Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

aga_k 10:09, 13 paź 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Jaki PIĘKNE
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Enya73 10:49, 13 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Gosia, jesteś niesamowicie utalentowana! Takiego słodkiego kapelusza nie powstydziłby się najlepszy cukiernik Brawo!

Mam nadzieję, że mnie za to Gosiu nie wywalisz, ale tyle osób pyta tu o różne sprawy związane ze zdobieniem tortów, to może dla zaglądających tutaj, podpowiem, że w sklepach internetowych: Ale Dobre lub Manufaktura Smaku można kupić silikonowe formy do fantazyjnych wypieków oraz specjalne foremki i narzędzia do wyciskania kształtów w masie lukrowej czy marcepanowej itp.

Jeśli uznasz, że nie chcesz tego wpisu, to go migiem usunę

Pozdrawiam ciepło



____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
beta 11:11, 13 paź 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
kaisog1 napisał(a)




Gosia...lepsiejszy?....tosz to mistrzostwo świata..... niesamowita jesteś Dziewczyno
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kaisog1 11:47, 13 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Agnieszka dzięki A jeść.... normalnie

Aneczko bardzoooo dziękuje Za głosy całusów moc przesyłam

Sebek dziękować Pomysł nie mój ściągnięty z netu......

Ula czymś takim http://allegro.pl/hortensja-wykrawaczki-wycinarka-3szt-vat-i2621782178.html. Potem je ręcznie malowałam barwnikami

Aga_k dziękuję

Anita a czemu mam nie chcieć? Toć po to jest forum coby się informacjami wymieniać Ja akurat wykrawaczki kupiłam "Słodkich foremkach" i polecam tego gościa bo załatwi każdą nawet niemożliwą sprawę

Beata buziak! No nie mistrzostwo ale z tego jestem zadowolona bardzo

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Syla 11:57, 13 paź 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Wiem , że w stosunku do siebie jesteś bardzo krytyczna i wymagająca .... Może moje słowa dla Ciebie nic nie znaczą ale wiedz , że to co zrobiłaś jest idealne , wymuskane, dopieszczone i w każdym calu piękne .... Jak dla mnie bomba .... również chciałabym umieć tak zrobić ..... Pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
bociek 12:31, 13 paź 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Gocha, o litosci jakie cuda!!!!! Jestes wybitna!!!!! To mowie, ja - corka cukiernika, czyli w pelni swiadoma slow swych. Otwieraj cukiernie!!!!! Lo matulu i tatulu, ale kfiatki wydziergala, niech mnie swinia powacha i ges kopnie, ze takie cuda ludzkie rece robia. Gosiakowe rece, te co z kosa i lopata daja rade. No psze Pani, szczeka opada
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
kaisog1 13:22, 13 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sylwia to prawda, że jestem krytyczna wobec siebie ale Twoje zdanie jak i każdego kto wypowiada swoją opinie, jaka by ona nie była jest bardzo ważne i znaczące Dzięki za pochwałę Buziak wielgachny

Córko Cukiernika Ty zapytaj Taty co w te torty "upychać" bo mnię się koncepcja kończy Rączki swoje pogłaskałam i pochwaliłam hahahhaa Ogromny buziak dla Ciebie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
AniaDS 13:26, 13 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Ojacie...
Wpadnę w depresję, też bym chciała taki talent miec w łapkach .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Enya73 13:44, 13 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Gosiu, ja do mas kremowych czy to śmietankowych czy budyniowych dodaję różne dodatki, np. jak dodaję gorzkie deco moreno to z chałwą waniliową zmiksowaną z masą, do jasnego waniliowego kremu dodaję np. uprażony kokos albo zmielone migdały czy orzechy laskowe. Można też poeksperymentować ze zmiksowanymi owocami. Wykorzystuję np. pulpę malinową, która zostaje po robieniu nalewki malinowej, jako dodatek do ciast. Jest słodka i mocno alkoholowa. Można ją dać cienką warstwą pomiędzy biszkopt i krem albo zmieszać bezpośrednio z kremem śmietankowym Ale to wersja dla dorosłych
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Milka 13:52, 13 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gosia, no szczęka na podłodze!! chyba sobie muszę tort u ciebie zamówić, ale jak on do mnie dotrze...ale potem tylko gorzej, jak takie cudo zjeść!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies