Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Juzia 12:38, 14 lip 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38688
Moim zdaniem....albo nic, albo zielona ściana z czegokolwiek.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Cleo 12:45, 14 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
A czy ten murek nie będzie jednak za niski? Zasloni?
To czarne na rabacie to co to by było?
Ja bym pod ścianą zrobiła drewutnie. Dużo betonu byś zakryla.
____________________
Marzenia do spełnienia
Cleo 12:49, 14 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
A w ogóle te pasy ażurowe do czego prowadza/ prowadzily? Czy za tymi wrotami coś tam macie? To juz jest koniec Waszej dzialki?
____________________
Marzenia do spełnienia
Ensata 12:49, 14 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
babka napisał(a)
Na dobranoc taki kwiatek zostawiam



Miłych snów
Ale cudna panna. Przy okazji, wiesz ze podkłady kolejowe są konserwowane trującymi olejami, które toksyczne są przez lata?
____________________
W kolorze blue
babka 14:49, 14 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Cleo napisał(a)
A czy ten murek nie będzie jednak za niski? Zasloni?
To czarne na rabacie to co to by było?
Ja bym pod ścianą zrobiła drewutnie. Dużo betonu byś zakryla.


Najbardziej szpeci beton zaraz za rabatą i ta część ażurów, które zasłoniłam ścianką na wizualizacji. Tam pod ścianą tak czy tak będzie drewutnia bo innego miejsca na nią nie mam.
Ażury, które są wyłożone wielkim placem po prawej stronie prowadzą pod wiatę i muszą tam być bo samochody zrzucają tam drewno i inne. Narazie ta część jest nie do ruszenia.
Budynek z wrotami jest mój, stał i stać będzie Praktycznie część, nazwijmy ją widokową, to ta którą pokazałam. Reszta zagospodarowana i nie do ruszenia.
A te czarne linie o które pytasz to część gazonu, który będzie podzielony i podniesiony o jedna belę.

Wymodziłam jeszcze coś takiego. O to wam chodzi? :



____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 14:56, 14 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ensata napisał(a)
Ale cudna panna. Przy okazji, wiesz ze podkłady kolejowe są konserwowane trującymi olejami, które toksyczne są przez lata?


Wiem, doczytałam o tym już po ułożeniu bali. Ale podkłady są dokładnie wymyte pod ciśnieniem, praktycznie do gołego drewna. Jest kilka miejsc gdzie oleje są głębiej (np w sękach) ale jest ich niewiele i mam nadzieję z czasem dadzą się zlikwidować. Zapachów charakterystycznych dla podkładów kolejowych nie ma więc myślę/ mam nadzieję, ze nie wydzielają toksycznych oparów.
Warzywnika jednak nie odważyłabym się z tego budować.
Panna urocza ale włochata
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 14:57, 14 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
idę działać dalej, dziś chyba będzie demontaż daszku aaa werbena bedzie mi kwitła
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Cleo 14:58, 14 lip 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
Ach widzisz, czyli Tobie chodzi o beton na posadzce a nie o ścianę Ok czyli ściana zakryta będzie drewutnią tak, czy siak. Ostatnia propozycja jest ok, tylko co to za drzewko by było? Musiałoby być dość nisko szczepione, żeby nie wybujało do nieba.
____________________
Marzenia do spełnienia
Juzia 15:02, 14 lip 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38688
Ażury wcale nie szpecą. Wtopiły się w żwirek i ich nawet nie widać.
Dużo masz tego betonu? Może jakąś donicą go zasłonisz?

Nie wiem co Ci poradzić
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
babka 15:02, 14 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
drzewko niekoniecznie. wcześniej była mowa o nim więc domalowałam.
Czyli lepiej tak niż ścianka ??
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies