Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 17:17, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Kokesz napisał(a)
Asia, ale ślicznie u Ciebie i to nowe ogrodzenie super wygląda
Ładne ciemierniki były na Gardenii, szkółka jest pod Poznaniem, mieli różne odmiany, bordowe i pełne też, wyślę Ci namiary na priv.

Odczytałam, dziękuję
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 17:20, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pogoda nie zachęca u nikogo, ale roślinki się rozkręcają na całego

Chociaż w roślinach nadzieja dziś rano u mnie bylo -3st. Zimno, ale generalnie bez wiatru. Za to w niedziele ma być lato
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 19:24, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Zdjęcie poglądowe... Reniu, tnę je co roku mogą mieć z 15 lat lub więcej. Pieniek dość gruby dzięki cięciu fajnie się zagęściły
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 19:26, 12 mar 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Te kulki, które widać na drugim planie, tujki goldenglobe, też przycinam, żeby mi nie zdominowały "rabaty"
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Mysza 15:24, 13 mar 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Asiu wiosna zawitała do Ciebie.
Ja wczoraj pocięłam troszkę. Właśnie wróciłam z pracy i miałam zamiar działać dalej, ale coś wieje...brrr...
Czekam na niedzielę
____________________
Gosia
AsiaK_Z 17:57, 13 mar 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Cześć Gosiu w niedzielę ma być upał... prace pójdą raz dwa. Może uda się podjechać na rodos kantowanie mnie czeka
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 19:30, 13 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
Mini wiosna sliczna u Ciebie Bylabys blizej to dalabym Ci jednego z moich ciemnych ciemiernikow.
Ladnie wyprowadzialas te tujki. Ciecie im sluzy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 19:54, 13 mar 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
AsiaK_Z napisał(a)
Zdjęcie poglądowe... Reniu, tnę je co roku mogą mieć z 15 lat lub więcej. Pieniek dość gruby dzięki cięciu fajnie się zagęściły


To chyba do mnie
Pytałam u Przemka, bo brakuje mi zimozielonego na mojej słonecznej rabacie i zastanawiam się na szmaragdami albo cisami - stożkami.
Z lewej strony mam już tuje i ktoś mi podpowiadał, chyba nawet Przemo, żeby rozrzucić nieregularnie na rabacie tujki, tylko nie wiem czy je okiełznam cięciem do max 120 cm.
Ładnie u Ciebie wyglądają takie gęściutkie som
Drugą opcją są stożki cisowe, mam je zadołowane od zeszłego roku i mam dylemat, co wybrać?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
AsiaK_Z 20:06, 13 mar 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)
Mini wiosna sliczna u Ciebie Bylabys blizej to dalabym Ci jednego z moich ciemnych ciemiernikow.
Ladnie wyprowadzialas te tujki. Ciecie im sluzy


Właśnie dziś oglądałam stare zdjęcia roślin, zaraz po zakupie rodosu. To te tujki 4 lata temu.... potargańce

____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 20:13, 13 mar 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Kokesz napisał(a)


To chyba do mnie
Pytałam u Przemka, bo brakuje mi zimozielonego na mojej słonecznej rabacie i zastanawiam się na szmaragdami albo cisami - stożkami.
Z lewej strony mam już tuje i ktoś mi podpowiadał, chyba nawet Przemo, żeby rozrzucić nieregularnie na rabacie tujki, tylko nie wiem czy je okiełznam cięciem do max 120 cm.
Ładnie u Ciebie wyglądają takie gęściutkie som
Drugą opcją są stożki cisowe, mam je zadołowane od zeszłego roku i mam dylemat, co wybrać?

Pewnie, że je okiełznasz.... dobre nożyce, chęci i odwaga gwarantują sukces
Cisy czy szmaragdy.... wszystko zależy jaka odmiana cisa. Ja mam chyba hicksii ??? Z niego stożka raczej nie zrobię pewniakiem stożkowym jest szmaragd... jak dla mnie...
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies