdyż samo się nie zrobiło...Pięknie...a beczka z czajnikiem...miodzio.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
malgorzata_s... 14:46, 12 gru 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Matko jakie cudne fotki w wizytówce. Reniu fantastyczna wizytówka. Wydaje się jakbyś miała z 30 arów
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Dorota123 20:52, 12 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pospacerowałam po zaktualizowanej wizytówce, pięknie prezentuje się cały ogród. Ja też swoją aktualizuję co rok.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ryska 21:52, 16 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Witam serdecznie. Licznie mnie odwiedziłyście, ślicznie dziękuję pozdrawiam i przesyłam Wam skromną dekorację ze schodów wejściowych.
Dzwoneczek rozczula nie tylko mnie

I róża niezawodna Lovely Fairy z dziś.





Kokesz napisał(a)
Obejrzałam wizytówkę.
Cudnie u Ciebie...chciałoby się już tego kwiecia, wiosny i lata a tu jeszcze zimy nie ma...

Dziękuję, mam w ogródeczku kwiatozmian Teraz tylko ciemierniki kwitną i ww róża ale i tak cieszą.


anka_ napisał(a)
Wizytówkę obejrzałam z ogromną przyjemnością. Super ogród i cudowne fotki. Mam nadzieję, że się nie obrazisz- jedną podkradłam na pulpit.

Cieszę się, że się podobało, ciekawa jestem która fotka najbardziej?

sylwia_slomczewska napisał(a)
Renia świetna wizytówka I fajnie podzielona na ogród ozdobny i użytkowy

Dzięki Sylwia, widzisz, nawet wizytówka poukładana hihi lubię taki przejrzysty świat

Anda napisał(a)
Obejrzałam wizytówkę Pięknie masz, warzywnik super. A mur z klematisem boski
Dziękuję Oj tak, zakup Krakowiaków to był dobry wybór. Patrzyłam dzisiaj i nadal mają ozdobne zielone liście.

gobasia napisał(a)
Renata!! wizytówka miód- malina...Warzywnik przepiękny ogród cudny a ten bialy płotek ..brak słow

Dziękuję Basiu tylko tego niskiego białego płotka już nie ma niestety. Został tylko ten wysoki w przedogródku.
Joku napisał(a)
I ja zajrzałam do zaktualizowanej wizytówki. Jestem pod wrażeniem.

Dziękuję Jolu wierzę, że z roku na rok będzie coraz piękniejszy i stworzy mały ale przytulny zakątek do odpoczynku.

Rumianka napisał(a)
Ogród w pigułce zachwycający... ale, żeby taki był kosztował maaasę pracy i wysiłku, gdyż samo się nie zrobiło...Pięknie...a beczka z czajnikiem...miodzio.

Dziękuję wiadomo, czajniki najważniejsze Gdybym była zdrowa to pewnie inaczej traktowałabym te metry do obróbki ale tak to jest podwórkowa rehabilitacja
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Matko jakie cudne fotki w wizytówce. Reniu fantastyczna wizytówka. Wydaje się jakbyś miała z 30 arów

Dziękuję Gosiu, gdyby tak doliczyć czego nie mam a mianowicie trawnika, drzew i zimozielonego żywopłotu to moje rabatki nie wypadają tak słabo
Dorota123 napisał(a)
Pospacerowałam po zaktualizowanej wizytówce, pięknie prezentuje się cały ogród. Ja też swoją aktualizuję co rok.

Dziękuję Dorotko, byłam, widziałam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 22:06, 16 gru 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Troszkę fotek z dzisiaj
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AgataM 22:09, 16 gru 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Renatko ogród w skrócie uroczy . Na spokojnie zobaczyłam świetnie połączone rośliny, pod względem nasadzeń i kolorów. I ten niesamowity klimat.....
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies