Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Gardener27 21:32, 15 lis 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Jedź do galerii, oni tam dopiero czują święta W drodze powrotnej z pracy byłem w dwóch szkółkach, nie przywiozłem ani jednej rośliny ... chyba i ja się starzeję Sklepy ogrodnicze powoli zwijają interes, przygotowują rośliny do zimowania.

Jutro ma być u mnie ciepło wiec i ja zabiorę się za porządki w ogrodzie. Trochę liści mam do grabienia, donic do wniesienia i roślin do schowania. Nie ma się co oszukiwać, sezon dobiega końca a nas czeka zasłużony odpoczynek.

Sto lat jeszcze raz nastko
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AsiaK_Z 21:48, 15 lis 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)

Jedź do galerii, oni tam dopiero czują święta W drodze powrotnej z pracy byłem w dwóch szkółkach, nie przywiozłem ani jednej rośliny ... chyba i ja się starzeję Sklepy ogrodnicze powoli zwijają interes, przygotowują rośliny do zimowania.

Jutro ma być u mnie ciepło wiec i ja zabiorę się za porządki w ogrodzie. Trochę liści mam do grabienia, donic do wniesienia i roślin do schowania. Nie ma się co oszukiwać, sezon dobiega końca a nas czeka zasłużony odpoczynek.

Sto lat jeszcze raz nastko

Jakoś w ten odpoczynek nie wierzę

Dziękuję za życzenia ♡ :*
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
nyna76 23:25, 25 lis 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1675
Witaj Asiu, przebrnęłam przez wszystkie strony Twojego wątku. Zajęło mi to 2 tygodnie.
Zgłębiam tematy piaszczystych RODOSÓW bo też taki mam .
4 lata roboty i jest pięknie u ciebie, naprawdę. Chyba taka systematyczność w pracy ogródkowej mega popłaca.
Ja wpadam jak perszing i mimo że zap...dalam pół dnia nie ma efektu... oprócz obolałych członków oczywiście.
Będę śledziła poczynania twe jeśli pozwolisz.
Pozdrawiam i wszystkiego naj z okazji jaką świętowałaś.
Ja świętuję 28.11,więc też strzelec?
Ania
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
AsiaK_Z 19:31, 26 lis 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
nyna76 napisał(a)
Witaj Asiu, przebrnęłam przez wszystkie strony Twojego wątku. Zajęło mi to 2 tygodnie.
Zgłębiam tematy piaszczystych RODOSÓW bo też taki mam .
4 lata roboty i jest pięknie u ciebie, naprawdę. Chyba taka systematyczność w pracy ogródkowej mega popłaca.
Ja wpadam jak perszing i mimo że zap...dalam pół dnia nie ma efektu... oprócz obolałych członków oczywiście.
Będę śledziła poczynania twe jeśli pozwolisz.
Pozdrawiam i wszystkiego naj z okazji jaką świętowałaś.
Ja świętuję 28.11,więc też strzelec?
Ania


Cześć Aniu
Szallllona, tyle stron przeczytałaś? No szalllona ale miło mi słyszeć, że mój RODos wpadł Ci w oko
Pracy jeszcze mam mnóstwo, są jeszcze zakątki do których cywilizacja nie dotarła ale małymi kroczkami do przodu. Systematyczność to chyba mi się rozjechała, przynajmniej w tym roku. Ostatnie 2 miesiące sezonu, z uwagi na problemy zdrowotne, zawalone na całej linii
Bardzo dziękuję za odwiedziny i życzenia, jam najprawdziwszy skorpion ze wszystkimi wadami i zaletami

Zaraz znajdę jakiś ładny obrazek...
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
nyna76 00:13, 27 lis 2019


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1675
Obrazek cudny i nie wiem kto wymyślił, że stipa nie zimuje... U mnie przezimowała stara i się w dodatku pięknie wysiała.
Ja też jestem miłośniczką Hortulusa. Byłam już 10 razy. Zawsze coś przywiozę.
Masz rację, że Gardenia zdecydowanie za wcześnie, ale na kiermaszu zawsze się coś znajdzie.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
dominika_ 21:10, 09 gru 2019


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Witam kobietko po długiej nieobecności, pozdrowienia zostawiam.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
BasiaLT 11:05, 23 gru 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Hej Asiu, i jak tam twoja walka z ćmami? mam nadzieję że wygrana. Posadziłaś cebule czy czekasz na wiosnę
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
AsiaK_Z 14:17, 23 gru 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
dominika_ napisał(a)
Witam kobietko po długiej nieobecności, pozdrowienia zostawiam.

Cześć Domi ale mam refleks... dopiero dziś zauważyłam, że ślad u mnie zostawiłaś. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 14:18, 23 gru 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
BasiaLT napisał(a)
Hej Asiu, i jak tam twoja walka z ćmami? mam nadzieję że wygrana. Posadziłaś cebule czy czekasz na wiosnę

Hej Basiu póki co wygrana po mojej stronie. Oby tak zostało. Cebul nie sadziłam.... zobaczymy co będzie wiosną
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 09:54, 27 gru 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Święta, święta.... i już po Kilka obrazków grudniowego ogrodu
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies