Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

AsiaK_Z 04:10, 19 paź 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
BasiaLT napisał(a)
U mnie też przymrozek załatwił na cacy wszystkie wrażliwe rośliny. Kurcze... wszystkie klęski egipskie masz pod koniec sezonu.


Basiu, klęska łącznie ze mną dobrze, że obaj Ogrodnicy czuwają ♡♡♡, bo ja na siebie nie mogę liczyć.... taki ze mnie ciul ale w nowym sezonie już będzie lepiej ♡ i tej wersji się trzymam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 04:18, 19 paź 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)

Nie ma to jak kumulacja plag na koniec sezonu

Tylko pozazdrościć takich przyjaciół, może któryś wymyśli antykoncepcję dla ćmy bo ta 500+ nie dostanie a może się mylę


Oj tak, bardzo się cieszę, że w porę mnie oświecili ♡♡♡ bo ja uparta jak osioł, że to nie to, że to mnie nie dotyczy a tu klops. Mam nadzieję, że szybka akcja pomogła... i szybka realizacja zamówienia z All Ćma, gorsza od psa ogrodnika, weźmie wszystkim... i mało tego, w sercu ta franca ma ciągle maj i mnoży się na potęgę

Dziękuję ♡
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Helen 07:30, 19 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8291
No, takich wiekowych to wielka szkoda
____________________
Helen - Hortensjowo
gierczusia 16:59, 11 lis 2019


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A u mnie były jajca ktoś miał problemy z buksami na osiedlu ale ja sobie pomyślałam...eeeee...daleko..nie doczytałam ,że ćma...hmmmm..jak to ćma fruwa ... Zanim mrugnęłam okiem było po buksach ... A może raczej : .... Część uratowałam..owadofos dał radę

Ale teraz sobie pooogladałam fotki u Ciebie i wychodzi na to,że mam też przędziorka
Ps..podbno na ćmę jest jakiś specjalny preparat, który przy regularnych opryskach daje radę muszé się zdoktoryzować
Šciskam mooocno
Aaaa..ps2.. Czy naprawdę myślisz ,że u mnie nie jest wszystko przymarznięte przez to zimno ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 17:45, 15 lis 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Helen napisał(a)
No, takich wiekowych to wielka szkoda

No szkoda... ale co zrobić jak ta małpa jest o krok przede mną mam tylko nadzieję, że będzie zima i ja wymrozi
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 17:51, 15 lis 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
gierczusia napisał(a)
A u mnie były jajca ktoś miał problemy z buksami na osiedlu ale ja sobie pomyślałam...eeeee...daleko..nie doczytałam ,że ćma...hmmmm..jak to ćma fruwa ... Zanim mrugnęłam okiem było po buksach ... A może raczej : .... Część uratowałam..owadofos dał radę

Ale teraz sobie pooogladałam fotki u Ciebie i wychodzi na to,że mam też przędziorka
Ps..podbno na ćmę jest jakiś specjalny preparat, który przy regularnych opryskach daje radę muszé się zdoktoryzować
Šciskam mooocno
Aaaa..ps2.. Czy naprawdę myślisz ,że u mnie nie jest wszystko przymarznięte przez to zimno ???

Ja prychałam spintorem, Ogrodnik doradził i zadziałało bo znalazłam trupy Dziewczyny kupują lepinox czy jak to się tam nazywa
W niedzielę jadę na "kontrol" i się zobaczy co w trawie piszczy. Już tak dawno nie byłam, że aż strach był za to mój eM i powiedział "Stara, w niedzielę jedziemy, bo pelaśki w korytkach wyglądają jak kompost"
I miej tu wolny dzień
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gardener27 19:48, 15 lis 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Już stara do Cb mówi ... phiii Nowego pokolenia ćmy już nie będzie w tym sezonie, nawet ona ma swoje ograniczenia.

Czy Ty już swoje cebuLOVE posadziłaś bo sklerozę ma i nie pamiętam ?

Byłem dziś po świerka w szkółce na taras pomyślałem sobie ... niech się klimatyzuje Wybór ogromny ale wróciłem z pustym bagażnikiem ... nie mieli jeszcze siatki by mi go przygotować do transportu. Już by święta były bliżej
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Anda 20:00, 15 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Asia, pelaśkowy kompost trza posprzątać : D Zrobisz zdjęcia tego kompostu?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AsiaK_Z 21:07, 15 lis 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)

Już stara do Cb mówi ... phiii Nowego pokolenia ćmy już nie będzie w tym sezonie, nawet ona ma swoje ograniczenia.

Czy Ty już swoje cebuLOVE posadziłaś bo sklerozę ma i nie pamiętam ?

Byłem dziś po świerka w szkółce na taras pomyślałem sobie ... niech się klimatyzuje Wybór ogromny ale wróciłem z pustym bagażnikiem ... nie mieli jeszcze siatki by mi go przygotować do transportu. Już by święta były bliżej

Noooooo bo fieszzzz, ja już jestem starsza pani
A jak ćma usłyszy o programie 500+? To nie ogarniemy tego tematu

Cebulove grzecznie siedzą w woreczkach hahahaaaaaa. Już tak dawno nie ogrodniczkowałam, że zapomniałam że mam ogród kupiłam tylko krokusy. Tulipy zostawiłam w ziemi. Zobaczymy co z nich wyrośnie. Pewniakiem są czerwone babcine odmiany. One w razie czego będą zdobić ogród wiosną

Przemooo, do świąt jeszcze trochę czasu zostało, nie szalej z choinkami ale swoją drogą zaskoczyłeś mnie.... na pewno nic nie kupiłeś? Hę? Ty i powrót z pustym bagażnikiem? Coś mi się nie składa
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 21:10, 15 lis 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)
Asia, pelaśkowy kompost trza posprzątać : D Zrobisz zdjęcia tego kompostu?

Ewciu, espeszyli for Ju zrobię zdjęcie tego "złota"
Póki co, może pokażę ich letnią odsłonę?
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies