Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Krakus 09:07, 26 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Iwonka napisał(a)

Ależ ci to masy nabrało, super!!! No i podziwiam stipy, w sumie to nie lubię tej trawy, ale na zdjęciach robi niesamowitą robotę. Krwawnik od ciebie radzi sobie u mnie świetnie, jestem ciekawa jaki będzie miał kolor... Białe jeżówki uwielbiam, super że też się rozsiewają


Ode mnie to ten najmniej widowiskowy prezent był ale nie krwawnik tylko rozchodnik taki będzie


____________________
Zielonym do góry...
Krakus 09:08, 26 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Magleska napisał(a)
Wstawiłam u siebie to miejsce z ogniskiem tylko -tak jak pisałam - szału nie ma ,bo to prowizorka resztka pozostałej kostki i tyle

Stipę lubię i jeżówki też .......już za chwilkę będą czarować


fajnie że wpadłas...dzieki za foty...widziałem i podoba mnie się...
prowizorki to najbardziej trwałe bo wiadomo że na "chwilę"...
____________________
Zielonym do góry...
beata_m 10:16, 26 cze 2018


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Krakus napisał(a)
dubel więc wrzucam jeszcze drugą stronę..
jeżówki i horki z tej strony mam nadzieję dadzą czadu w tym roku zapowiadają sie nieźle..





o proszę a ja niedawno wsadziłam białe jeżówki między rozplenice dzięki Tobie widzę, że efekt będzie super pozdrawiam
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Iwonka 22:16, 26 cze 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Krakus napisał(a)


Ode mnie to ten najmniej widowiskowy prezent był ale nie krwawnik tylko rozchodnik taki będzie




No jak taki kolor to jeszcze bardziej mi się podoba Ciągle mylę te nazwy: krwawnik z rozchodnikiem i ostróżki z naparstnicami. Masakra
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Krakus 09:29, 27 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Iwonka napisał(a)


No jak taki kolor to jeszcze bardziej mi się podoba Ciągle mylę te nazwy: krwawnik z rozchodnikiem i ostróżki z naparstnicami. Masakra


no znam to jak jadę do szkólki to w głowie mam co mam kupic a jak patrzę na rośliny to pusto i googlować trzeba
____________________
Zielonym do góry...
Toszka 09:47, 27 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Krakus napisał(a)
i sorki że tak późno ale na urlopie byłem przez co czasu nie było i jeszcze Mundial po drodze...
taki rzut oka na ogór z wczoraj stipy juz pokazywałem...


(...)
i ta nowa rabata... pusto tu przed nią więc może cos doradzicie ..planuję ze 3-5 thuji aurea nana bo mam i moge przesadzić... tak od huśtawki jakis łuk zrobić..na razie kolorystycznie to jest biało (różowo)(hortki) niebieska (pervoskia i można powiedzieć miskant ML )


Zdjęcia przekłamują odległości, ale odnoszę wrażenie, ze masz za blisko tuj posadzone rosliny.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Krakus 09:47, 27 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
u mnie na razie jeżówki szaleją

i hortki sie powoli budzą...
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 09:59, 27 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Toszka napisał(a)


Zdjęcia przekłamują odległości, ale odnoszę wrażenie, ze masz za blisko tuj posadzone rosliny.


koło metra staram się rosliny sadzić od tuji...no gracki może trochę bliżej...

edit: no i może to też przez to że jak sadziłem to malizny a teraz urosły
nauczka na przyszłość..z góry tak to widać..i nowe działalności...(widać też co kret wyrabia)

cos może podpowiecie jak kształ rabat zaplanowac...tam gdzie teraz karmnik to planuje buka tricolor lub glideczję.Jeszcze nie zdecydowałem i od tego miejsca bym rabatę jakąs na środku zaplanował...ale kształtu jeszcze nie mam w głowie...liczę na pomysły jakies

i skadrowane trochę

____________________
Zielonym do góry...
Muszelka 08:43, 29 cze 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Oj, kreta nie zazdroszczę...
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Muszelka 08:44, 29 cze 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Śliczne jeżówki. U mnie dopiero startują.
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies