Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Margerytka40 21:07, 13 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A u mnie dziś też popadało, nie zdążyłam skończyć pielenia rabaty. Wrzosy fajnie wyglądają z niziutkimi trawkami
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 20:41, 14 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563


Asiu U mnie chmurki już wczoraj rano rozgonione.I słonecznie i ciepło.Dziś wręcz gorąco było.Tylko trochę wiatr był,I dobrze,o za upalnie by było.

Lubię ten widoczek z tarasu
To jakby pół działki i widoku
]
I drugie pół widoku

Z tej strony pusto trochę, po liliowcach kolorki zniknęły.Ale to nic.

LImka w głównej roli- kupiona w 2014 roku

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
SlonecznyOgrod 21:59, 14 wrz 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
To podlało porządnie u Ciebie czy jeszcze nie ?

U nas w Wlkp. mokro.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
anabuko1 07:15, 15 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
SlonecznyOgrod napisał(a)
To podlało porządnie u Ciebie czy jeszcze nie ?
U nas w Wlkp. mokro.

Niestety jeszcze nie.Kilka kropel i tyle.
Troszkę macie dobrez,że coraz wam ten deszcz ogrody podleje.

Jeden coleusik. Wyrósł jak wariat i zagłuszył nawet inne roślinki w skrzynce i nawet koszyk zasłania



____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
kerii 09:42, 15 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Widoczek z tarasu masz super jak i cały ogród

U mnie pogoda zmienna przedwczoraj zimno jak diabli i deszcz, wczoraj upał za to w nocy lało jak z cebra i wiatr był okrutny z balkonu musiałam ewakuować leżak i konewki bo fruwało wszystko spadnięta doniczka połamała mi pelargonie Jedyny pożytek z tego taki, że podlewać nie trzeba.
A dzisiaj, że tak powiem rześko,słonko świeci i wieje, pogoda zwariowana jeden dzień jesiennie listopadowo drugi środek lata
____________________
Jola Moja glebo terapia
Margerytka40 09:48, 15 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A u mnie dziś zimno. W polarku chodzę z kapturem na głowie bo wieje. W nocy padało.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
marba 19:14, 15 wrz 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Jak kolorowo u Ciebie! Śliczny domek, barwny ogród, a ten widok na jezioro-przecudny! Daleko macie do tego jeziora?
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Aurelllia 21:02, 15 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Śliczne migawki ogrodowe Hortensja obsypana kwieciem i deszcz jej nie straszny - w ogóle się po nim nie pokłada - super
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
anek 21:05, 15 wrz 2017


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 165
Powiedz mi Aniu, bo widziałam u Ciebie milin, czy wędruje Ci korzeniami, bo doszły mnie takie słuchy, ze lubi chodzic po ogrodzie i nie wiem co mam robić, bo mam dwie sadzonki.
____________________
Ania W drodze do zieleni
anabuko1 21:37, 15 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
kerii napisał(a)
Widoczek z tarasu masz super jak i cały ogród

U mnie pogoda zmienna przedwczoraj zimno jak diabli i deszcz, wczoraj upał za to w nocy lało jak z cebra i wiatr był okrutny z balkonu musiałam ewakuować leżak i konewki bo fruwało wszystko spadnięta doniczka połamała mi pelargonie Jedyny pożytek z tego taki, że podlewać nie trzeba.
A dzisiaj, że tak powiem rześko,słonko świeci i wieje, pogoda zwariowana jeden dzień jesiennie listopadowo drugi środek lata

A u mnie wczoraj upał.Rano widziałam deko zroszony chodnik.Ale i słońce od rana.I zaraz jakiekolwiek namiastki deszczu zniknęły.Ale dziś już chłodniej było,Bez upałów,Ale nie zimno.W sweterku do pracy i pracy tak samo w rozpiętym szłam.Przyjemnie .
Ja już naprawdę nie pamiętam , kiedy u mnie lało .
Oj to trochę zamieszania miałaś z tym deszczem. Chciałąbym,żeby jutro pogoda była znośna.Bo sporo mam do zrobienia na działce.

Nie pamiętam co to za trawka.Siana w ubiegłym roku z nasion.
W tym roku podzieliłam ja na dwie części i posadziłam w dwa rożne miejsca .

Hortensja bukietowa Limelight - szybko rośnie przyrasta.chyba każdy ją lubi , prawda ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies