Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

anabuko1 21:43, 15 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
Margerytka40 napisał(a)
A u mnie dziś zimno. W polarku chodzę z kapturem na głowie bo wieje. W nocy padało.

Asiu, to ja nie miałam tak źle .W sweterku rano do pracy i popołudni, wieczorem wręcz w rozpiętym szłam do domu.Ale już nie rześkie powietrze było i przyjemne

Szałwia w ponownym kwitnieniu,Już dużo mniejszym niż letnim

Leonardo da Vinci
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:47, 15 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
marba napisał(a)
Jak kolorowo u Ciebie! Śliczny domek, barwny ogród, a ten widok na jezioro-przecudny! Daleko macie do tego jeziora?

Basiu, witaj!
I bardzo ci dziękuję za te pochlebne słowa.
chyba ze 200 metrów mam do wody.Gdyby nie lasek, to widok z pięterka miałabym na kawałek zalewu i zachody słońca.A tak muszę na około chodzić alejką .
LO
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:54, 15 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
Aurelllia napisał(a)
Śliczne migawki ogrodowe Hortensja obsypana kwieciem i deszcz jej nie straszny - w ogóle się po nim nie pokłada - super


Dziękuję ci za miłe słowa.Kilka hortek jest już ładnych w krzaczkach i ukwieconych.A kilka jeszcze młodych i mizernych. Ale to nic, co roku będą piękniejsze
Mam jedną co własnie się pokłada, i bez deszczu,ale nie wiem co to za jedna dama.

Róża Deep Impression

Gipsówka , kilka lat temu kupiona jako mała sadzonka. Dobrze rośnie i zimuje.Ale odmiany nie znam.
Przycięta po kwitnieniu też kwitnie ponownie.Mniej .ale kwiatuszki delikatne, koronkowe, piękne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 22:01, 15 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Śliczna ta gipsówka,ostatnio podobają mi się takie delikatności. Kupiłam rutewkę ,gipsówki muszę w przyszłym sezonie chyba sobie zafundować.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
marba 22:06, 15 wrz 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
anabuko1 napisał(a)

Basiu, witaj!
I bardzo ci dziękuję za te pochlebne słowa.
chyba ze 200 metrów mam do wody.Gdyby nie lasek, to widok z pięterka miałabym na kawałek zalewu i zachody słońca.A tak muszę na około chodzić alejką .
LO

Ale macie fajnie z tym jeziorem. Zazdroszczę.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
anabuko1 22:09, 15 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
anek napisał(a)
Powiedz mi Aniu, bo widziałam u Ciebie milin, czy wędruje Ci korzeniami, bo doszły mnie takie słuchy, ze lubi chodzic po ogrodzie i nie wiem co mam robić, bo mam dwie sadzonki.

Mój milin był trzykrotnie przesadzany.Teraz od kilku lat rośnie prowadzony przy wielkim palu.Podwiązuje i tak dużo mniej miejsca zajmuje i fajniej wygląda.Tylko obok jakiś odrost zrobił, to wykopałam dla znajomych sadzonkę.Może za jakis czas znowu wyjdzie to znowu komus dam.a tak wokół i tak trawa , i kosi sie to nie widzę.
Jeżówka Eccentric pięknieje

róża Elmshorn szykuje się do ponownego drugiego cudnego kwitnienia.I zazwyczaj kwitnie do przymrozków
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 22:55, 15 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
Margerytka40 napisał(a)
Śliczna ta gipsówka,ostatnio podobają mi się takie delikatności. Kupiłam rutewkę ,gipsówki muszę w przyszłym sezonie chyba sobie zafundować.

Mam dwie gipsówki.Drugą zwykła kupiłam jako kłącze parę lat temu w B.I tez bobrze rośnie i zimuje.
Rutewkę tez sobie niedawno kupiłam.I jestem bardzo ciekawa, czy mi przezimuje ? Czy zakwitnie w przyszłym roku ?

Canna w koszyku.Już drugi rok tam siedzi .
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 22:59, 15 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
marba napisał(a)

Ale macie fajnie z tym jeziorem. Zazdroszczę.

Wiem, .I ja lubię to miejsce.


Vanilka

Magical Fire
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
marba 23:53, 15 wrz 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Kot niezwykłej urody.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
kerii 00:45, 16 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Ania ta trawka to na moje oko rozplenica

Intryguje mnie ta Twoja róża Elmshorn, jak patrzę na nią to jest całkiem podobna do mojej dziadziusiowej, mogła byś zerknąć czy to może być to?
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies