Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

MirellaB 22:42, 11 cze 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Aniu ostatnio bardzo spodobały mi się obwódki z żurawek różnego koloru. Takie coś widzę i u Ciebie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AniazUroczyska 01:48, 12 cze 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
anabuko1 napisał(a)



Chyba w po ludnie pielenie,, ale to znowu żar z nieba.
Ale mammy utrapienie z tymi komarami
No właśnie nic spokojnie nie można przez z nie zrobić.Nie pamiętam takiego uciążliwego roku z nimi.


A ja dzisiaj pieliłam w południe, ale w cieniu Aniu wydaje mi się ,że co roku o tej porze jest udręka z komarami! Dziś jestem tak pogryziona , że tylko płakać Właśnie wysmarowałam się piwem, ale to chyba średnio działa i tak mnie atakują. Nieraz stosuję olejek waniliowy, polecają też lawendowy, goździkowy, ale moim zdaniem, to wszystko to takie półśrodki. Nawet dezodorant chemiczny typu OXY, działa na chwilę.
Aniu, paprotek wcześniej nie widziałam- są zachwycające, podobnie warzywnik - super!
agapant 06:41, 12 cze 2019


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1292
Ania warzywna moje marzenie, u Ciebie jest ogromny. Teraz masz miejsca dużo i szalejesz.
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
anabuko1 13:56, 12 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
greg66 napisał(a)
Z przyjemnością oglądam to co pokazujesz, bardzo mi się podoba,a ile pracy w to wszystko włożone to tylko my wiemy, którzy też dłubiemy w ziemii.

Witaj Grzesiu!
Ciesze sie, ze moje portrety roślin, czy tez ogrodowe fotki podobaj ci się .
O dokładnie tak, ten najwiecej doceni ogród, rośliny ile sam ma z nimi do czynienia w ziemi.
Rozyczkowo
NN

Mainzer Fastnacht

Elmshorn

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gocha 14:28, 12 cze 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Aniu ale piękne paprocie masz. I faktycznie żaden chwast pod nimi nie urośnie. Róże piękne. Ale warzywnik to cudo . I taki wyplewiony - aż zazdroszczę. Ja niestety nie funkcjonuję w takie upały i wracam bardzo późno do domu po zabiegach. To jeszcze jak można by popracować wieczorem to komary napadają. Mnie komary nigdy nie lubiły a teraz nie mogę się od nich odgonić. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Nallar 19:57, 12 cze 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Warzywnik na bogato, mój w porównaniu z Twoim to mikrus.
U nas też komarów moc, nie da się posiedzieć wieczorem w ogródku. Że też te suchotniki się nie pogotują w tym upale.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gosialuk 20:50, 12 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Aniu podziwiam za warzywnik, taki duży i zadbany. Różyczki śliczne.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
agnieszka_m 20:57, 12 cze 2019


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Aniu warzywnik pierwsza klasa
Duży przestronny
Różyczki piękne
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Gardener27 21:06, 12 cze 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Aniu nigdy wcześniej jakoś nie widziałem Twojego warzywnika, piękne poletka a w środku ścieżka

Hortensja dębolistna za mną chodzi a jak zobaczyłem Twoją a do tego jeszcze piszeż że rośnie w pełnym słońcu to się chyba na nią skuszę.

Czym ściółkujesz pomidorki, skoszoną trawą ? Ja podobnie postępuję z ogórkami.

Najważniejsze pytanie bo widzę że masz ogórecznika i to już prawie kwitnącego. Używasz go w celach konsumpcyjnych czy tylko dekoracyjnych ? Posadziłem parę sztuk z myślą o sałatkach ale te liście tak jakoś nieapetycznie wyglądają że nawet nie odważyłem się spróbować.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
anabuko1 22:23, 12 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
MirellaB napisał(a)
Aniu ostatnio bardzo spodobały mi się obwódki z żurawek różnego koloru. Takie coś widzę i u Ciebie

Mi tez .Dlatego tak zrobiłam i nóżki tuji nie są gole.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies