Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

anabuko1 10:23, 27 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
Malgosik napisał(a)


cudniaste te gazanie

Tak ładne są i długo kwitną.Juz chyba 3 latka je sieje i go gruntu potem idą.



Napia napisał(a)


Czyli szukam Margo
Opuncja piękna, ale chyba nie zimuje

Margo polecam ładna jest.A ta opuncja zimuje.Już 3 czy 4 talak tak rośnie w moim ogrodzie , niczym ja ie zabezpieczam na zimę,Daje sobie radę, jak widać.


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Mala_Mi 16:47, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak się darły to raczej gęsi... bociany jak odlatują to cichutko i już chyba dawno odleciały.

Opuncja piękna, ale wyciepałam.... miałam cały pagór nią obsadzony.. kłuła okropnie. Wybujałą do góry i pielenie pensetą nie wchodziło w rachubę.. no i wnusio sie pojawił.. przechylając szalę, by pozbyć sie kłujoka.

Ale gazanie masz cudne I Deltę tak łądnie wybarwioną, moje w tym roku niewydarzone.. tylko wiosną były ładne. Ciekawe czy ten typ tak ma... Długo masz swoją??
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 17:05, 27 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Haha .. Pielenia pensetką .. Już to widzę oczyma duszy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:09, 27 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anabuko1 napisał(a)

witaj w moich progach
Hosty to moja stara pierwsza miłość, już chyba z 5 latek mają.Mam ich chyba 70 .
Ja tez coraz kawałek trawnika wycinam i jakieś roślinki dosadzam>ciekawa jestem ,kiedy to się skończy




Skończy sie wtedy , kiedy Ci trawnika zabraknie .. Właśnie tak zrobiła moja Przyjaciółka .. U mnie jeszcze ciutek trawnika jest .. Ale juz niewiele

Ja też bardzo lubię hosty.. Trochę mnie to wkurza ,ze tak wcześnie brzydko wyglądają i przez zimę są takie mega paskudne

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
JoannA 17:31, 27 paź 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Z tak pięknego i zadbanego ogrodu to aż się wychodzić nie chce.
Stworzyłaś Aniu swój mały raj na ziemi. I tą pasję do ogrodu i roślin pięknie nam pokazałaś na fotkach.
Zachwycająca kolekcja host u Ciebie, moje ciągle na słońcu i bidują
Pozdrawiam Aniu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Nallar 17:31, 27 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Aniu, w moim wątku pytałaś mnie o Konwalniki, na mojej działce rosną od 2006 roku, ale po pierwszych sadzonkach nie ma już śladu. Krety, nornice robiły spustoszenie przez wiele lat, dopiero od trzech sezonów z lekka odpuściły i młode sadzoneczki mogły się trochę pozbierać. Ciągle z nich coś skubię, często je dzielę, bo zrobiły się bardzo "popularne" a i tak sobie radzą. To bardzo wdzięczna roślinka i będziesz z niej zadowolona, wytrzymuje naprawdę dużo. Cieszę się, że jesienne zdjęcia się podobają, chociaż wolałabym robić już wiosenne.
Opuncja pięknista.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Bogdzia 19:30, 27 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zdjęcia robisz, a klucz gęsi(????????) świetnie Ci wyszedł, nie tak łatwo im zrobic zdjęcie.Pozdrówka
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 19:48, 27 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Też widziałam gęsi, wrzeszczą. Po bocianach od września śladu nie ma..
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 19:52, 27 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bociany - ostatni tydzień sierpnia, jak jadę do pracy 1-go września gniazdo jest juz puste A trawnik skubać będziesz
____________________
Dwa ogrody
Iwk4 20:39, 27 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
anabuko1 napisał(a)

witaj w moich progach
Hosty to moja stara pierwsza miłość, już chyba z 5 latek mają.Mam ich chyba 70 .
Ja tez coraz kawałek trawnika wycinam i jakieś roślinki dosadzam>ciekawa jestem ,kiedy to się skończy


Odlatują następne ptaki- szkoda .Za wysoko były nie wiem co to było.ale hałaśliwe były.

Jak fajnie na błękitnym niebie udało ci się klucz obfocić. Bardzo mi się podoba
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies