Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

sylwia_slomc... 20:37, 01 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Polało u Was? Bo od Was idzie do nas i nie wiem czego się spodziewać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Krakus 23:34, 01 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
no cos tam polało ale jak kropidłem..dlatego dopiero teraz na kompie bo piorunami to trzaskało...
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 23:36, 01 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Toszka napisał(a)
Sadzonki truskawek na jesieni


w sumie to tak ale ja w tym roku rozdawałem na wiosnę i tez sie poprzyjmowało i cos tam owocowało...wiadomo że najlepiej w drugim sezonie...

więc na jesieni we wrzesniu zapraszam
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 23:39, 01 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
sylwik69 napisał(a)
U Ciebie widzę,że też dużo się dzieje nowa rabata,obsadzanie donic,spotkania i fajny pomysł na drugie życie palet ja także głosuję za tymiankiem.Tworzy gęstą,kulistą kępkę i kwitnie na fioletowo


no powoli do przodu...spotkanie fajne..kilka osób poznanych na żywo a i piękny ogód odwiedzony...i jeszcze chlebek do wypróbowania...do Ciebie też zaglądam ale juz nie ogarniam tylu wątków
urlop własnie zacząłem więc mniej czasu będzie na Ogrodowisko
____________________
Zielonym do góry...
Anitka 09:53, 02 cze 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Cieszę się ze spotkania w realu. Fajnie, że dołączyłeś do naszej gromadki i mamy takiego męskiego "rodzynka" w grupce i to nie w postaci eMa, ale ogrodnika.

Fajny pomysł z paletami. Macierzankę dosadź. Kiedyś jak się spotkamy dam ci fajna miętę, która w gruncie zimuje.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Krakus 21:05, 03 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Anitka napisał(a)
Cieszę się ze spotkania w realu. Fajnie, że dołączyłeś do naszej gromadki i mamy takiego męskiego "rodzynka" w grupce i to nie w postaci eMa, ale ogrodnika.

Fajny pomysł z paletami. Macierzankę dosadź. Kiedyś jak się spotkamy dam ci fajna miętę, która w gruncie zimuje.


no daleko mi jeszcze do Ogrodniczek i Waszych ogrodów ale duzo inspiracji ze spotkania
Miete to pewnie że przyjmnę z chęcią...z reszą jak wszystko co Ci zbywa bo u mnie sporo jeszcze do zagospodarowania..
dzieci z mięty to z niej "drinki " robią
będziesz w okolicy to wpadaj (po drodze do Sylwi jest )

____________________
Zielonym do góry...
Krakus 21:06, 03 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
a u mnie to w sobote dolało nieźle...niedziela na szczęście spokojna i słoneczna..

nie było za ciekawie...dobrze że bez gradu


____________________
Zielonym do góry...
Iwonka 08:00, 04 cze 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Krakus napisał(a)


w sumie to tak ale ja w tym roku rozdawałem na wiosnę i tez sie poprzyjmowało i cos tam owocowało...wiadomo że najlepiej w drugim sezonie...

więc na jesieni we wrzesniu zapraszam


Ależ miałeś nawałnicę, widziałam te czarne chmury na horyzoncie. Dobrze, że bez gradu. U mnie kilka kropli spadło, od dwóch tygodni to pierwszy deszczyk. Trawa już spalona, jak na końcówce lata.
Będę pukać po truskawki we wrześniu, bardzo smaczną masz odmianę
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Krakus 20:25, 04 cze 2018


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Iwonka napisał(a)


Ależ miałeś nawałnicę, widziałam te czarne chmury na horyzoncie. Dobrze, że bez gradu. U mnie kilka kropli spadło, od dwóch tygodni to pierwszy deszczyk. Trawa już spalona, jak na końcówce lata.
Będę pukać po truskawki we wrześniu, bardzo smaczną masz odmianę


no niby popadało ale tak jak Sylwia pisała u siebie tylko 10 cm zmoczone...dobre i to bo widac od razu po trawie i roślinach że troche odżyły..
____________________
Zielonym do góry...
Iwonka 07:34, 05 cze 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Krakus napisał(a)


no niby popadało ale tak jak Sylwia pisała u siebie tylko 10 cm zmoczone...dobre i to bo widac od razu po trawie i roślinach że troche odżyły..


U mnie strefa nadal bezdeszczowa, mąż wczoraj widział, jak ściana deszczu kończy się kilometr od nas Trawnik mam spalony, przynajmniej odpada koszenie A rachunek za wodę 100 droższy, właśnie wczoraj był odczyt. Chociaż tu pewnie dużo karcher pochłonął, po 18 latach umyłam całą nawierzchnię przed i wokół domu, nawet w altanie, chociaż tu akurat kostka była najczystsza. Wszyscy nie mogą się nadziwić jak dużo dało to mycie. Mam jasną płachtę przed domem, a była ciemno szara.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies