Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

07_Rene 22:52, 10 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
babka napisał(a)


Dziękuję za słowa pociechy, już mi lżej Ale oglądając te wszystkie piękne ogrody i postępy w nich trudno się nie dołować ... "Powoli" już mnie nie rajcuje ale czy mam inne wyjście hihihi
Ty mnie pytaj o odmianę... tak byłam podkręcona kiedy je kupowałam, że nie zapisałam nazwy ale napewno było Red/cośtam
Pozdrawiam pracusiu


No i nie zdążyłam.... Edytowałam post, a Ty w tempie błyskawicy już mnie zacytowałaś Też miewam chwile słabośći z tym że jestem baaardzo w tyle z pracami...... Pozdrówki
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 23:05, 10 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
No widzisz jak wsiąkłam w Ogrodowisko? Czujna jestem jak czekista

07_Rene napisał(a)


Część zakupów wiosną, cześć jesienią.... A jeszcze można podzielić od razu rośliny po kupieniu i z 1 sadzonki zrobić 2 - zależy jakie duże się kupi. Niby dłużej trzeba czekać na pełen efekt, ale oszczęności mogą być znaczące



Taki jest plan ale chciałoby się więcej, wiadomo ...
A tu jeszcze Danusia oczy otworzyła na stodołę, ja sama widzę mase innych niedociągnięć ehhh

Z problemem stodoły chyba odczekam rok bo coś mi się obiło o uszy, że sąsiad ma w planie jej rozbiórkę. Ale mimo to pomysł na obsadzenie drzewkami to miejsce bardzo mi się podoba
U ciebie areał wymaga o wiele większego nakładu więc w pewnym sensie jest usprawiedliwienie no i Ty młoda jesteś
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
07_Rene 23:23, 10 lis 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
babka napisał(a)
No widzisz jak wsiąkłam w Ogrodowisko? Czujna jestem jak czekista



Taki jest plan ale chciałoby się więcej, wiadomo ...
A tu jeszcze Danusia oczy otworzyła na stodołę, ja sama widzę mase innych niedociągnięć ehhh

Z problemem stodoły chyba odczekam rok bo coś mi się obiło o uszy, że sąsiad ma w planie jej rozbiórkę. Ale mimo to pomysł na obsadzenie drzewkami to miejsce bardzo mi się podoba
U ciebie areał wymaga o wiele większego nakładu więc w pewnym sensie jest usprawiedliwienie no i Ty młoda jesteś


Widziałam projekt Danusi i rzeczywiście idealna koncepcja. Ale jak ktoś projektuje zawodowo to właśnie zawsze widzi "więcej" niż my oswojeni z brzydotami dnia codziennego. O nakładach to nie mówię, ale wszystko ma swoją cenę. Trzeba kombinować... pojeździć po szkółkach, bo uwierz, potrafią być różnice w cenie nawet o 100proc.! Przekonałam się, jak świerka inwersa kupowałam.

Ja młoda jestem? Zależy... bo do roboty to może nawet młoda, chociaż krzyże już bolą jak taczkami pojeżdżę, ale żeby czekać kilkanaście lat, żeby jakieś drzewo urosło, to już nie wiem.... Bo jak się w końcu doczekam, to się okaże, że się trzeba pakować na tamten świat
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
babka 23:33, 10 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
no ja prawie już na tym etapie więc nie dziw się mojemu zniecierpliwieniu haaaa
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Ewkakonewka 03:37, 11 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Hej od kiedy masz ten cytat? Mistrzostwo świata Robota powoli, a regularnie i też efekt będzie, bo widać, że będzie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
babka 11:06, 11 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Tak jest Pani kierowniczko !! Dziś słonko zawitało i zaraz inny nastrój
Cytat od wczoraj... tak mnię naszło
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 17:11, 11 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Przyznać się, nie przyznać ? Dzisiejsze święto uczciłam pracą Wreszcie pogoda pozwoliła wyjść z domu i udało mi się pomalować moje bele Od razu lepiej to wygląda
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
jazzy 17:28, 11 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Ciekawy cytat, na czasie
Cium konewkowe (bom dziś mocno podlewala)
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Ewkakonewka 19:34, 11 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Oj nie Wy jedne... i o pracy i o podlewaniu myślę
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
babka 19:48, 11 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ciii
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies