Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Ewa777 17:19, 25 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
U mnie, Aniu, nie ma przymrozków. Ale jest chłodno. W dzień było 6'C, teraz 4'C. W prognozie zapowiadają jutro u mnie 11'C, więc jednak cieplej

Hortensje masz piękne. Ja się w nich zakochałam. Mam ich sporo i jeszcze dużo na liście zakupów. Trawnika będzie coraz mniej
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
eda 10:48, 26 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dazania śliczna i hortka dała czadu chryzantemy zjawiskowe dobrze że jeszcze pocieszą chyba ciepło wraca miłej niedzielki Ana
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
ryska 11:04, 26 paź 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Pozdrawiam niedzielnie U Ciebie cały czas kolorowo, super.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Napia 20:14, 26 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Aniu, czy chryzantema margo ze zdjęcia zimuje? Możesz pokazać ją z dalszej perspektywy. Śliczna jest i pasowałaby kolorem i stylem do moich nasadzeń
Miłego i słonecznego tygodnia życzę
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
anabuko1 07:58, 27 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
Ewa777 napisał(a)
U mnie, Aniu, nie ma przymrozków. Ale jest chłodno. W dzień było 6'C, teraz 4'C. W prognozie zapowiadają jutro u mnie 11'C, więc jednak cieplej

Hortensje masz piękne. Ja się w nich zakochałam. Mam ich sporo i jeszcze dużo na liście zakupów. Trawnika będzie coraz mniej

Trochę cieplej się zrobiło, pogodnie.Ale w ogrodach coraz puściej

eda napisał(a)
Dazania śliczna i hortka dała czadu chryzantemy zjawiskowe dobrze że jeszcze pocieszą chyba ciepło wraca miłej niedzielki Ana

Dziękuję, niedziela była udana.Hortensje cieszyły w tym roku swoim kwitnieniem bardzo, bo większość pierwszy raz kwitła w moim ogrodzie.

ryska napisał(a)
Pozdrawiam niedzielnie U Ciebie cały czas kolorowo, super.

Już mniej i coraz mniej tych ogrodowych kolorów,Szkoda.


Żurawka Shanghai na pierwszym planie

Żurawka 'Green Spice

Delta Dawn
Na wiosnę planuje ich jeszcze dokupić bo rabatę z hortensjami trzeba zrobić i obsadzić żurawkami
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 08:21, 27 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
Napia napisał(a)
Aniu, czy chryzantema margo ze zdjęcia zimuje? Możesz pokazać ją z dalszej perspektywy. Śliczna jest i pasowałaby kolorem i stylem do moich nasadzeń
Miłego i słonecznego tygodnia życzę

Te wszystkie chryzantemki co pokazałam zimują.Tylko mam takie zdjątka jak widać .Margo jest nieduża,ładnie się już rozkrzewiła w tym roku.
Pokażę jeszcze moją opuncję, jest teraz tak;

a było tak




____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gierczusia 09:17, 27 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Przybiegam z rewizytą... Jakie Ty masz pikne hosty .. A ile rodzajów .. Ajjj marzy mi się hostwisko od dawna , ale cóż począć ,kiedy placu juz niet .. Wnet bedę musiała z lupą mego trawnika szukać

Pozdrawiam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anabuko1 09:49, 27 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
gierczusia napisał(a)
Przybiegam z rewizytą... Jakie Ty masz pikne hosty .. A ile rodzajów .. Ajjj marzy mi się hostwisko od dawna , ale cóż począć ,kiedy placu juz niet .. Wnet bedę musiała z lupą mego trawnika szukać

Pozdrawiam

witaj w moich progach
Hosty to moja stara pierwsza miłość, już chyba z 5 latek mają.Mam ich chyba 70 .
Ja tez coraz kawałek trawnika wycinam i jakieś roślinki dosadzam>ciekawa jestem ,kiedy to się skończy


Odlatują następne ptaki- szkoda .Za wysoko były nie wiem co to było.ale hałaśliwe były.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Malgosik 10:10, 27 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
anabuko1 napisał(a)





cudniaste te gazanie
____________________
Ogród na glinie
Napia 10:15, 27 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
anabuko1 napisał(a)

Te wszystkie chryzantemki co pokazałam zimują.Tylko mam takie zdjątka jak widać .Margo jest nieduża,ładnie się już rozkrzewiła w tym roku.
Pokażę jeszcze moją opuncję, jest teraz tak;

a było tak






Czyli szukam Margo
Opuncja piękna, ale chyba nie zimuje
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies