Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Iwk4 18:05, 12 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ale u ciebie jeszcze kolorowo Tyle kwiatów kwitnie
____________________
Ogródek Iwony II
anabuko1 18:15, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Iwk4 napisał(a)
Tak myślałam, że lustrzanka Ja niestety muszę jeszcze na lustrzankę trochę pochorować. Wkurza mnie, że moja Sony ma kiepskie macro .

Każdy aparat jakby robi po swojemu,mój ma duża rozdzielczość ,że i tak muszę wycinać rozmiary.
A czasami makro da się przybliżyć


Iwk4 napisał(a)
Ale u ciebie jeszcze kolorowo Tyle kwiatów kwitnie


Mnie też cieszą jeszcze te wszystkie kolorki

A to tak żuraweczka moja

Luis Odier

Augusta Luisa

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jola54 18:51, 12 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Aniu! Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa.Już wcześniej chciałam zapytać Cię o Twojego pieknego kotka.Ja szukam jakiegoś do domu (kanapowca) i mam pytanie? czy Twoja kicia jest dorosła i miewa małe?, a może wiesz kto ma "syberyjskie", bardzo mi na tej rasie zależy.Mojej wnuczce odebrano koteczkę syberyjską dwumiesięczną i Asia teraz bardzo to przeżywa. Córka ma z tego powodu ogromne zmartwienie i dlatego szukamy podobnej koteczki syberyjskiej. Obejrzałam Twoje róże. Cudowne! i jeszcze powiększasz kolekcję. Powiedz mi gdzie kupujesz swoje roślinki?.Pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Gardener27 19:02, 12 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Aniu

Wpadłem z rewizytą Z prawdziwą przyjemnością pospacerowałem po ogrodzie Widać że tworzysz go z prawdziwą przyjemnością Piękne posiadasz hortensje ale najbardziej moją uwagę przykuła rabata z hostami Chyba zostaniesz królową tych roślin

anabuko1 napisał(a)
quote]
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
anabuko1 19:11, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
jola54 napisał(a)
Witaj Aniu! Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa.Już wcześniej chciałam zapytać Cię o Twojego pieknego kotka.Ja szukam jakiegoś do domu (kanapowca) i mam pytanie? czy Twoja kicia jest dorosła i miewa małe?, a może wiesz kto ma "syberyjskie", bardzo mi na tej rasie zależy.Mojej wnuczce odebrano koteczkę syberyjską dwumiesięczną i Asia teraz bardzo to przeżywa. Córka ma z tego powodu ogromne zmartwienie i dlatego szukamy podobnej koteczki syberyjskiej. Obejrzałam Twoje róże. Cudowne! i jeszcze powiększasz kolekcję. Powiedz mi gdzie kupujesz swoje roślinki?.Pozdrawiam

Jolu Na poprzedniej stronie odpisałam ci odnośnie roślinek,tj. host,żurawek i hortensji. Róże w 90 % mam z Końskowoli z 3 miejsc.
Moja Fiona niestety ale jest wysterylizowana.Dzieci mieć nie będzie.A i o syberyjskich nic nie wiem tz, gdzie ktoś ma.No tak, dzieci bardzo przeżywają, myślę,że każdy podobny kotek jej sprawi wielka radość, nawet dachowce potrafią być piękna i miłe.No tak powiększam różankę i będę wtykać w inne miejsca różyczki, bo nie mogę się im oprzeć

Munstead Wood

Carina

A to różanka z lata;

.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
monteverde 19:13, 12 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
anabuko1 napisał(a)



jola54 -JoluDziękuję za miłe , słowa.To zawsze jest budujące.Pierwsze prace w moim ogrodzie zaczęliśmy
8 lat, tamu i tak ciągle coś zmieniam, dosadzam w nim do dziś
Hosty kiedyś kupowałam w "Ogrodach o Zielonych progach ", różnych ogrodniczych, szkółce w Szczyticy, tak samo z żurawkami.Hosty się tak rozrosły,że w tym roku same odsprzedawałam sporo,zobacz : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=11&t=74889.
A hortensje w różnych miejscach, W obi w Lublinie chyba ze 3 .Ale duży wybór maja też na Pokrówce u w szkółce u Wnuka.I w " Dom i ogród na Rampie Brzeskiej też mieli sporo.
Ja też się cieszę,że mam blisko sąsiadkę na ogrodowisku.,Może kiedyś się spotkamy ???


ogórecznik- mam go pierwszy raz w ogrodzie

piękne fotki kolorowych kwiatków i motyli mój Louise Odier też znowu ma pączki ale czy zdąży rozkwitnąć? to już będzie 3 raz w tym rokupozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
popcorn 19:26, 12 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
wow jakie fotki! Ale nie wszystkie są chyba świeże? u mnie hosty już brzydkie, zżółknięte, niektóre zupełnie padają... pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
anabuko1 19:44, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Gardener27 napisał(a)
Witaj Aniu

Wpadłem z rewizytą Z prawdziwą przyjemnością pospacerowałem po ogrodzie Widać że tworzysz go z prawdziwą przyjemnością Piękne posiadasz hortensje ale najbardziej moją uwagę przykuła rabata z hostami Chyba zostaniesz królową tych roślin


Gardener27-PrzemkuWitam cię w moich progach!!
Host to moja pierwsza miłość. Już ich nie dokupuję, bo mi się nie mieszczą.Ala znam takich co maja ponad 100 i jeszcze więcej host.A do królowej to mi brakuje .

monteverde napisał(a)

piękne fotki kolorowych kwiatków i motyli mój Louise Odier też znowu ma pączki ale czy zdąży rozkwitnąć? to już będzie 3 raz w tym rokupozdrawiam

Dziękuję Louise Odier, mam pierwszy raz w tym roku,ale i u mnie kwitnie często z małymi przerwami i po kilka kwiatów.Mam nadzieję,że na drugi rok, będzie jeszcze bardziej, obficiej kwitł


Gazanie z mojego siewu


I trójsklepka

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jazzy 19:48, 12 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
anabuko1 napisał(a)

Aniu, czy możesz mi podać jak nazywa się odmiana tej dużej funkii po lewej, tej całej zielonej?
Piękne są wszystkie, ale ta mi się najbardziej podoba
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
anabuko1 19:50, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
popcarol napisał(a)
wow jakie fotki! Ale nie wszystkie są chyba świeże? u mnie hosty już brzydkie, zżółknięte, niektóre zupełnie padają... pozdrawiam!!

Tak, tak hostowe zdjatka są z lata.
jazzy napisał(a)

Aniu, czy możesz mi podać jak nazywa się odmiana tej dużej funkii po lewej, tej całej zielonej?
Piękne są wszystkie, ale ta mi się najbardziej podoba


Ależ poruszę to Hosta sieboldiana Elegans .Jest duża, zielono- niebieskawa, i ładnie pachną jej kwiaty

Moja ulubienica róża Róża Chippendale


hibiskus bylinowy


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies