Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

KasiaWB 00:47, 14 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
jak poczytałam o tych masach, to mi się słodkiego zachciało... ))
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Urszulla 01:29, 14 paź 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Dochodzisz do wprawy Gosiu. GRATULACJE!
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Enya73 09:14, 14 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021


Anita dzięki za podpowiedzi. Musze koniecznie spróbować Swoja drogą Ty też pieczesz i zdobisz torty?


Gosiu na pierwszą część Twojego pytania odpowiem: tak piekę torty na każde urodziny, święta, rocznice itp. Często wykorzystuję silikonowe formy, o których wcześniej pisałam, dzięki którym można uzyskać ciekawe kształty
Na drugą czy zdobisz ? Przy Tobie nie śmiem nazywać tego zdobieniem Myślę, że Michel Moran powiedziałby do mnie: Anita ODDAJ FARTUCHA

Nigdy nie robiłam zdjęć swoich wypieków, bo nie miałam takiej potrzeby, więc nie mogę niestety nic pokazać.
Najbliższa okazja jest w połowie listopada, to tym razem zrobię zdjęcia

Dla dzieci często wykorzystywałam opłatki z nadrukiem, które przyklejałam na wierzch tortu i pokrywałam bezbarwną żelatyną z odrobiną cukru

Twoje nowe torty są przepiękne, bardzo eleganckie

____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
kraania 09:35, 14 paź 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Gosiu gratuluję 22 miejsca! A nowe torty są powalające. Na pewno Babcia i Teściowa były zaskoczone i szczęśliwe dostając taki śliczny, słodki prezent.

W ubiegłym roku ja zrobiłam swojemu Oskarowi tort. Był w kształcie statku pirackiego, zresztą cała impreza był w tematyce pirackiej. Miała się odbyć na statku Oskara w ogrodzie, ale pogoda popsuła nam szyki. I tak dzieciaki pamiętają te urodziny do dzisiaj
a to efekt moich poczynań:




Mój to dopiero miał niedoróbki
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Enya73 09:38, 14 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Gosiu 22 miejsce to też niezły wynik Gratuluję Jesteś świetna w tym, co robisz

Kraania - super pomysł, ja też kiedyś robiłam urodziny syna pod hasłem Piraci z Karaibów, ale Twój tort za pomysł i wykonanie duża buźka Piękny jest!
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 09:55, 14 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
O Gosiu, znalazłam jeden ślad z komunii syna To Ci pokażę
Tort śmietankowy, bardzo prosty, bo mój syn tylko taki lubi. Nie są to jakieś bardzo wymyślne dekoracje. Biała masa lukrowa jest gotowa (to jest taka kostka, która pod wpływem ciepłych rąk staje się plastyczna i potem się ją wałkuje na stolnicy, najlepiej silikonowej), wstążki zrobiłam barwiąc białą masę niebieskim barwnikiem, do kremu też wykorzystałam gotowe barwniki spożywcze, pisak do pisania napisów nabity gorącą czekoladą. Tylko ten opłatek jest całkowicie gotowy.



I przy okazji pokażę też dekorację na stół Ja też lubię bawić się we florystkę






____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
an_tre 10:44, 14 paź 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388


Witaj Gosiu w słoneczną niedzielę, Twój tort dla Babijki znalazł uznanie Pomocników Kuchennych gratulują tort naprawdę trafiony i nie dziwię się, że przypadł do serca Babijce i wielu oosobom '
http://www.facebook.com/PomocnicyKuchenni
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bociek 11:16, 14 paź 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Gosia, tata juz nic nie doradzi .

Ale ja gdzies mam przepis na krem chalwowy, jak znajde to Ci podrzuce Tyle, ze to wersja dla doroslych
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Mirka 11:36, 14 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
kaisog1 napisał(a)
Aha i jeszcze popełniłam kolejny tort właśnie dla Teściowej bo Ona też Jadwiga Jutro dostawa... mam nadzieję, że się spodoba Te jest zdecydowanie lepszy niż pierwowzór



Gosia kapelusik jak dla królowej Angielskiej,cudo
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
JulkAd 11:59, 14 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Torty zachwycają Gosiu coraz ładniejsze...trening czyni Mistrza
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies