Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

LusiSylwia 20:12, 12 paź 2014


Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 40
oj jak pięknie kolorowo miód dla serca przywitać się chciałam i oczom napatrzeć się dałam, aż się zrymowało haha to z wrażenia
pozdrowienia z wielkopolski
____________________
Swojski zakątek Lusi
yolka 20:15, 12 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
A więc jestem. Ogród Twój to prawdziwe uroczysko, Hostowisko przepiekne, róże czarujące, kompozycje przemyslane, widać serce do roślin. Domek taki o jakim marzyłam, a wyszło jak zwykle Będę zaglądać
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 20:21, 12 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zdjęcia róż i motylków równiez Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 20:43, 12 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aniu jakie zamówiłaś oprócz Rapshody?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
jola54 21:06, 12 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Aniu! już przeczytałam to, co napisałaś do mnie na poprzedniej stronie. Rozumiem, że czasem odsprzedajesz hosty, dlatego poproszę Cię abyś wiosną pamiętała o mnie przyjadę i wtedy się poznamy. Centrali na Rampie Brzeskiej nie znałam,a na Pokrówce wiosną już nie zdążyłam kupić. Podpowiem Ci, że jeszcze bliżej odkryłam producenta różnych drzewek i krzewów. To jest adres: w Białopolu koło szkoły, w kierunku na Dubienkę. Ceny są rewelacyjne, a roślinki w donicach.Kupowałam tam tuje, pęcherznice i świerki serbskie.Jest tam tyle różnych odmian, że dostałam zawrotów głowy i obiecałam sobie, że wiosną tam pojadę po resztę, bo teraz trochę chudy portfel pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Ewa777 21:10, 12 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Ależ mi się podoba ta róża!

Hosty masz niesamowite, chciałabym mieć taką kolekcję


Carina

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Nallar 21:10, 12 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
anabuko1 napisał(a)

Ewo Witaj!Dziękuję za miłe słowa.
Hosty mają już z 6 latek, kiedyś myślę, zmienić tam płotek i jeszcze troche żurawek dodać.
A Fiona to syjam tajski


Mnie Twoja rabatka z takimi okazami host w zupełnosci by wystarczyła. Ubolewam że na mojej działce nie mam wystarczająco dużo miejsca na rośliny cieniolubne.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
anabuko1 21:10, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
LusiSylwia napisał(a)
oj jak pięknie kolorowo miód dla serca przywitać się chciałam i oczom napatrzeć się dałam, aż się zrymowało haha to z wrażenia
pozdrowienia z wielkopolski


Lusiu Witaj i zapraszam częściej

yolka napisał(a)
A więc jestem. Ogród Twój to prawdziwe uroczysko, Hostowisko przepiekne, róże czarujące, kompozycje przemyslane, widać serce do roślin. Domek taki o jakim marzyłam, a wyszło jak zwykle Będę zaglądać

Jolu Dziękuję za miłe słowa i oczywiście zapraszam i pozdrawiam

Bogdzia napisał(a)
Piękne zdjęcia róż i motylków równiez Pozdrawiam.

Dziękuję, to jest to co lubię

monteverde napisał(a)
Aniu jakie zamówiłaś oprócz Rapshody?


A więc zamówiłam takie róże i czekam na nie ;
1.RHAPSODY IN BLUE
2 EDEN ROSE
3. REINE des VIOLETTES
4 ELMSHORN
5.LEMON PARODY
6. Emilien Guillot
7. Rosomane Janon

i ciągle się zastanawiam jeszcze nad LEONARDO DA VINCI, czy ja domówić??
Praktycznie mam miejsce na 4 róże, jeszcze nie wiem gdzieś 3 wetknę. ale gdzieś znajdę


róża Tom Tom

Kronenburg






____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:24, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
jola54 napisał(a)
Aniu! już przeczytałam to, co napisałaś do mnie na poprzedniej stronie. Rozumiem, że czasem odsprzedajesz hosty, dlatego poproszę Cię abyś wiosną pamiętała o mnie przyjadę i wtedy się poznamy. Centrali na Rampie Brzeskiej nie znałam,a na Pokrówce wiosną już nie zdążyłam kupić. Podpowiem Ci, że jeszcze bliżej odkryłam producenta różnych drzewek i krzewów. To jest adres: w Białopolu koło szkoły, w kierunku na Dubienkę. Ceny są rewelacyjne, a roślinki w donicach.Kupowałam tam tuje, pęcherznice i świerki serbskie.Jest tam tyle różnych odmian, że dostałam zawrotów głowy i obiecałam sobie, że wiosną tam pojadę po resztę, bo teraz trochę chudy portfel pozdrawiam

Jolu, ok, przypomnij mi się bliżej wiosny z tymi hostami, i oczywiście zapraszam do siebie
Rampie Brzeskiej w Dom i ogród mają dużo roślin, bardzo dużo.Ceny znośne.
Do Białopola ( wiem gdzie to jest ) to już nie daleko.A byliny tez ma ???

Ewa777 napisał(a)
Ależ mi się podoba ta róża!

Hosty masz niesamowite, chciałabym mieć taką kolekcję


Carina


Tak Carina jest ładniutka
Nallar napisał(a)

Mnie Twoja rabatka z takimi okazami host w zupełności by wystarczyła. Ubolewam że na mojej działce nie mam wystarczająco dużo miejsca na rośliny cieniolubne.

Ewo Ja też nie mam za dużo miejsca z cieniem, dlatego sporo je słonko później przypala.ale teraz na brzegi posadziłam powojniki, może trochę dadzą cienia hostkom

Róża Alexander

Kosmos

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
eda 21:24, 12 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ana hosty powalające i sporo masz terenu pięknie zagospodarowane Buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies