Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

kaisog1 20:56, 21 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
betysia napisał(a)
Gosiu...nadrabiam to co mi ucieklo podczas urlopowania a ucieklo....duzzzoooo
kwiatunie, warzywnik, sesja ( historyjka) boska ....i odwiedziny u Danusi... oj jak cudnie...
ale tutaj u Ciebie zawsze cudnie, bo jaki klimat i atmosfera taka cala reszta...!!!!!
sciskam i pozdrawiam upalnie!!!!!


A ja Ciebie podglądam cały czas Szpiegus taki ze mnie Nie zostawiam śladu ale myślami jestem z Tobą
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 20:58, 21 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
romka napisał(a)

Ja to tylko teoretyzuję bo u mnie kanciki wytrzymują tylko do pierwszego deszczu A potem ani kancików, ani kory, ani nawet ziemi


aż się boję pytać co Ty tam masz za deszcze???


A o takie To po 10 minutach deszczu.... i weź tu człowieku korę rozzsyp.... Jak te strumienie wzbieraja to na schodach przy rabacie przy wejściu mam rwącą rzękę


____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kindzia 20:58, 21 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U Ciebie deszcze, u mnie nornice zawijaskowo ryją
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
romka 21:01, 21 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
jak mnie odetka to coś napiszę
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
betysia 21:05, 21 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
kaisog1 napisał(a)

Gosiu...nadrabiam to co mi ucieklo podczas urlopowania a ucieklo....duzzzoooo
kwiatunie, warzywnik, sesja ( historyjka) boska ....i odwiedziny u Danusi... oj jak cudnie...
ale tutaj u Ciebie zawsze cudnie, bo jaki klimat i atmosfera taka cala reszta...!!!!!
sciskam i pozdrawiam upalnie!!!!!


A ja Ciebie podglądam cały czas Szpiegus taki ze mnie Nie zostawiam śladu ale myślami jestem z Tobą


na zostawianie sladu trzeba miec czas ... a z tym kiepsko...oj wiem cos o tym
a ja wyczuwam te twoje pozytywne fluidy i wiem kiedy bylas... poznaje po sladach hihi!!!!
spokojnej nocki szpiegusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
beta 21:08, 21 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
kaisog1 napisał(a)

Małgosiu witaj Ja w kwestii formalnej Napisałaś u Beatki, że wgłębienie przy kancikach ma zniknąć. Dobrze zrozumiałam? Bo Danusia ostatnio pokazywała jak ziemię wygrzebywać koło kancików. To już teraz nic nie wiem : wygrzebywać, czy nie? U mnie właśnie nie jest wygrzebane przy pierwszych w życiu tworzonych kancikach i kora mi się miesza z trawnikiem. Trudne w utrzymaniu to jest


Nie dobrze Nie chodziło mi o kanciki a o kształt rabaty


ot, i się narobiło
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 21:10, 21 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
a historia pt. " Nie szczędź grosza Małżu" superancka

uśmiałam się jak nie wiem co

ale snicers to hit dnia
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
JulkAd 21:34, 21 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Gosiu to Ty po takim deszczu musisz tydzień w kaloszach u siebie w Kubusiowie chodzić. Ja wiem, że to mało ogrodowiskowe, ale nie myślałaś o obrzeżach? U Ciebie choć trochę praktyczne, by były.
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
kaisog1 21:39, 21 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasia u mnie deszcz, krety i krowy Ale trza do tego z uśmiechem podejść

Romka tylko niech Cie na stałe nie przytka

Betysia tak myślałam, że wiesz o tych moich tajnych wizytach

Beata no Danuś pieknie to zrobiła! No i teraz moge gwiazdorzyć bez końca... no chyba, że mi ktos snickersa da

Julita eeee tak źle nie jest Szczerze..... to myślałam, żeby coś zrobić, jakies obrzeża ale mnie szlag trafia jak to widzę Teraz będziemy probować "łapać" wodę przed trawnikiem Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pewnie kopanie będzie w piątek

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
JulkAd 21:48, 21 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
kaisog1 napisał(a)

Julita eeee tak źle nie jest Szczerze..... to myślałam, żeby coś zrobić, jakies obrzeża ale mnie szlag trafia jak to widzę Teraz będziemy probować "łapać" wodę przed trawnikiem Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pewnie kopanie będzie w piątek



No to powodzenia i siły przy kopaniu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies