Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Krakus 10:25, 18 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
Anitka napisał(a)
Chyba też to samo miejsce widziałam ostatnio w Hucie, bo na komunii tam byłam. Czy to to miejsce gdzie ogromne kolejki po dwóch stronach do lodów się ustawiają?
Śliczną masz stipe, fajnie ci przezimowała.


no dokładnie to miejsce z lodami siedziałem i lawendę wąchałem
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 10:30, 18 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
Marzenaka napisał(a)
No stipa wypasiona! Jak to zrobiłeś że taka dorodna?
w sumie to nic..po prostu (albo aż) przeżyła zimę ...widać na zdjęciach że różnie przetrwała ...większość ładna ale kilka później wystartowało i odstaja od innych... ale i tak jest super w tym roku bardzo mnie cieszy i każdemu kto wpada do mnie to się podoba...jeszcze jak na wietrze powiewa to jest zjawiskowa..




____________________
Zielonym do góry...
Toszka 10:49, 18 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Cha cha, mniej zjawiskowa się robi jak zaczyna się siać w miejscach najdziwniejszych...a najchętniej przy chodniczkach

W tym roku prorokuję wysyp siewek już w lipcu
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Krakus 10:52, 18 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
Agania napisał(a)
Hey, poznaliśmy się na krótko w bramie u Iwonki więc oficjalnie witam się u Ciebie...Piotrze...tak? i poznaję pomału Twój kawałek ogrodu..super, że budowlanką się zajmujesz, więc wszystko sobie pomału zrealizujesz... może się czegoś nauczę, w projektowaniu Ci nie pomogę, ale wzorujesz się na najpiękniejszych ogrodach na ogrodowisku i byłeś u Iwonki w idealnym wymuskanym ogrodzie...na żywo zawsze ogrody wyglądają przepięknie

Bodziszek w przecudnym kolorku jaka to odmiana?

Podziwiam skrzynki paletowe i stipę masz bujną, że hey

Pozdrawiam


Hej..Witaj u mnie..
tyle nowych osób poznałem w przelocie bo sporo sie ulotniło że nie skojarzę nicku z Osoba no ale może następnym razem

buduje powoli wszystko razem z Tatą i ogród przez to cierpi bo nie ma czasu ale i tak jestem zadowolony że powoli do przodu

co do bodiszków to jestem zadowolony ale ze zdjęć które mam dostępne nie widać eykiet więc jak wróca do domu to poszukam...jak znajde to napiszę...kupowałem jak coś na Marcho...

teraz to tak wyglądają
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 10:54, 18 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
Toszka napisał(a)
Cha cha, mniej zjawiskowa się robi jak zaczyna się siać w miejscach najdziwniejszych...a najchętniej przy chodniczkach

W tym roku prorokuję wysyp siewek już w lipcu


no coś o tym wiem bo rukolę znajduję wszędzie a przywiało od cioci jakieś 50m ...ze szpalerem tuji po drodze i drzew owocowych dla wiatrów niem a rzeczy niemożliwych ....
____________________
Zielonym do góry...
Toszka 11:00, 18 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
A zauważyłeś, ze wszelakie siewki znajdują sobie najlepsze dla nich miejsca i tam rosna niezmordowanie i najbujniej?

U mnie w tym roku jeżówki wysiały się pomiędzy berberysami...wydłubać ich się nie da bez bólu, a one rosną i nie przejmują się sąsiedztwem i plątaniną berberysowych korzeni.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Krakus 11:42, 18 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
i sorki że tak późno ale na urlopie byłem przez co czasu nie było i jeszcze Mundial po drodze...
taki rzut oka na ogór z wczoraj stipy juz pokazywałem...




i ta nowa rabata... pusto tu przed nią więc może cos doradzicie ..planuję ze 3-5 thuji aurea nana bo mam i moge przesadzić... tak od huśtawki jakis łuk zrobić..na razie kolorystycznie to jest biało (różowo)(hortki) niebieska (pervoskia i można powiedzieć miskant ML )
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 11:43, 18 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1368
dubel więc wrzucam jeszcze drugą stronę..
jeżówki i horki z tej strony mam nadzieję dadzą czadu w tym roku zapowiadają sie nieźle..


____________________
Zielonym do góry...
Iwonka 05:38, 26 cze 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Krakus napisał(a)
dubel więc wrzucam jeszcze drugą stronę..
jeżówki i horki z tej strony mam nadzieję dadzą czadu w tym roku zapowiadają sie nieźle..



Ależ ci to masy nabrało, super!!! No i podziwiam stipy, w sumie to nie lubię tej trawy, ale na zdjęciach robi niesamowitą robotę. Krwawnik od ciebie radzi sobie u mnie świetnie, jestem ciekawa jaki będzie miał kolor... Białe jeżówki uwielbiam, super że też się rozsiewają
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 06:37, 26 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Wstawiłam u siebie to miejsce z ogniskiem tylko -tak jak pisałam - szału nie ma ,bo to prowizorka resztka pozostałej kostki i tyle

Stipę lubię i jeżówki też .......już za chwilkę będą czarować
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies