Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

jola54 21:30, 12 paź 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Bylin nie widziałam , tylko ok. 1ha kilkudziesięciu gatunków iglaków, liściastych i krzewów i nie pytałam o byliny,widziałam tylko, że coś hoduje także w szklarniach.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Kindzia 21:32, 12 paź 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Widzę, że lubimy te same róże
Tak Ci teraz Louise Odier kwitnie? Moje obie wysokie bardzo urosły, ale teraz zero kwiatów A tak je lubię...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ModraSowa 21:51, 12 paź 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Pokrętną drogą trafiłam i ja. Od dłuższego czasu poszukiwania czegoś w internecie kończą się zawsze na ogrodowisku i czyimś wątku. Do Ciebie przyprowadził mnie Louise Odier. Mam nadzieje na więcej zdjęć Tej pięknej róży.
Podobnie jak Ty, mieszkam w drewnianym domu. Twój ogród pełen kwiatów jest cudowny.
____________________
Ania Ogród to życie
BusyBee 22:05, 12 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Poczytałam Twoją listę róż- będzie mnóstwo koloru w następnym roku a i tak masz wiele kwiatów...ja muszę się w tej kwestii poprawić bo brakuje mi koloru w moim ogrodzie...będę od Ciebie zgapiać jak u Ciebie róże zimują, to i u mnie powinny...
____________________
U BusyBee w ogródku...
anabuko1 08:01, 13 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
eda napisał(a)
Ana hosty powalające i sporo masz terenu pięknie zagospodarowane Buziaki


Witam Cię i dziękuję za miłe słowa.Z tym terenem, to jest zależy pod jakim kątem się patrzy.jak do pracy to wystarczająco dużo. A jak nowe chciejstwa to jeszcze więcej areału by się przydało.

jola54 napisał(a)
Bylin nie widziałam , tylko ok. 1ha kilkudziesięciu gatunków iglaków, liściastych i krzewów i nie pytałam o byliny,widziałam tylko, że coś hoduje także w szklarniach.

Ja już iglaczków i liściastych raczej nie kupuję, nie mam już na nie miejsca.a bylinkę to zawsze jakąś się zmieści gdzieś

Kindzia napisał(a)
Widzę, że lubimy te same róże
Tak Ci teraz Louise Odier kwitnie? Moje obie wysokie bardzo urosły, ale teraz zero kwiatów A tak je lubię...

Kasiu,Trudno nie lubić róż, jak one takie piękne.Tak,Louise Odier tak jeszcze kwitnie
ModraSowa napisał(a)
Pokrętną drogą trafiłam i ja. Od dłuższego czasu poszukiwania czegoś w internecie kończą się zawsze na ogrodowisku i czyimś wątku. Do Ciebie przyprowadził mnie Louise Odier. Mam nadzieje na więcej zdjęć Tej pięknej róży.
Podobnie jak Ty, mieszkam w drewnianym domu. Twój ogród pełen kwiatów jest cudowny.

Aniu, witaj w moich progachPokrętną drogą czy, nie fajnie,że trafiłaś.
Louise Odier mam pierwszy sezon, ale to cudna róża, kwitnie ładnie i z małymi przerwami.
A domek to był pomysł i projekt mojego męża. Pierwotnie miał być murowany. Później plany zmieniliśmy

BusyBee napisał(a)
Poczytałam Twoją listę róż- będzie mnóstwo koloru w następnym roku a i tak masz wiele kwiatów...ja muszę się w tej kwestii poprawić bo brakuje mi koloru w moim ogrodzie...będę od Ciebie zgapiać jak u Ciebie róże zimują, to i u mnie powinny...

Po prostu kocham te wszelkie kwitnące i nie tylko.Lubię zmienność i kolory.Jak ogród żyje i zmienia się.
A zgapiaj ile chcesz, mnie innych ogrody też inspirują do różnych nasadzeń, przeróbek.


Kochany Chipek



____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
yolka 08:46, 13 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Alez energetyczne kolory, nawet pająk ma kolor
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Napia 08:51, 13 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Piękne róże
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
GosiaJoanna 16:33, 13 paź 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Oj jak pięknie...witaj Aniu. Chełm blisko mnie ale byłam zaledwie 2 razy na rekrutacji do SG z kuzynką Ona się dostała a ja dostałam etat Matki Polki hehehe. Zaznaczam i będę zaglądać na działkę na dębowym lesie Pozdrawiam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
ka1sia 19:10, 13 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Witaj, Aniu ależ u Ciebie pięknie i kolorowo! a hosty zjawiskowe!
Będę do Ciebie zaglądać, bo śliczne widoczki pokazujesz
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
bogumila 19:33, 13 paź 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Jednym tchem przejrzałam cały wątek...robisz bardzo interesujące fotki,piękne zbliżenia.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies